Kinga Rusin
Facebook

Kinga Rusin w szale przedświątecznych porządków. Wiemy z czyich rad korzysta! I nie jest to Małgosia Rozenek

Kinga Rusin
Facebook

Jak przec swiętami sprząta Kinga Rusin? To perfekcjonistka w każdym calu. Znana dziennikarka nie tylko zawsze świetnie wygląda, profesjonalnie podchodzi do pracy oraz dba o relacje z córkami, ale także jest doskonałą gospodynią. W jej szufladach panuje idealny porządek!

Kinga zamieściła na swoim facebookowym profilu zdjęcie szuflady z bielizną, w której wszystko poukładane jest idealnie równo i według kolorów. Okazuje się, że jej inspiracją do sprzątania nie jest jednak Małgosia Rozenek, tylko Marie Kondo, popularna autorka książek z poradami, jak dbać o porządek:

Dwa tygodnie temu bym w to nie uwierzyła! Zostałam właśnie oficjalnie fanką Marie Kondo;). Kto kto? Kobieta która dzięki książeczce o sprzątaniu trafiła nie tylko na listę nowych multimilionerów ale też 100 najbardziej wpływowych ludzi świata! Świat ewidentnie potrzebuje porządku... Ja zadziałałam w skali mikro i posprzątałam w szufladach. W ramach odstresowania😉. Polecam - napisała Kinga na Facebooku.

A jak u Was wygląda temat sprzątania? Perfekcyjnie jak u Kingi?

 

Dwa tygodnie temu bym w to nie uwierzyła! Zostałam właśnie oficjalnie fanką Marie Kondo;). Kto kto? Kobieta która dzięki...

Posted by Kinga Rusin on 28 listopada 2015

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdementowali plotki na swój temat! Zdradzili też, czy będzie ślub!

 

Kinga Rusin perfekcyjnie dba o porządek w domu

Kinga Rusin w białej sukience na imprezie
ONS

 

Inspirację dla dziennikarki stanowi Marie Kondo

Kinga Rusin w szarej kurtce

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33