Kim Kardashian w koronkowej kreacji
East News

Kim Kardashian trafiła do szpitala na miesiąc przed porodem! Co się stało?

Kim Kardashian w koronkowej kreacji
East News

Termin porodu Kim Kardashian zbliża się wielkimi krokami! Tymczasem amerykańskie media donoszą, że u celebrytki pojawiły się komplikacje. Kim, której termin rozwiązania wyznaczono na święta Bożego Narodzenia, kilka dni temu trafił do szpitala. Celebrytka już wcześniej wspominała, że w drugiej ciąży nie czuje się najlepiej. Jak napisał amerykański magazyn "OK!", Kardashianka miała trafić do szpitala w środku nocy z "rozdzierającymi bólami":

O 2 w nocy do szpitala przywiózł ją Kanye West. Czuła "rozdzierający ból". Wszystko skończyło się dobrze. Kim bardzo panikuje. Każdego dnia znajduje sobie jakiś problem. Doprowadza Kanye do szału! To dziecko to dla niej cały świat. Wie, że będzie to jej ostatni potomek i odetchnie z ulgą dopiero, gdy będzie miała synka w swoich ramionach - czytamy na łamach amerykańskiego magazynu.

Na szczęście sytuacja została opanowana, a Kim jest już w domu. Przypomnijmy, że synek Kim Kardashian i Kanye Westa będzie drugim dzieckiem pary. Małżonkowie mają już córeczkę North West, która powoli wyrasta na ulubienicę mediów.

 

Zobacz też: Kim Kardashian na miesiąc przed porodem. Zobacz, jak męczy się w tej stylizacji

 

Kim Kardashian już za miesiąc urodzi swoje drugie dziecko

 

Kim Kardashian w czarnym płaszczu

 

Celebrytka źle znosi drugą ciążę

 

Kim Kardashian, North West
ons.pl

Więcej na temat Kim Kardashian
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44