Marek Kujawa oświadczył się Kindze Rusin? Marek Kujawa oświadczył się Kindze Rusin? Marek Kujawa oświadczył się Kindze Rusin? Kinga Rusin i Marek Kujawa w restauracji Kinga Rusin opowiedziała o swoim związku z Markiem Kujawą
Marek Kujawa oświadczył się Kindze Rusin?
Instagram
1/5
Marek Kujawa oświadczył się Kindze Rusin?
Instagram

 

Kinga Rusin przyjęła oświadczyny Marka Kujawy? Dziennikarka jest już z nim związana od kilku lat. Para rzadko pokazuje się na oficjalnych imprezach i nie unika komentarzy na temat swojego prywatnego życia. Ostatnio jednak w rozmowie z magazynem Viva!  Kinga Rusin zdradziła, jak związek z Markiem Kujawą odmienił jej życie. 

Zmienił moje życie o 180 stopni. Pokazał nie tylko mi, ale z czego się najbardziej cieszę, moim córkom, na czym polega partnerstwo - przyznała wówczas gwiazda. Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem. Na tym, żeby nigdy nie walczyć, kto jest ważniejszy. Żeby cały czas wspierać poczucie wartości drugiej osoby. Żeby być miłym.

Czyżby teraz, po sześciu latach szczęśliwego związku Marek Kujawa postanowił poprosić swoją ukochaną o rękę? Kinga Rusin jest właśnie w Chinach, gdzie trwają nagrania do kolejnej edycji "Agenta". Gwiazda pokazała swoim fanom na Instagramie kilka zdjęć z planu programu. Na kilka fotkach wyraźnie widać pierścionek na serdecznym palcu Kingi Rusin. Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: Poznajcie historię niezwykłej miłości Kingi Rusin i Marka Kujawy

2/5
Marek Kujawa oświadczył się Kindze Rusin?
Instagram

 

Kinga Rusin pokazała kilka zdjęć z planu kolejnej edycji programu "Agent", a fani szybko zauważyli pierścionek błyszczący na palcu gwiazdy! 

3/5
Marek Kujawa oświadczył się Kindze Rusin?
Instagram

 

Czyżby coś nowego pojawiło się na serdecznym palcu prawej ręki 🤔😘- komentowała jedna z internautek. 

Kinga Rusin nie odpowiedziała jednak na pytania fanów, czy na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy.  

4/5
Kinga Rusin i Marek Kujawa w restauracji

Myślicie, że Kinga Rusin rzeczywiście przyjęła oświadczyny Marka Kujawy? 

5/5
Kinga Rusin opowiedziała o swoim związku z Markiem Kujawą
ONS

Myślicie, że gwiazda TVN zdecyduje się na  ślub ze swoim partnerem? 

Więcej na temat Kinga Rusin Marek Kujawa