85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca 2019 wygrał Bartosz Zmarzlik i pokonał samego Roberta Lewandowskiego. Żużlowcowi na Gali Mistrzów Sportu towarzyszyła piękna narzeczona, Sandra Grochowska. Kobieta od wielu lat wspiera sportowca i jest jego najwierniejszą kibicką. A czym prywatnie zajmuje się Sandra Grochowska?

Reklama

Kim jest Sandra Grochowska, narzeczona Bartosza Zmarzlika?

O Bartoszu Zmarzliku zrobiło się głośno za sprawą jego ogromnych sukcesów na żużlu. W 2019 roku został indywidualnym mistrzem świata na żużlu i po Tomaszu Gollobie został trzecim Polakiem, któremu udało się osiągnąć tak duży sukces w tej dyscyplinie. 24-latek mimo ogromnych sukcesów jest bardzo skromnym człowiekiem. Od lat spotyka się z Sandrą Grochowską, a w styczniu 2019 roku oświadczył się swojej partnerce podczas egzotycznego urlopu w Dubaju.

Przyszedł kolejny etap w naszym życiu. Bartek oświadczył mi się w czasie wspólnych wakacji w Dubaju. Będziemy kontynuować wspólne życie. Priorytet to sport, żużel i plany Bartka - wyznała Sandra Grochowska w rozmowie z klubową telewizją Stali Gorzów.

Sandra Grochowska pochodzi z Gorzowa. Piękna blondynka jest kosmetyczką i aktualnie prowadzi własny salon piękności "Ambasada Kobiecości" w Gorzowie Wielkopolskim. Data ślubu pary nie jest jeszcze znana, ale podczas wywiadu sportowiec zdradził, że nie lubi planować. To oznacza, że być może pewnego dnia oboje poinformują, że są już po ślubie

Pewnych rzeczy nie lubię planować. Gdy czuję, że jest na coś odpowiedni moment, po prostu wdrażam to w życie - wyznał jakiś czas temu Bartosz Zmarzlik dla StalTV

Narzeczona Bartosza Zmarzlika jest obecna przy sportowcu podczas całej jego kariery sportowej. To ona obserwowała jak pasja staje się jego sposobem na życie i jako pierwsza dzieliła z nim sukcesy. Sandra Grochowska kibicuje przyszłemu mężowi na trybunach niemal w każdym meczu i wie, że w ich życiu sport zajmuje ważne miejsce.

Zobacz także

Sandra Grochowska towarzyszy Bartoszowi Zmarzlikowi podczas każdej Gali Mistrzów Sportu

ONS.pl/ Eastnews.pl

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama