Katarzyna Sokołowska pochwaliła się swoim synem! Jurorka "Top Model" opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z dzieckiem i zdradziła, że malutki Iwo Lew skończył już miesiąc. Internauci są zachwyceni uroczymi kadrami z synkiem Katarzyny Sokołowskiej. To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Reklama

Katarzyna Sokołowska opublikowała zdjęcia syna

Katarzyna Sokołowska od kilku tygodni spełnia się w roli mamy. Jurorka "Top Model" bardzo długo starała się o dziecko, a w lipcu jej marzenie się spełniło- Katarzyna Sokołowska urodziła syna, który otrzymał imiona Iwo Lew. Gwiazda TVN po narodzinach dziecka opublikowała jedynie zdjęcie jego stóp. Teraz z kolei po raz pierwszy pokazała kadry na których widać, jak czule tuli chłopca.

1 miesiąc???? #kartkazkalendarza #family #happy #puderikurz #powderanddust #kasiabezobcasów????- napisała Katarzyna Sokołowska.

Gwiazda TVN pokazała kilka uroczych kadrów, a Iwo Lew skradł serca internautów!

Zobacz także: Katarzyna Sokołowska pokazała wózek dla synka. Stylowy! Znamy cenę

Zobacz także

W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

- Cudo????????❤️
- Kochane nozki do calowania❤️
- Nie ma chyba większego szczęścia ????????????????
- ???? jaki duży mały ????....❤️ ..rośnie jak na drożdżach ???????????????? jak ten mc szybko minął ????....szczęśliwości ????- komentują internauci.

Zobacz także: Katarzyna Sokołowska zachwyca figurą dwa tygodnie po porodzie. Jak dba o formę? "Trudno się tutaj wymądrzać"

TRICOLORS/EAST NEWS

Przypominamy, że ostatnio Katarzyna Sokołowska w "Dzień Dobry TVN" przyznała, że o roli mamy marzyła od wielu lat. Jurorka "Top Model" w poruszającym wyznaniu zdradziła, że dziś cieszy się z macierzyństa, ale w sieci często otrzymuje krytyczne komentarze.

Reklama

Zobacz także: "Top Model 11": Zamaskowany Michał Piróg promuje program, ale to Krupa i Sokołowska skradły show

VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama