North West i Blue Ivy
ONS.pl

Poznajcie najbogatsze dziewczynki świata: North West i Blue Ivy!

North West i Blue Ivy
ONS.pl
Najbogatsze dziewczynki świata, North West i Blue Ivy, mają ubrania od najlepszych projektantów świata i zabawki za miliony dolarów.

To minimilionerki!


Kim Kardashian zawsze chciała być jak Beyoncé. Teraz swoje „ambicje” przeniosła na córkę North West. Mała jest największą konkurentką córeczki Beyoncé, Blue Ivy, o tytuł najbogatszego dziecka show-biznesu. Skoro Blue Ivy posiada warte przynajmniej półtora miliona dolarów: łóżeczko wysadzane kryształami Swarovskiego, brylantowe bransoletki i grzechotki od Tiffany’ego, to dlaczego North West ma nie dostawać co miesiąc kosztownych prezentów, na przykład wartej pół miliona kopii pierścionka zaręczynowego swojej mamy?

Obie mają szafy pełne ciuchów najlepszych marek, między innymi Chanel, Gucci i Balenciagi, i szuflady pełne kosztowności. Skoro konkurują już w tak młodym wieku, to czego możemy się spodziewać za kilka lub kilkanaście lat? Kim Kardashian chwali się córką na prawo i lewo. North West jeździ z mamą wszędzie i, tak jak ona, chętnie pozuje do zdjęć.

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05