Grzegorz Krychowiak, Célia Jaunat, luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka i Célii Jaunat Grzegorz Krychowiak, Célia Jaunat Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat
Co tak zdziwiło piękną WAG?
1/4

 

Grzegorz KrychowiakCelia Jaunat szykują się do ślubu? Media i fani piłkarza już od dawna zastanawiają się, kiedy para stanie na ślubnym kobiercu. Ponad dwa lata temu w rozmowie z "DDTVN" Grzegorz Krychowiak przyznał, że jeszcze nie planuje zaręczyn z Celią. Teraz okazuje się, że piłkarz zmienił zdanie i to już rok temu! Para w wywiadzie dla magazynu "Viva!" zdradziła, gdzie sportowiec poprosił o rękę swojej partnerki. Było bardzo romantycznie! 

 

A kiedy odbędzie się ślub? Czy rozpoczęli mają już wyznaczoną datę uroczystości? Zobaczcie sami, co zdradzili Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na kolejnej stronie!

 

Zobacz także: Grzegorz Krychowiak nie ukrywa, że cenzuruje zdjęcia Celii na Instagramie! Zdradził też, czy... planują dziecko

 

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata showbiznesu! Kliknij tutaj - to zajmie Ci minutę.

2/4
Grzegorz Krychowiak, Célia Jaunat, luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka i Célii Jaunat
Instagram @grzegorz.krychowiak @celiajaunat

 

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat w rozmowie z magazynem "Viva!" zdradzili, że do zaręczyn doszło rok temu, podczas ich wakacji na Bora- Bora. Było bardzo romantycznie! 

 

Oświadczył mi się rok temu, na Bora-Bora. Byliśmy na wakacjach, zarezerwował malutką wysepkę, gdzie specjalnie dla nas przygotowano kolację, byliśmy tylko we dwoje. Było bardzo romantycznie, wszędzie rozsypane płatki róż, a ja niczego się nie domyślałam (śmiech). Pod koniec kolacji uklęknął na jedno kolano, wyjął pierścionek z brylantem i oświadczył się- przyznała narzeczona Grzegorza Krychowiaka.

 

Pojawia się więc pytanie, kiedy ślub? Zobaczcie, co powiedział jeden z najpopularniejszych piłkarzy naszej reprezentacji na kolejnym slajdzie!

 

Zobacz także: Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak o miłości w cieniu futbolu i życiu na walizkach!

3/4
Grzegorz Krychowiak, Célia Jaunat
Instagram

 

Kiedy odbędzie się ślub piłkarza i jego narzeczonej? Niestety, wszystko wskazuje na to, że Grzegorz Krychowiak jeszcze nie zdecydował się na kolejny krok. 

Przyszłość pokaże. Powtórzmy to pytanie po Mistrzostwach. Teraz albo… za cztery lata (śmiech)- w rozmowie z "Vivą!" przyznał szczerze Grzegorz Krychowiak. 

Odpowiedź sportowca nie spodobała się Celii Jaunat...

Najgorsza odpowiedź- oceniła krótko. 

 

Grzegorz Krychowiak próbował się bronić, ale nie przekonał swojej partnerki ;)

 

Jest takie przysłowie po francusku: „Im dłużej się na coś czeka, tym bardziej się tego pragnie”- mówił Krychowiak.

 

Ale co ty opowiadasz?! Nic takiego nie istnieje… Wymyśliłeś to na poczekaniu, bo jest ci na rękę- zaprotestowała Celia Jaunat. 

 

Zobacz także: Lewandowski, Radwańska, Szczęsny i.. Oto 10 najlepiej zarabiających polskich sportowców!

4/4
Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat
Instagram/Grzegorz Krychowiak

Już dziś rozpoczyna się Mundial 2018. Kto wie, być może po zakończeniu mistrzostw para rozpocznie przygotowania do ślubu? 

Zobacz także: Celia Jaunat najbardziej stylową WAG's? Zobacz jej spektakularne zdjęcia z Instagrama!