Kinga Duda została wywieziona do schronu
East News
Newsy

Kinga Duda spędziła pół dnia w schronie. "Była wściekła!"

Kinga Duda spędziła pół dnia w schronie. "Była wściekła!"

Kinga Duda ma już dość ciągłej ochrony funkcjonariuszy BOR, którzy już w pierwszych tygodniach prezydentury Andrzeja Dudy, wywieźli ją do schronu. Według informacji Faktu, ochrona prezydenta otrzymała wówczas telefon z pogróżkami pod adresem Andrzeja Dudy i jego najbliższej rodziny. Tabloid donosi, że przewiezienie do schronu bardzo oburzyło Kingę Dudę, która poskarżyła się swojemu ojcu na przesadną nadgorliwość służb. "Była wściekła", czytamy w tabloidzie.

Kinga, jak to jedyna córka, ma ogromny wpływ na prezydenta. Kilka razy już skarżyła się na nadgorliwość BOR - podaje informator tabloidu, były urzędnik Kancelarii Prezydenta.

Okazuje się, że to właśnie ze względu na Kingę Dudę ochrona miała nie zareagować, kiedy 2 marca tajemniczy mężczyzna zadzwonił do Kancelarii Prezydenta i ostrzegał przez zamachem na Andrzeja Dudę. Sprawa wyszła na jaw dopiero kilka dni później, po tym jak w prezydenckiej limuzynie wybuchła opona.

Wcześniej najwyraźniej ktoś uznał, że nie ma sensu doprowadzać do kłopotliwej sytuacji, w której Kinga Duda znów musiałaby jechać do schronu, a potem miałaby o to żal do ojca- sugeruje tabloid.

Zobacz także: Kinga Duda podpadła rodzicom. Andrzej Duda był bardzo niezadowolony. Dlaczego?

 

Kinga Duda pół dnia spędziła w schronie.

Córka poskarżyła się na ochronę.

Andrzej Duda przytula córkę
Eastnews
Newsy
Andrzej Duda martwi się o Kingę Dudę. O co chodzi?
Andrzej Duda martwi się o Kingę Dudę. O co chodzi?

Prezydent  Andrzej Duda martwi się o karierę naukową swojej córki Kingi Dudy . Dlaczego? Kinga, która jest podobno oczkiem w głowie prezydenta , studiuje na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, a jej ojciec boi się, czy po ostatnich wydarzeniach jest dobrze traktowana na uczelni! O co chodzi? Andrzej Duda martwi się o córkę Kingę Rada Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie skrytykowała prezydenta Andrzeja Dudę za podpisanie nowelizacji ustawy w sprawie Trybunału Konstytucyjnego oraz za to, że nie przyjął przysięgi od trzech sędziów, co ich zdaniem było niezgodne z prawem. A przecież Kinga jest studentką tego wydziału! "Dlatego tak trapi go to, czy Kinga jest dobrze traktowana i nikt jej nie docina!", donosi "Fakt".   Jak podaje tabloid, najważniejsze decyzje dotyczące Polski podejmuje za Beatę Szydło i prezydenta Andrzeja Dudę prezes PiS Jarosław Kaczyński. Podobno ciężko tę sytuację znosi prezydent, który ma być wręcz w "lekkiej depresji". Opinie na portalach społecznościowych i wypowiedzi znajomych prawników są dla niego przykre i bardzo się nimi przejmuje. Nie może jednak odwrócić się od prezesa i partii, dzięki której został prezydentem. Czy postawa prezydenta zaszkodzi jego córce? Ostatnio internauci zastanawiali się, jak poradzi sobie z egzaminem z prawa konstytucyjnego...   ZOBACZ:  Internet kpi z Kingi Dudy! Dlaczego? Wszystko przez jej ojca prezydenta!   Kinga Duda i Andrzej Duda podczas wieczoru wyborczego Kinga Duda zapłaciła mandat Kinga Duda - mem

Kinga Duda nie przeprowadzi się do Pałacu Prezydenckiego
ONS
Newsy
Kinga Duda nie chce mieszkać w Pałacu Prezydenckim
Decyzję córki skomentował Andrzej Duda

Dzięki wygranym wyborom prezydenckim zrobiło się głośno nie tylko o samym Andrzeju Dudzie , ale także o jego rodzinie. Zwłaszcza córka prezydenta elekta wzbudziła ogromne zainteresowanie w mediach. W prasie zaledwie kilka dni po wyborach pojawiły się informacje o życiu uczuciowym Kingi Dudy . Dowiedzieliśmy się wówczas, że 20-latka spotyka się ze studentem medycyny, Karolem . chłopak córki Dudy jest ponoć synem znanej krakowskiej dziennikarki. Zobacz: Kinga Duda spotyka się ze studentem. Tabloid ujawnił kilka szczegółów z jego życia Zaprzysiężenie Andrzeja Dudę odbędzie się już 6 sierpnia. Od tej chwili Duda zamieszka w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Okazuje się jednak, że zabraknie w nim Kingi Dudy, która dalej będzie mieszkać w Krakowie. O decyzji swojej córki poinformował sam Andrzej Duda w rozmowie z TVP . - Mam nadzieję, że będę w Krakowie bywał, zwłaszcza, że córka nie planuje przeprowadzki do Warszawy. Chce zostać, chce dalej studiować na uniwersytecie . Nie chce żadnych zmian w swoim życiu osobistym, więc z całą pewnością rodzice będą ją tutaj odwiedzać. Ma 20 lat, więc jest w takim wieku, że rodzice nie są jej niezbędnie potrzebni. Zresztą przecież wielu młodych ludzi opuszcza dom rodzinny po to, żeby jechać gdzieś na studia, więc zostanie sama i będzie radziła sobie na pewno znakomicie . Czyżby Kinga Duda chciała uniknąć sytuacji o jakich kilka lat temu wspominała Aleksandra Kwaśniewska ? Córka byłego prezydenta przyznała wówczas, że podczas kiedy mieszkała w Pałacu Prezydenckim dostawała pogróżki i była nachodzona przez psychofanów . Zobacz: Jaki styl ma Kinga Duda? Zobaczcie wszystkie kreacje córki prezydenta!

Kinga Duda będzie miała sesję w magazynie dla mężczyzn?
East News
Newsy
Kinga Duda weźmie udział w odważnej sesji? Magazyn dla mężczyzn szykuje propozycję! "Dla Kingi i rodziny to szok!"
Kinga Duda weźmie udział w odważnej sesji? Magazyn dla mężczyzn szykuje propozycję! "Dla Kingi i rodziny to szok!"

Kinga Duda weźmie udział w odważnej sesji magazynu dla mężczyzn? Okazuje się, że CKM, który zamieścił ostatnio córkę prezydenta w rankingu najseksowniejszych Polek 2016 roku , planuje zaproponować Kindze Dudzie udział w sesji okładkowej! Jeden z redaktorów pisma w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" przyznaje jednak, że propozycja z ich strony pojawi się dopiero wtedy, gdy tata Kingi Dudy przestanie piastować urząd Prezydenta. Pani Kinga Duda to piękna kobieta. Znalazła się w naszym rankingu, bo potrafi elegancko i z klasą eksponować swoją urodę. Jest bardzo stylowa i delikatna - przyznaje Mateusz Zieliński z redakcji CKM. Z tych informacji z pewnością nie będą zachwyceni najbliżsi Kingi Dudy, którzy nie potrafią zrozumieć, dlaczego nazwisko córki prezydenta znalazło się obok gwiazd show-biznesu w rankingu najseksowniejszych Polek. Dla Kingi i całej rodziny to szok. Ona nigdy nie aspirowała do takich plebiscytów, wszystko odbyło się bez jej wiedzy. Dudowie to szanowana, tradycyjna profesorska rodzina z Krakowa. A tu studentka prawa nagle ląduje w rankingu pomiędzy rozebranymi skandalistkami - w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" zdradziła znajoma rodziny prezydenta Andrzeja Dudy. Chcielibyście zobaczyć odważną sesję Kingi Dudy ?   Zobacz także: Gwiazda "Top Model" śmieje się z rankingu najseksowniejszych Polek! Uderza w... Kingę Dudę!   Kinga Duda dostanie propozycję udziału w odważnej sesji. Córka prezydenta znalazła się ostatnio w rankingu najseksowniejszych Polek 2016 roku.

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner