Meghan Markle, książę Harry, Kinga Rusin, Alexi Lubomirski
Instagram

Kinga Rusin zachwycona zaręczynowym portretem księcia Harry'ego i Meghan Markle! Tak skomplementowała polskiego fotografa

Meghan Markle, książę Harry, Kinga Rusin, Alexi Lubomirski
Instagram

Odkąd do mediów trafiły oficjalne fotografie zaręczynowe księcia Harry'ego i Meghan Markle, wszyscy o nich mówią. Zdjęcia wykonał polski fotograf, który ma na swoim koncie sesje zdjęciowe z wieloma gwiazdami Hollywood, takimi jak Jennifer Aniston, Beyonce czy Sara Jessica Parker. Alexi Lubomirski, bo o nim mowa, dawniej był asystentem światowej sławy fotografa Mario Testino. Jego zdjęcia świeżo upieczonych narzeczonych są olśniewające! Spodobały się nawet Kindze Rusin, która skomplementowała pracę Lubomirskiego.

 

Zobacz też: Jest oficjalny portret zaręczynowy księcia Harry'ego i Meghan Markle! Autorem jest Polak! Wyszło lepiej niż u Kate i Williama?

 

Komentarz Kingi Rusin o zaręczynowym zdjęciu księcia Harry'ego i Meghan Markle

Kinga Rusin zamieściła komentarz z gratulacjami na profilu Lubomirskiego. Gwiazda stacji TVN nie ukrywała zachwytów nad zaręczynowym portretem księcia Harry'ego i Meghan Markle.

- Gratulacje Alexi! Fantastyczne zdjęcia! Widać na nich, że miłość wisi w powietrzu - napisała Rusin na profilu polskiego fotografa.

I trudno nie zgodzić się z opinią Kingi Rusin! Zdjęcia są wyjątkowe i idealnie oddają uczucie, które połączyło narzeczonych. Przypomnijmy, że Meghan Markle i książę Harry zaręczyli się w listopadzie tego roku. Datę ślubu pary wyznaczono na 19 maja 2018 roku. To będzie szczęśliwa wiosna w brytyjskiej rodzinie królewskiej! W kwietniu przyjdzie na świat trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Serdeczne gratulacje!

 

Polecamy: Meghan Markle pojechała na PIERWSZY obiad do królowej, a do sieci wyciekły projekty jej sukni ślubnej! Zobacz ZDJĘCIA

 

Zaręczynowe fotografie księcia Harry'ego i Meghan Markle wykonał Alexi Lubomirski.

Portret zaręczynowy księcia Harry'ego i Meghan Markle
Instagram/Alexi Lubomirski

 

Kinga Rusin jest zachwycone efektami jego pracy!

Kinga Rusin komentuje zdjęcie zaręczynowe księcia Harry'ego i Meghan Markle
Instagram/Alexi Lubomirski

 

Alexi Lubomirski z pochodzenia jest Polakiem. Warsztatu pracy fotografa uczył się u samego Mario Testino.

Alexi Lubomirski
Instagram/Alexi Lubomirski

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05