Klaudia El Dursi - wszystko co musicie o niej wiedzieć

Klaudia El Dursi to "pierwsza zwyciężczyni" Top Model! "Teraz telefon się urywa"

Klaudia El Dursi - wszystko co musicie o niej wiedzieć

W poniedziałek poznaliśmy zwycięzcę Top Model 2019. Został nim Dawid Woskanin, który w finale pokonał trójkę innych kandydatów do tytułu. Chłopak, który od lat zmaga się z chorobą udowodnił wszystkim, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wygrał 100 tysięcy złotych i okładkową sesję w jednym z magazynów.

Ostatnią uczestniczką, która odpadła tuż przed finałem była Klaudia El Dursi. Jej udział w programie od początku budził duże emocje. Z tego, co zdradził jeden z jurorów Top Model, fotograf Marcin Tyszka, modelka również może śmiało nazywać się zwyciężczynią show. Dlaczego?

Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi: pierwsza wygrana

Fotograf mody i juror Top Model poświęcił Klaudii długi wpis na Instagramie. Opublikował go jeszcze przed finałem.

Do tej pory budzi w Was mega emocje i chyba śmiało mogę powiedzieć, że jest pierwszą wygraną tej edycji - napisał Tyszka.

To, co sprawiło, że Klaudia była dość szczególnym uczestnikiem show, to poza jej egzotyczną urodą również wiek. Podczas gdy o tytuł ubiegają się głównie nastolatki i dwudziestolatki, piękna modelka skończyła już 30 lat.

Zobacz także: Ma 30 lat, dwoje dzieci, firmę i biznesowe plany. Po co więc Klaudii El Dursi udział w „Top Model”?

Zmieniliśmy zasady programu właśnie po to by pojawił się ktoś troszkę starszy, dla wielu kobiet to super przykład że macierzyństwo nie wyklucza , wystarczy dbać o siebie. Chociaż fala hejtu jaka wysłała się na Klaudię od czasu złotego biletu chyba Ją troszkę przerosła...  - pisze fotograf.

Tyszka zdradził też, że po udziele El Dursi w programie, posypały się już propozycje reklamowe:

Wiele super firm już widzi Klaudię jako swoją twarz i ambasadorkę -  pisze. - Ja uważam, że to to jest wielki sukces tej edycji jeszcze przed finałem i trzymam kciuki aby to był tylko początek. Teraz telefon się urywa, podejmuj właściwe wybory aby to był początek kolejnej dekady sukcesów - radzi Klaudii.

Na koniec przyznał, że jeszcze kilka lat temu pewnie sam mówiłby, że osoba po 30-tce nie powinna wchodzić do świata mody. 

...ale świat się zmienił, wracają modelki lat 90, to jest idealny moment! - kończy Tyszka.

Zgadzacie się z nim?

Zobaczcie cały wpis Marcina

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już w poniedziałek wielki finał @topmodelpolskatvn w którym zobaczycie również @klaudia_el_dursi Klaudia będzie wraz ze wszystkimi uczestnikami choć nie zawalczy o zwycięstwo. Do tej pory budzi w Was mega emocje i chyba śmiało mogę powiedzieć, że jest pierwszą wygraną tej edycji. Zobaczycie Ją we wszystkich odcinkach, wiele super firm już widzi Klaudię jako swoją twarz i ambasadorkę. Właśnie ukazała się kampania @bizuteriaapart którą zrobiliśmy razem 🤗 Zmieniliśmy zasady programu właśnie po to by pojawił się ktoś troszkę starszy, dla wielu kobiet to super przykład że macierzyństwo nie wyklucza , wystarczy dbać o siebie. Chociaż fala hejtu jaka wysłała się na Klaudię od czasu złotego biletu chyba Ją troszkę przerosła... Ja uważam, że to to jest wielki sukces tej edycji jeszcze przed finałem i trzymam kciuki aby to był tylko początek. Teraz telefon się urywa, podejmuj właściwe wybory aby to był początek kolejnej dekady sukcesów 💪👌⚡ PS jeszcze parę lat temu pewnie sam mówiłbym że po trzyciestce to nie do mody...ale świat się zmienił, wracają modelki lat 90, to jest idealny moment!

Post udostępniony przez Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)

Piękna Klaudia El Dursi, choć nie wygrała, byłą rewelacją tej edycji Top Model.

Klaudia El Dursi w brązowej bluzie
Instagram

Więcej na temat Top Model Klaudia El Dursi
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01