Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego ze swoją mamą w "Dzień Dobry TVN"
East News

Kim jest wnuk Zbigniewa Wodeckiego? Czy pójdzie w ślady znanego dziadka? Poznajcie Leo Stubbsa!

Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego ze swoją mamą w "Dzień Dobry TVN"
East News

Zbigniew Wodecki zmarł nagle 22 maja 2017 roku. Zostawił po sobie setki pięknych utworów, które trafiają zarówno do młodych, jak i nieco starszych słuchaczy. Rodzina Zbigniewa Wodeckiego za punkt honoru postawiła sobie, aby pamięć o nim nie zaginęła. Stąd też pomysł organizacji Wodecki Twist Festiwal, który od dwóch lat odbywa się w Krakowie. Jego pomysłodawczynią jest między innymi córka muzyka, Katarzyna Wodecka-Stubbs. 

Ostatnio kobieta gościła w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie promowała imprezę. Katarzynie Wodeckiej-Stubbs towarzyszył jej syn, Leo. Wiedzieliście, że Zbigniew Wodecki doczekał się tak zdolnego i mądrego wnuka?

Kim jest Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego?

Leo Stubbs obecnie ma 14 lat. Chłopiec podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" dał się poznać jako bardzo wyważony i elokwentny młodzieniec. Mało kto wiedział, że nastolatek ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy w branży filmowej. Leo zagrał bowiem główną rolę w filmie "Dzień Czekolady" w reżyserii Jacka Piotra Bławuta. Chłopak pojawił się obok takich osobistości, jak choćby Magdalena Cielecka czy też Dawid Ogrodnik. 

Zobacz także: Najbardziej wzruszający moment na Fryderykach! Córka Wodeckiego odebrała nagrodę dla taty!

Czy to oznacza, że Leo chce zostać aktorem? Nastolatek jeszcze nie podjął decyzji. Wnuk Zbigniewa Wodeckiego wciąż waha się, z czym związać swoją przyszłość. Aktorstwo pociągało go od zawsze, o czym wspomniał w rozmowie z Marcinem Mellerem i Magdą Mołek. Leo Stubbs od dziecka odgrywał różne role. Gdy nieco podrósł, postanowił spróbować swoich sił w filmie.

Mimo wszystko muzyka również jest mu bliska. Leo Stubbs skończył szkołę muzyczną, ponieważ - jak sam stwierdził - jest to niemal tradycja rodzinna. Jednak na razie nie chce iść w ślady znanego dziadka. Kto wie, może za kilka lat zmieni zdanie? Chcielibyście zobaczyć go na scenie?

Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego, zagrał w filmie "Dzień czekolady"
East News

Zbigniew Wodecki odszedł 2 lata temu

Zbigniew Wodecki zmarł w 2017 roku
East News

 

Więcej na temat Zbigniew Wodecki
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51