Kirk Douglas czarno białe zdjęcie
East News
Newsy

Kirk Douglas nie żyje. O śmierci legendy kina poinformował jego syn

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów kina. Kirk Douglas nie żyje.

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów kina. Kirk Douglas nie żyje. Słynny hollywoodzki aktor zmarł w wieku 103 lat. O śmierci Kirka Douglasa poinformował jego syn, Michael Douglas. Aktor wydał oświadczenie w którym przekazał przykrą wiadomość. 

Z ogromnym smutkiem informujemy, że Kirk Douglas opuścił nas dzisiaj, w wieku 103 lat. Dla świata był legendą, aktorem ze złotego wieku filmów, filantropem, którego przywiązanie do sprawiedliwości i wartości, w które wierzył, stanowiło dla nas wszystkich wyzwanie. Ale dla moich braci i dla mnie był przede wszystkim tatą. Dla Catherine (Zety-Jones) cudownym teściem, dla wnuków i prawnuków kochającym dziadkiem, a dla swojej żony Anne, wspaniałym mężem- czytamy w oświadczeniu.

Kirk Douglas był prawdziwą legendą hollywood.

Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Rosanna Arquette były ofiarami Harveya Weinsteina? Wszystko o seksaferze w Hollywood!

Kariera Kirka Douglasa

Kirk Douglas, a właściwie Issur Danielovitch Demsky, urodził się 9 grudnia 1916 roku w Nowym Jorku. W 946 roku Kirk zadebiutował na wielkim ekranie w filmie "Dziwna miłość Marthy Ivers", ale naprawdę wielką i światową sławę przyniosła mu rola w filmie "Spartakus" z 1960 roku. Aktor miał na swoim koncie udział w takich produkcjach jak: "Był sobie łajdak" czy "Pasja życia". W 1996 roku Kirk Douglas odebrał Oscara za całokształt swojej kariery. 

Kirk Douglas miał czterech synów (Eric Douglas zmarł w 2004 roku). Z Żoną Anne Buydens tworzył szczęśliwy związek od 1954 roku. 

Zobacz także: Nie żyje uczestnik "Mam Talent". Miał tylko 30 lat!

Kirk Douglas nie żyje.

Kirk Douglas z rodziną
East News

O śmierci legendy Hollywood poinformował jego syn.

 

Oni odeszli w 2019 roku
East News
Newsy
Oni odeszli w 2019 roku... Na zawsze pozostaną w naszej pamięci
Oni odeszli w 2019 roku... Na zawsze pozostaną w naszej pamięci

1 listopada skłania do refleksji i zadumy nad mijającym czasem. To również dzień, w którym wspominamy wszystkich, którzy odeszli już z tego świata. Ten rok przyniósł nam wiele łez i gorzkich pożegnań. Na początku stycznia w tragicznych okolicznościach zginął Paweł Adamowicz , prezydent Gdańska. Równie zaskakujące i bolesne było także odejście Piotra Woźniaka-Staraka , który zmarł na skutek wypadku na jeziorze Kisajno. Kogo jeszcze pożegnaliśmy w 2019 roku? Zobaczcie nasze wideo, aby dowiedzieć się więcej.  W tym roku pożegnaliśmy także dwójkę bohaterów popularnych programów - Cezarego z "Sanatorium miłości" oraz Justynę z "Nasz nowy dom" Zobacz także:  Wójt Giżycka i sanepid zawiadomili policję w sprawie grobu Piotra Woźniaka-St araka!

Rutger Hauer nie żyje
EastNews
Newsy
Nie żyje Rutger Hauer. Słynny aktor miał 75 lat
Nie żyje Rutger Hauer. Słynny aktor miał 75 lat

W wieku 75 lat zmarł Rutger Hauer. Słynny holenderski aktor zmarł 19 lipca jednak dopiero teraz poinformowano o jego śmierci. Gwiazdor światowego kina zmagał się z chorobą, ale jeszcze przed śmiercią pracował nad kolejną rolą. Rutger miał zagrać na planie "A Christmas Carol". Nie żyje Rutger Hauer  O śmierci aktora poinformował agent gwiazdora. Wiadomość przekazała dalej telewizja BBC. Agent zrobił to dopiero w dniu pogrzebu aktora, 24 lipca. Wiadomo, że Rutger Hauer odszedł w otoczeniu bliskich w swoim domu w Holandii.  Rutger Hauer na małym i wielki ekranie wystąpił ponad 170 razy. Wcielał się w wiele kultowych postaci. Najbardziej znany jest z m.in. z "Ślepej furii", "Autostopowicza", "Nocnego jastrzębia", "Sin City - Miasta grzechu" czy "Łowcy androidów". Aktor za rolę "Ucieczka z Sobiboru" został zagrodzony Złotym Globem. W 1995 roku do tej samej nagrody nominowano go za rolę w filmie "Vaterland - Tajemnica III Rzeszy (1994).  Młodsi fani mogą go pamiętać z roli Niall Brigant z "Czystej krwii" czy Sondermana z "Flight of the Storks". Aktor grał też w "Upadku królestwa", "Galavancie" czy w "Channel Zero".  Rutger Hauer był dwukrotnie żonaty z Heidi Merz (rozwód) i Ineke ten Kate (od 1985). Miał dwójkę dzieci. Rutger Hauer, known for "Blade Runner," "The Hitcher" and "Ladyhawke," dead at 75 https://t.co/JqLoFUYl3o pic.twitter.com/LqaoJcfBxp — Channel 3 News (@wcax) July 24, 2019  

Andrzej Bizoń
East News
Newsy
Zmarły Andrzej Bizoń miał ledwie 44 lata. Ale życie o dawna nie oszczędzało aktora i Mistera Polski
Andrzej Bizoń zmarł w wieku 44 lat. Życie go nie oszczędzało!

O śmierci Andrzeja Bizonia poinformował jego przyjaciel Mariusz Połeć, który za zgodą aktora i jego rodziny był organizatorem zbiórki pieniędzy na jego leczenie. Aktor i Mister Polski odszedł w wieku 44 lat po ciężkiej chorobie: Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem - Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających - czytamy w jego wpisie na Facebooku. Na co chorował Andrzej Bizoń? Model cieszył się sławą i rozwijał aktorsko, mając przed sobą karierę, która została tragicznie przerwana przez ciężką chorobę. Andrzej Bizoń od 10 lat chorował na ZZSK czyli zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Choroba szybko postępowała i w efekcie doprowadziła do całkowitego paraliżu. Aktor od 7 lat przebywał w swoim rodzinnym domu w Witkowicach koło Kęt. 13 stycznia 2020 roku obchodził swoje 44 urodziny, a zaledwie kilka dni temu przyjaciel Andrzeja Bizonia poinformował, że aktor całkowicie stracił wzrok: Andrzej Bizon dziś stracił całkowicie wzrok. Prosił aby poinformować was, że do czasu aż nie nauczy się posługiwać telefonem w opcji głosowej (dla niewidomych) zmuszony jest zawiesić swoją aktywność w social mediach - czytamy na Facebooku Andrzeja Bizonia. Mężczyzna nie zamierzał się poddawać się i nawet mimo utraty wzroku planował dostosować się do obecnej sytuacji. Niestety, 18 maja 2020 roku pojawiła się tragiczna wiadomość o śmierci aktora, którą przekazał jego przyjaciel Mariusz Połeć. Informacja była ogromnym zaskoczeniem, na stronie...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner