Joanna Brodzik Paweł Wilczak Joanna Brodzik, Paweł Wilczak
East News
Co na to Joanna Brodzik?
1/5
East News

 

Paweł Wilczak po latach nieobecności w mediach nagle znalazł się na pierwszych stronach gazet za sprawą premiery filmu "Kler", na której zjawił się z tajemniczą blondynką. Wszyscy natychmiast zaczęli podejrzewać, że Paweł Wilczak rozstał się z Joanną Brodzik, z którą jest związany od 16 lat. Para regularnie jest podejrzewana o kryzysy i rozstania, a ostatnio sam Paweł Wilczak dolał oliwy do ognia, mówiąc w jednym z wywiadów, że w domu zawsze stoi spakowana walizka... Nic więc dziwnego, że gdy u jego boku zabrakło Joanny Brodzik, a zamiast niej pojawiła się inna kobieta, wszyscy myśleli tylko o jednym! Teraz jednak na jaw wychodzą nowe fakty, które poznacie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: O NICH JEST GŁOŚNO! Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają razem w serialu! Czy będzie hit na miarę kultowego „Kasi i Tomka”?

2/5
East News

 

Ostatnio Paweł Wilczak został poproszony o komentarz. Tygodnik "Twoje Imperium" zapytał aktora, kim była jego tajemnicza towarzyszka. 

 

Co to w ogóle za temat jest? Drodzy państwo, dajcie spokój, nie będę tego komentować. To jest  śmiech na sali. Nie będę się tłumaczył - odpowiedział Paweł Wilczak. 

 

Już jednak wiadomo, kim jest kobieta!

 

Zobacz: Bolesne rozstania – jak sobie poradzić po zerwaniu?

3/5
East News

 

Tygodnik "Życie na gorąco" dotarł do koleżanki Joanny Brodzik, która  rozwiała wszelkie wątpliwości. Okazało się, że aktorka również została zaproszona na premierę "Kleru" wraz ze swoim partnerem, jednak poprzedniego dnia była w Koszalinie ze spektaklem "Di, Viv i Rose". Po powrocie do domu chciała odpocząć. 

 

- Zasugerowała Pawłowi, by zaprosił na "Kler" jedną z ich znajomych - powiedziała koleżanka aktorki.

 

Zobacz: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca 

4/5
Joanna Brodzik Paweł Wilczak
East News

 

Koleżanka, z którą Paweł Wilczak zjawił się w kinie ma na imię Ewa i pochodzi z Poznania. 

 

- Aśka zna ją i wie, że można jej ufać - wyznała znajoma Joanny Brodzik.

 

 

Zobacz: Czy przyjaźń damsko-męska jest możliwa? Naukowe podejście 

5/5
Joanna Brodzik, Paweł Wilczak

 

"Życie na gorąco" sugeruje, że Paweł Wilczak nie ma nic przeciwko zamieszaniu wokół swojej osoby.

 

- Paweł po latach zajmowania się domem i dziećmi niedawno wrócił do pracy. Zaczęło mu zależeć, by znów było o nim głośno - powiedziała osoba z produkcji filmu "Pan T.", w którym aktor gra główną rolę. 

 

Myślicie, że faktycznie aktorowi chodzi o rozgłos?

 

Zobacz: Mapa marzeń pomoże znaleźć pomysł na siebie 

Więcej na temat Joanna Brodzik Paweł Wilczak