Nowy mężczyzna w życiu Szulim?
ONS

W życiu Szulim pojawił się nowy mężczyzna. To milioner i były facet znanej gwiazdy

Nowy mężczyzna w życiu Szulim?
ONS

Jeśli wskazać najgłośniejsze nazwisko w show-biznesie to bez wątpienia wybór padłby na Agnieszkę Szulim. Gwiazda TVN od miesięcy nie schodzi z pierwszych stron gazet, a powód jest wiele - kontrowersyjne show "Na Językach", efektowna metamorfoza, rozstanie z facetem czy ostatnio znaczny spadek wagi, który był szeroko komentowany chyba przez wszystkie media. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że szum medialny sprzyja też kolejnym kontraktom, które podpisuje dziennikarka. Przypomnijmy: Najdroższy sklep w Polsce uznał Szulim za ikonę stylu. Te zdjęcia to potwierdzają

Nic jednak nie zapowiada, aby ta sytuacja miała się wkrótce zmienić. Wręcz przeciwnie - mamy przesłanki, aby sądzić, iż zainteresowanie osobą Agnieszki wzrośnie jeszcze bardziej. Wszystko za sprawą nowego mężczyzny, który pojawił się w jej życiu. Jak udało się ustalić AfterParty.pl, nowym wybrankiem Szulim jest Piotr Woźniak-Starak, milioner związany w przeszłości z Alicją Bachledą-Curuś. To właśnie o Agnieszce pisało najprawdopodobniej "Party", które informowało, że Starak "spotyka się z gwiazdą TVN". Milioner od dłuższego czasu był singlem, ale teraz jest podobno mocno zauroczony śliczną blondynką.

Zobacz: Bachleda i milioner już nie są parą. Starak znalazł nową miłość

W środowisku spekuluje się też, że bliższa relacja Agnieszki i Piotra ochłodziła nieco relację dziennikarki z Natalią Klimas, która jeszcze rok temu sama była związana z producentem filmowym. Przyjaciółki do niedawna eksponowały swoją przyjaźń na salonach i Instagramie, publikując wspólne zdjęcia i nie szczędząc sobie komentarzy - dziś takich serdeczności nie uświadczymy.

Pasują do siebie?

Zobacz: Czego Szulim nigdy nie powie dziennikarzom? "Mam swoją granicę"

 

Piotr Starak i Natalia Klimas premierze sztuki Marcopolus w Teatrze Wielkim

Agnieszka Szulim i Natalia Klimas

 

Więcej na temat Agnieszka Szulim
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37