Piotr Woźniak-Starak i Alicja Bachleda-Curuś
ONS

Nowy facet Szulim nie zapomniał o swojej eks. Milioner ma plany wobec Bachledy

Piotr Woźniak-Starak i Alicja Bachleda-Curuś
ONS

Piotr Woźniak-Starak od dłuższego czasu uchodził za jedną z najatrakcyjniejszych partii w polskim show-biznesie. Milioner i aspirujący producent filmowy w przeszłości związany był z Alicją Bachledą-Curuś i Natalią Klimas, a teraz jego serce skradła podobno największa gwiazda TVN - Agnieszka Szulim. Przypomnijmy: W życiu Szulim pojawił się nowy mężczyzna. To milioner i były facet znanej gwiazdy

Producent wciąż utrzymuje przyjazne relacje z Alicją, z którą widział się podczas ostatniego Festiwalu Filmowego w Gdyni, z którego wyjechał pękając z dumy. To właśnie film "Bogowie", który wyprodukował, zdeklasował rywali i zdobył prestiżowe Złote Lwy. Jak sugeruje "Fakt", to mocno zaimponowało Alicji i niewykluczone, że już wkrótce pojawi się w nowym filmie Piotra. Bachleda od lat jest kuszona licznymi propozycjami z Polski, ale ponoć żadna nie stała na wystarczająco wysokim poziomie.
 

Piotr odbierając nagrodę, podziękował, że w końcu stał się producentem z prawdziwego zdarzenia. Dla Alicji, która najlepiej się czuje w towarzystwie filmowych elit, musiało to wiele znaczyć. Teraz może liczyć na ciepłe uczucia człowieka, który może się okazać najważniejszym graczem na polskim rynku filmowym, a kto wie, może i wypłynie na światowe wody. Być może to właśnie Piotr Woźniak-Starak spowoduje, że kariera Alicji znów nabierze tempa i piękna góralka w końcu dostanie rolę, w której będzie mogła udowodnić, że naprawdę ma talent aktorski - czytamy w "Fakcie".


Też jesteście zdania, że Woźniak-Starak zrobi furorę w polskim kinie?

Zobacz: Milioner Bachledy pozował w Gdyni z tajemniczą blondynką. Za kulisami wyglądało to inaczej

Alicja Bachleda-Curuś podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53