Nowa fryzura Karoliny Szostak

Karolina Szostak przejdzie z Polsatu do TVN? Dziennikarka już pracuje nad nowym projektem!

Nowa fryzura Karoliny Szostak

Kariera Karoliny Szostak w Polsacie wciąż stoi pod znakiem zapytania! Oficjalnie do 25 maja jest na urlopie, ale jak ustaliło "Party", dziennikarka została zawieszona w obowiązkach na trzy miesiące.

Coraz częściej mówi się, że Karolina nie wróci już do pracy w Polsacie, a jej miejsce w redakcji sportowej zajmie ściągnięta z TVP Paulina Chylewska. Pojawiły się też plotki, że Szostak dostała oferty pracy z innych stacji, m.in. z TVN i je rozważa. Ile jest w nich prawdy?

Karolina nie rezygnuje z pracy w Polsacie ani nie została z tej stacji wyrzucona. Podobno wróci na antenę pod koniec maja – zdradził „Party” informator.

Czy jeśli Polsat da jej drugą szansę, Szostak będzie wykonywać tylko dawne obowiązki?

Karolina jest ostatnio często widywana w Polsacie. Plotkuje się, że pracuje nad tajnym projektem dla stacji, który ma łączyć jej dwie pasje: tematykę lifestyle’ową ze sportową – mówi osoba z otoczenia Szostak. 

Ale to nie koniec! Karolina Szostak przymusowe wakacje wykorzystała też na realizację nowych projektów. Nagrywa DVD z ćwiczeniami dla kobiet, które nigdy nie uprawiały sportu, i zaczyna pracę nad drugą książką! O czym będzie?

Polecamy: Co jest korzystne na odchudzanie? 10 prostych trików dla odchudzających się

O czym będzie druga książka Karoliny Szostak?

Jak donosi "Party", będzie to poradnik, w którym znajdą się kolejne zdrowe przepisy i porady modowo-urodowe. Karolina zdradzi też niezawodny sposób, jak uniknąć niechcianego efektu jo-jo. Kupicie?

Karolina Szostak pracuje nad nowym projektem i drugą książką!

Karolina Szostak na prezentacji Badura Icons

Dziennikarka podpowie, jak utrzymać wymarzoną figurę i uniknąć efektu jo-jo.

Karolina Szostak w jeansach opinających pupę

Więcej na temat Karolina Szostak
Przeładuj

Tamara Arciuch o krytyce jurorów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto jest najostrzejszy? "To zależy od występu..."

zobacz 01:19