Kinga Rusin Agent-Gwiazdy 3 - odcinek 7 Kinga Rusin komentuje udział w Agencie Kinga Rusin
Kinga Rusin
1/4
Kinga Rusin

"Agent Gwiazdy" powraca! Lecz czy czwarty sezon hitowej produkcji TVN poprowadzi Kinga Rusin? Plotki o jej zwolnieniu pojawiły się zaraz po konflikcie w jaki wdała się z Małgorzatą Rozenek-Majdan (To już wojna gwiazd TVN! Kinga Rusin OSTRO o Małgorzacie Rozenek: "Wypindrzona, sztuczna lala"!). Dziennikarka po dłuższej chwili milczenia postanowiła więc skomentować wszelkie doniesienia. Ale czy z jej wypowiedzi można wywnioskować, że ostateczna decyzja zapadła? Sprawdźcie!

Kinga Rusin wystąpi w "Agencie"?

 

Polecamy: TYLKO U NAS! Dlaczego Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek przerwały wojnę w sieci?! Wiemy!

 

Po wyjściu ze studia "Dzień Dobry TVN" Kinga zawsze jest w świetnym nastroju

Kinga Rusin wychodzi z DDTVN

 

2/4
Agent-Gwiazdy 3 - odcinek 7
TVN

Ciesząca się wielką sympatią w swojej stacji Kinga Rusin prowadzi program już od trzech lat. W roli gospodyni "Agent Gwiazdy" odnalazła się znakomicie, więc nic nie wskazywało na jej ewentualne odejście, czy zwolnienie. Wojna jaka narodziła się pomiędzy nią, a Małgorzatą Rozenek-Majdan mogła jednak sporo namieszać. Choć ostatecznie obie strony i osoby trzecie usunęły wszelkie posty z oskarżeniami, niesmak pozostał. Gwiazdy nie pojawiły się nawet na Balu TVN , na którym były stałymi gośćmi od wielu już lat, co zostało zinterpretowane jako kara od dyrektorów. Czy wojenka wpłynęła na decyzję produkcji show? Sprawdźcie co napisała Kinga!

3/4
Kinga Rusin komentuje udział w Agencie
Instagram

Historia konfliktu powraca za sprawą rozpoczętych przygotowań do czwartej edycji relity-show. I choć tak jak zawsze media najbardziej zainteresowane są listą uczestników, tym razem z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie prowadzącego program.

Pełną parą ruszyły przygotowania do Agent-Gwiazdy 4! Ależ będą „czelendże”! Cóż to teraz będą za emocje! Nawet nie wiadomo kto będzie prowadził😉😱! Zapnijcie pasy! - podpisała zdjęcie.

Powyższy opis jakim opatrzyła jedno z ostatnich zdjeć Kinga Rusin na swoim Instagramie nie mówi zbyt wiele. Fani są jednak przerażeni brakiem jednoznacznej odpowiedzi:

Agent bez Pani????!!!! Nie będę oglądać.

Jeśli nie będzie ciebie #kingarusin to ja już nie będę tego oglądać.

Nie wszyscy są tego samego zdania...

4/4
Kinga Rusin
ONS

Wśród komentarzy pojawiają się jednak głosy, że dziennikarka powinna odejść:

Pani Kinga to sympatyczna kobieta, ale taki program powinna prowadzić osoba bardziej barwna z większą energią życiową, a jednocześnie nutką tajemniczości. Natomiast Pani Kinga wprowadza jedynie urodę, ale mało tu polotu.

 

Jak myślicie, Kinga utrzyma swoją posadę? A może tak jak komentują inni, wystąpi jako uczestnik? Czekamy na oficjalne potwierdzenie!