Kinga Rusin o trzeciej ciąży! Kinga Rusin o trzeciej ciąży! kinga rusin, pola lis Kinga Rusin, Tomasz Lis Kinga Rusin
Kinga Rusin o trzeciej ciąży!
Gwiazda szczerze odpowiedziała!
1/5
Kinga Rusin o trzeciej ciąży!

Kinga Rusin była gościem w programie Przemka Kossakowskiego "Być jak..." w TTV. Prowadzącemu udało się wypytać gwiazdę TVN o sporo prywatnych spraw m.in. o to, jaki ma kontakt z Tomaszem Lisem, byłym mężem, ojcem jej dwóch córek - Poli i Igi:

Kontakty z Tomkiem są czysto techniczne. Mamy dwoje dzieci. To nas będzie już łączyć do końca życia. Raz byliśmy nawet na wspólnym obiedzie. Była osiemnastka naszej córki, więc świętowaliśmy wspólnie - odpowiedziała krótko Kinga.

Ale to nie wszystko! Padło również pytanie o to, czy Kinga zdecyduje się na trzecie dziecko! Co odpowiedziała? Zobaczcie!

Zobacz także: Marek Kujawa oświadczył się Kindze Rusin?! Na palcu gwiazdy TVN pojawił się pierścionek! ZDJĘCIA

2/5
Kinga Rusin o trzeciej ciąży!

Kinga Rusin od lat związana jest z Markiem Kujawą. Para żyje bez ślubu, tak postanowiła i na razie nie chce tego zmieniać. Padło jednak pytanie, czy Kinga byłaby gotowa na trzecie dziecko.

Cóż, w moim wieku chyba już na to za późno - mówiła 46-letnia gwiazda.

Czy rzeczywiście to już za późno?

Zobacz także: Kinga Rusin i Tomasz Lis wydali WSPÓLNE oświadczenie! Ich córka Pola jest nękana przez stalkera!

3/5
kinga rusin, pola lis

Kinga Rusin ma dwie córki - Polę i Igę. Z Tomaszem Lisem rozwiodła się już kilkanaście lat temu. Wciąż jednak oboje sprawują opiekę nad dziećmi. Niedawno, kiedy Pola miała ogromne problemy ze stalkerem, postanowili razem z nim walczyć:

Nasza córka Pola Lis jest od jakiegoś czasu w ohydny sposób szantażowana ujawnieniem do publicznej wiadomości spreparowanych, nieprawdziwych dokumentów i maili. Z ich treści wynika, że celem jest zniszczenie reputacji nie tylko jej ale całej naszej rodziny. Być może motywacją są względy polityczne. Szantażysta posuwa się do gróźb karalnych i niemoralnych żądań, zakłóca jej spokój, wpędza w psychozę strachu i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Posługuje się nieprawdziwym ip i loguje z serwerów zarejestrowanych w różnych miejscach świata. Pomimo stosowanych przez niego taktyk nie spoczniemy póki go nie znajdziemy i nie zostanie ukarany.  - pisali wówczas we wspólnym oświadczeniu. 

4/5
Kinga Rusin, Tomasz Lis
East News

Kinga Rusin nie lubi jednak już mówić o Tomaszu i wspominać ich małżeństwo:

Ostatnio powiedziałam sobie, że jeżeli jeszcze raz usłyszę pytanie o mój rozwód to popełnię seppuku. To było 11 lat temu! Kiedy odmawiam odpowiedzi na takie pytania, dziennikarze mówią, że jestem niesympatyczna. Kiedy staram się dyskretnie wybrnąć, mówią, że cały czas tkwię w przeszłości i rozdrapuję rany. To co ja mam robić? Ja już dawno ten rozdział zamknęłam i gdyby nie media, miałabym naprawdę szansę o tym zapomnieć. Więc korzystając z okazji apeluję: przejdźmy do następnego rozdziału. - mówiła jakiś czas temu.

Ten temat, jak widać, wciąż wraca jak bumerang! 

 

Zobacz: Mocna reakcja Kingi Rusin na pytanie o rozwód z Lisem: "Jeżeli jeszcze raz usłyszę pytanie o mój rozwód, to..."

5/5
Kinga Rusin
Instagram