Kinga Rusin o studniówce córki Poli Lis
ONS

Córka Rusin jest rozchwytywana przez chłopaków. Na ważne wydarzenia ubierają ją najlepsi projektanci

Kinga Rusin o studniówce córki Poli Lis
ONS

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w kraju. Nie da się ukryć, że jest ona bardzo dumna ze swoich dwóch córek, Igi i Poli. Pierwsza z nich właśnie wystąpiła w profesjonalnej sesji zdjęciowej i w ten sposób spełnia swoje marzenia o zaistnieniu w świecie mody. Zobacz: Córka Rusin wystąpiła w profesjonalnej sesji. Wygląda jak zawodowa modelka

Druga z pociech prezenterki z kolei jest tuż przed maturą i wielkimi krokami zbliża się studniówka. Rusin przyznała, że jej córka jest bardzo rozchwytywana i na tego typu imprezy chodzi już od zeszłego roku. Zdradziła, że na jedną ze studniówek kreację zaprojektowali przyjaciele prezenterki, czyli duet MMC, którego muzą jest Joanna Horodyńska, a sama Rusin już się pogubiła i nie wie, kiedy Pola ma swoją:

Ona ma studniówkę nieustająco od zeszłego roku. Najpierw są studniówki przyjaciół, znajomych i ja już się pogubiła. Nie wiem, kiedy jest jej własna. (...) Ode mnie nie pożyczają dziewczyny sukienek, bo moje dzieci starają się być absolutnie odrębne. Nie dyskutujemy na ten temat, ja nie doradzam, nie śmiem nawet. To zupełnie inny styl, inny rodzaj tych zabaw. Ale pamiętam, jak szła pierwszy raz w zeszłym roku to faktycznie raz mnie poprosiła, żebym pomogła jej zrobić kreację. Pamiętam, że wtedy poprosiłam swoich przyjaciół, czyli duet modowy MMC i uszyli Poli piękną nude kreację. Pięknie wyglądała. 

Jesteście ciekawi jak będzie wyglądać na swojej?

Zobacz: Dziś Walentynki. Rusin nie spędzi tego dnia z ukochanym. Towarzyszyć jej będzie kto inny
Rusin z  ukochanym na Balu Dziennikarzy:

Więcej na temat Kinga Rusin Pola Lis
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39