Party Stories
Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego ze swoją mamą w "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy

Kim jest wnuk Zbigniewa Wodeckiego? Czy pójdzie w ślady znanego dziadka? Poznajcie Leo Stubbsa!

Zbigniew Wodecki zmarł nagle 22 maja 2017 roku. Zostawił po sobie setki pięknych utworów, które trafiają zarówno do młodych, jak i nieco starszych słuchaczy. Rodzina Zbigniewa Wodeckiego za punkt honoru postawiła sobie, aby pamięć o nim nie zaginęła. Stąd też pomysł organizacji Wodecki Twist Festiwal, który od dwóch lat odbywa się w Krakowie. Jego pomysłodawczynią jest między innymi córka muzyka, Katarzyna Wodecka-Stubbs. 

Ostatnio kobieta gościła w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie promowała imprezę. Katarzynie Wodeckiej-Stubbs towarzyszył jej syn, Leo. Wiedzieliście, że Zbigniew Wodecki doczekał się tak zdolnego i mądrego wnuka?

Ziółko jako Wodecki zachwycił wszystkich! Jak na ten występ zareagowała córka artysty? "Nie wiedziała co z tym zrobić"

Kim jest Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego?

Leo Stubbs obecnie ma 14 lat. Chłopiec podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" dał się poznać jako bardzo wyważony i elokwentny młodzieniec. Mało kto wiedział, że nastolatek ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy w branży filmowej. Leo zagrał bowiem główną rolę w filmie "Dzień Czekolady" w reżyserii Jacka Piotra Bławuta. Chłopak pojawił się obok takich osobistości, jak choćby Magdalena Cielecka czy też Dawid Ogrodnik. 

Zobacz także: Najbardziej wzruszający moment na Fryderykach! Córka Wodeckiego odebrała nagrodę dla taty!

Czy to oznacza, że Leo chce zostać aktorem? Nastolatek jeszcze nie podjął decyzji. Wnuk Zbigniewa Wodeckiego wciąż waha się, z czym związać swoją przyszłość. Aktorstwo pociągało go od zawsze, o czym wspomniał w rozmowie z Marcinem Mellerem i Magdą Mołek. Leo Stubbs od dziecka odgrywał różne role. Gdy nieco podrósł, postanowił spróbować swoich sił w filmie.

Mimo wszystko muzyka również jest mu bliska. Leo Stubbs skończył szkołę muzyczną, ponieważ - jak sam stwierdził - jest to niemal tradycja rodzinna. Jednak na razie nie chce iść w ślady znanego dziadka. Kto wie, może za kilka lat zmieni zdanie? Chcielibyście zobaczyć go na scenie?

Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego, zagrał w filmie
East News

Zbigniew Wodecki odszedł 2 lata temu

Zbigniew Wodecki zmarł w 2017 roku
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy, które pożegnaliśmy w 2017 roku
ONS
Newsy
To były bardzo trudne pożegnania... Zbigniew Wodecki, Witold Pyrkosz, Grzegorz Miecugow i inne gwiazdy, które zmarły w 2017 roku

Koniec 2017 roku zbliża się wielkimi krokami. Przyszedł więc czas podsumowań i wspomnień. Za nami dwanaście miesięcy, które obfitowały nie tylko w radosne wydarzenia. Niestety, w mijającym roku musieliśmy pożegnać wielu wybitnych aktorów, muzyków i dziennikarzy, których Polacy uwielbiali. W 2017 roku zmarli m.in. Zbigniew Wodecki, Witold Pyrkosz, Grzegorz Miecugow, Danuta Szaflarska i Wojciech Młynarski.  Zobaczcie nasz materiał wideo, w którym wspominamy wszystkie gwiazdy, które pożegnaliśmy w 2017 roku. Zobacz także:  "Król polskich seriali" nie żyje. Wspominamy kultowe role Witolda Pyrkosza Witold Pyrkosz zmarł w kwietniu 2017 roku.

Milionerzy, Hubert Urbański, Zbigniew Wodecki
East News
TV-Show
Wpadka w "Milionerach" przy pytaniu o Zbigniewa Wodeckiego!

Internauci są zniesmaczeni...

Olga Bończyk, Zbigniew Wodecki
East News/ons.pl
Newsy
Olga Bończyk przez lata była przyjaciółką Zbigniewa Wodeckiego. Teraz zdradza, jak źle została potraktowana przez jego córkę!
Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner