Kazimiera Utrata nie żyje
East News

"Miała dużo energii" Koledzy z produkcji Klanu poruszająco o serialowej pani Stasi. Jaka była przyczyna śmierci aktorki?

Kazimiera Utrata nie żyje
East News

Kazimiera Utrata zmarła 12 sierpnia. Aktorka, którą widzowie pokochali za rolę pani Stasi w serialu "Klan" odeszła w wieku 86 lat. Media do tej pory nie informowały, jaka była przyczyna śmierci Kazimiery Utraty. Teraz znajoma aktorki w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że gwiazda "Klanu" miała zawał... 

Pani Kazimiera miała zawał. Dały jej w kość ostatnie upały. Zmarła w domu, na urlop przyjechała do niej córka Katarzyna, która na co dzień mieszka w Szwecji. Nie odeszła zatem w samotności- w rozmowie z "SE" zdradziła znajoma aktorki.

Koledzy z produkcji "Klanu" wspominają serialową panią Stasię

Okazuje się, że Kazimiera Utrata miała wrócić na plan "Klanu" po wakacyjnej przerwie. Jak wspominają ją koledzy z produkcji w której występowała od 1997 roku? 

Czuła się świetnie. Miała dużo energii i wszystko wskazywało na to, że jest w dobrej formie i wróci do nas po dwumiesięcznej przerwie, którą miała cała ekipa- osoba z produkcji "Klanu" przyznała w rozmowie z dziennikiem.

Informator "SE" przyznaje, że wciąż nie wiadomo, jak zakończy się wątek serialowej pani Stasi. 

Na pewno będziemy chcieli w jakiś sposób uhonorować panią Kazimierę.

Bliskim aktorki jeszcze raz składamy kondolencje.

Zobacz także: Nie żyje serialowa pani Stasia. Wiemy, kiedy zobaczymy ostatni odcinek "Klanu" z jej udziałem!

Kazimiera Utrata zmarła 12 sierpnia.

AKPA

Aktorka "Klanu" miała zawał.

East News

Więcej na temat Klan
Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23