Plakat filmu Kevin sam w domu Macaulay Culkin czyta "Playboya" Macaulay Culkin Macaulay Culkin w świątecznym swetrze Macaulay Culkin w garniturze
Plakat filmu Kevin sam w domu
mat. prasowe
1/5
Plakat filmu Kevin sam w domu
mat. prasowe

Jednak nie zobaczymy filmu "Kevin sam w domu" w wigilię! Jest zmiana w emisji uwielbianego hitu familijnego. Polsat zadecydował, że w wigilijny wieczór pokaże drugą część przygód Kevina, czyli film "Kevin sam w Nowym Jorku" (emisja o godzinie 20:00), a nie jak wcześniej planowano - "Kevina samego w domu". Zmienił się nie tylko film, lecz również ceny reklam w czasie jego emisji. Będą to najdroższe reklamy w grudniu!

 

Zobacz też: 6 ciekawostek o filmie "Kevin sam w domu", o których nie miałeś pojęcia!

 

Ile reklamodawcy muszą zapłacić, by móc pokazać swój produkt w czasie emisji filmu o sympatycznym Kevinie? Sprawdźcie na następnej stronie.

 

Polecamy: Jakie dekoracje na Boże Narodzenie wybrać do pokoju dziecięcego? Choinka, cotton balls oraz ozdobne doniczki

2/5
Macaulay Culkin czyta "Playboya"
East News

Filmy o Kevinie co roku w czasie świąt przyciągają przed telewizory miliony widzów. Nic dziwnego, że za reklamę w czasie trwania świątecznego hitu reklamodawcy muszą zapłacić bajońskie sumy. O jakich kwotach mowa? Portal Wirtualnemedia.pl poinformował, że za 30 sekund reklamy w czasie trwania filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" trzeba zapłacić 102,7 tys. złotych. To o prawie 20 tys. więcej niż w roku poprzednim.

3/5
Macaulay Culkin
East News

Stacja oferuje niższe ceny reklam w czasie emisji "Wielkiego kolędowania z Polsatem", które będzie można oglądać już od wczesnego popołudnia. Za reklamę w przerwie kolęd trzeba zapłacić 61,5 tys. złotych. W tym przypadku również cena wzrosła w stosunku do roku poprzedniego, kiedy reklama kosztowała 23 tys. złotych.

4/5
Macaulay Culkin w świątecznym swetrze
East News

Rok temu film "Kevin sam w domu", pokazywany w wigilię, przyciągnął przed telewizory 4,3 miliona widzów. 

5/5
Macaulay Culkin w garniturze
East News

Czy w tym roku "Kevin sam w Nowym Jorku" powtórzy, a może przebije ten sukces?