Kasia Warnke w ciąży Warnke i Piotr Stramowski z kwiatkiem Piotr Stramowski Kasia Warnke w ciąży
Kasia Warnke w ciąży z mężem Piotr Stramowski
EastNews

Katarzyna Warnke lada moment po raz pierwszy zostanie mamą. Choć z początku żona Piotra Stramowskiego nie chciała chwalić się ciążowym brzuszkiem, to teraz nie unika pozowania do zdjęć na oficjalnych imprezach. Aktorka pojawiła się z mężem na premierze filmu "Sługi wojny" w reżyserii Mariusza Gawrysia, gdzie Stramowski wciela się w główną rolę komisarza Samborskiego. Przyszła mama świetnie prezentowała się na salonach. Zobaczcie zdjęcia! 

1/4
Kasia Warnke w ciąży
EastNews

Katarzyna Warnke w zaawansowanej ciąży

Katarzyna Warnke zaprezentowała się w czarnej sukience za kolano, która podkreślała jej duży brzuszek. Aktorka nie zdradziła dokładnego terminu porodu, ale sądząc po wielkości brzuszka, dziecko być może przyjdzie na świat już za kilka tygodni. Przypomnijmy, że aktorka długo ukrywała ciążę. Pytana o błogosławiony stan odpowiadała wymijająco lub nawet dementowała plotki. Dopiero 1 lipca Kasia i Piotr pojawili się na pokazie marki MMC Studio. Para przeszła się po wybiegu w samych szlafrokach. Kasia odsłoniła wtedy sporych rozmiarów brzuszek.

2/4
Warnke i Piotr Stramowski z kwiatkiem
EastNews

Nie miałam ochoty dzielić się tą informacją publicznie do tej pory, a ktoś sobie uzurpował prawo do ujawniania moich osobistych spraw. I jestem niezwykle zadowolona z obecnej sytuacji. Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów - wyznała aktorka na Instagramie.

3/4
Piotr Stramowski
EastNews

Piotr Stramowski i Kasia Warnke małżeństwem są od 2016 roku. Ślub i wesele pary odbyło się na jednej z mazurskich wsi. Gwiazdy na uroczystość zaprosiły wyłącznie najbliższą rodzinę, dokładnie 40 osób. Panna młoda miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Gosię Baczyńską, a Piotr Stramowski wystąpił w jasnym garniturze. 

4/4
Kasia Warnke w ciąży
EastNews

Kasia Warnke nie zdradziła jeszcze płci swojego dziecka i być może w ogóle tego nie zrobi. Aktorka wraz z mężem cenią sobie prywatność i nie szukają na siłę rozgłosu. 

 

Więcej na temat Katarzyna Warnke