Kogel Mogel 3 Kogel Mogel 3 - kiedy premiera?
Kogel Mogel 3
mat. prasowe
Tego nikt się nie spodziewał!
1/4
Kogel Mogel 3
mat. prasowe

 

Najbardziej wyczekiwana premiera trzeciej części "Kogla Mogla" jest już za nami! Znakomity film po ponad 30 latach doczekał się swojej kontynuacji. W "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" pojawili się starzy bohaterowie, tacy jak Kasia Zawada (Grażyna Błęcka-Kolska), Barbara Wolańska (Ewa Kasprzyk) czy Marian Wolański (Zdzisław Wardejn). Jak nie zabrakło nowych postaci, m.in. Agnieszki Wolańskiej (Aleksandra Hamkało) czy Marcina Zawady (Nikodem Rozbicki).

 

Kultowa komedia zachwyciła widzów i cały czas bije rekordy popularności w kinach! Część fanów poskarżyła się jednak na brakujące sceny w filmach, przy czym niektóre wątki są dość ciężko zrozumiałe. Okazuje się, że wycięte sceny już niedługo będziemy mogli zobaczyć. Gdzie? Odpowiedź na kolejnej stronie. 

 

Zobacz też: Ewa Kasprzyk pokłóciła się z Iloną Łepkowską na premierze "Kogla Mogla"? Wiemy, o co poszło!

 

2/4
Mat. prasowe

 

Oficjalna trzecia część "Kogla-Mogla" trwa niecałe 100 minut. Nie jest to jednak cała wersja filmu. Produkcja musiała wyciąć niektóre sceny, aby zmieścić się w maksymalnym czasie dla tego tego typu filmów. Jak czytamy na Wirtualnemedia.pl pierwsza wersja montażowa trwała ponad 120 minut! Fani kultowej komedii po obejrzeniu losów Kasi Zawady zwrócili się do reżyserów o możliwość obejrzenia całego materiału. Co na to produkcja?

 

3/4
Kogel Mogel 3 - kiedy premiera?

 

Trzecia część filmu, dłuższa o niepublikowane wcześniej sceny, za jakiś czas ukaże się na DVD i w telewizji. 

Entuzjazm widzów jest ogromny stąd jest szansa, że film "Miszmasz czyli kogel-mogel 3" w wersji rozszerzonej/reżyserskiej pojawi się na DVD lub w telewizji. W wersji rozszerzonej oprócz scen znanych z social mediów pojawią się również nigdzie niepublikowane wcześniej materiały - mówi portalowi reżyser filmu, Kordian Piwowarski. 

Partnerem medialnym i koproducentem jest Telewizja Polska, więc wydaje się prawdopodobne, że to właśnie tam obejrzymy w najbliższym czasie rozszerzoną wersję filmu.

4/4
Mat. prasowe

 

Wybierzecie się do kin na Kogel Mogel 3 czy poczekacie na telewizyjną premierę?

 

Więcej na temat film Kogel Mogel