Tuż po tym jak dowiedziała się, że zostanie mamą córki, Klaudia Halejcio przyznała w „Party”, że w kwestii wyboru imienia „negocjacje ciągle trwają”. Aktorka razem z narzeczonym Oskarem długo szukali takiego, które zachwyci ich oboje i jednocześnie będzie wyjątkowe.

Reklama

Podpowiedzcie! Jakie imię powinnam wybrać dla swojego maleństwa? Czy imię powinno pasować do nazwiska? Czy dziecko powinno mieć popularne imię, czy może bardziej oryginalne? Czy znaczenie imienia ma znaczenie? Aaaa... ???? naprawdę nie wiem! ????", pisała gwiazda na Instagramie.

Zobacz także: Jaką niespodziankę ciężarna Klaudia Halejcio przygotowała na urodziny partnera? Impreza w Warszawie i lot helikopterem...

Klaudia Halejcio juz wybrała imię!

Klaudia w końcu uzgodniła z przyszłym mężem Oskarem, że stawiają na oryginalne imię i zdradziła je tylko magazynowi "Party".

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel – mówi nam Halejcio. – Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracuje, nigdy nie chodziła żadna Nel – dodaje Klaudia.

Aktorka nie wyklucza, że w przyszłości, jeśli będzie miała syna, rozważy dla niego imię Staś, bo książka „W pustyni i w puszczy” była w dzieciństwie jedną z jej ulubionych lektur. Córeczka Klaudii pojawi się na świecie już w czerwcu.

Zobacz także: Ciężarna Klaudia Halejcio się zaręczyła? Na palcu aktorki pojawił się nowy pierścionek, który od razu wywołał spekulacje

Klaudia Halejcio długo zastanawiała się nad imieniem dla córki.

Klaudia z partnerem Oskarem czekają na córeczkę.

Instagram

Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Party".

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama