Kayah, Maria Sadowska Kayah w niebieskich kozakach na koncercie RMF FM i Polsatu Ile Maria Sadowska zapłaciła za ślub? Ile Maria Sadowska zapłaciła za ślub? Kayah na zakończeniu lata z Polsatem
Kayah, Maria Sadowska
Instaggram
1/5
Kayah, Maria Sadowska
Instaggram

Kayah szykuje się do ślubu? Gwiazda niedawno była gościem na ślubie swojej przyjaciółki Marii Sadowskiej, co podobno miało dać jej do myślenia. Kayah sama od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochana. Swojego partnera utrzymuje jednak w tajemnicy przed mediami. Nie pokazuje się z nim publicznie, a nawet nie zdradza, kim jest je nowy ukochany. Jednak wszystko wskazuje na to, że ten związek jest poważny. 

 

Zobacz też: Maria Sadowska PIERWSZY RAZ o swoim ślubie. Jak udało się zachować go w tajemnicy?

 

Do myślenia o ślubie miała skłonić Kayah pewna wyjątkowa sytuacja, która miała mieć miejsce na ślubie Marii Sadowskiej. Co dokładnie się wydarzyło? Dowiedz się z fotogalerii!

 

Polecamy: Kayah opowiedziała nam o swoim temperamencie i o tym, czym jest dla niej miłość EKSKLUZYWNE VIDEO

2/5
Kayah w niebieskich kozakach na koncercie RMF FM i Polsatu
ONS.pl

Kayah ma za sobą kilka poważnych związków z mężczyznami. Przez 11 lat był żoną producenta i reżysera Rinke Rooyensa, jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Później piosenkarkę łączono z muzykami Sebastianem Karpielem-Bułecką oraz Pako Sarrem. Nowy ukochany artystki pozostaje anonimowy dla mediów. Niewiele o nim wiadomo. Czy to właśnie nowy wybranek Kayah zostanie jej mężem? Zdarzenie ze ślubu Marii Sadowskiej może na to wskazywać. ;)

3/5
Ile Maria Sadowska zapłaciła za ślub?
Instagram

Jeśli wierzyć przesądom, Kayah i jej ukochany niedługo staną na ślubnym kobiercu. Piosenkarka miała załapać bukiet na ślubie swojej przyjaciółki Marii Sadowskiej. Jednak to nie wszystko! Ukochany gwiazdy miał złapać... muchę pana młodego! Według informacji "Gwiazd", żartom o przyszłym ślubie pary nie było końca.

4/5
Ile Maria Sadowska zapłaciła za ślub?
Instagram

Maria Sadowska wyszła za mąż za muzyka Adriana Łabanowskiego 17 sierpnia 2017 roku. Para miała bajkowy ślub, na którym gościem była m.in. Kayah.

5/5
Kayah na zakończeniu lata z Polsatem
ONS.pl

Czy ślub przyjaciółki zainspiruje Kayah do poważnych decyzji? Kto wie. ;) Z pewnością gwiazda byłby piękną panną młodą!