Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
ONS.pl
Newsy

Katarzyna Skrzynecka stanęła w obronie męża na pogrzebie Pawła Królikowskiego: "Wiecie, co powiedziałby Królik?"

Katarzyna Skrzynecka stanęła w obronie męża na pogrzebie Pawła Królikowskiego: "Wiecie, co powiedziałby Królik?"

Na pogrzebie Pawła Królikowskiego pojawiła się najbliższa rodzina aktora oraz jego znajomi i przyjaciele, w tym Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki. I to właśnie na niego wylał się hejt. Dlaczego? Łopucki pojawił się na pogrzebie Królikowskiego w dresowych spodniach, za co został skrytykowany m.in. na Instagramie i innych portalach społecznościowych. Katarzyna Skrzynecka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Odpisała hejterom bardzo stanowczo!

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Piękny gest jego przyjaciółki, zamiast kwiatów przyniosła...

Niestety wstyd to powinno być tym, którzy bezmyślnie hejtują👎👎👎 komentować czyjś wygląd i ubranie w tak dramatycznych okolicznościach. Może dopuści Pani w miejsce potępiania bez zastanowienia, do swego powierzchownego oceniania ludzi, że być może  ktoś w ogóle nie miał tam być...

Zobacz także: Po pogrzebie Pawła Królikowskiego Katarzyna Skrzynecka zabrała głos: "Nie tak mieliśmy witać tę wiosnę, Króliku..."

Okazuje się, że Marcin Łapucki wyszedł z pracy i bardzo się spieszył, dlatego 

Musiał być w pracy, prowadząc zajęcia sportowe i rehabilitacyjne. Wyrwał się NIEOCZEKIWANIE na chwilę ze swojej pracy, by choć przez chwilę MÓC BYĆ Z NAMI WSZYSTKIMI żegnającymi Przyjaciela. I wie Pani, co powiedziałby Królik??? "Dla mnie, Stary, mógłbyś być nawet w płetwach! Fajnie, że zdążyłeś się wyrwać i wpaść choć na chwilę." Ale Paweł był mądrym i pełnym pogody Facetem. Wysoko ponad takich hejterów - napisała Katarzyna Skrzynecka.

Zobacz także: Paweł Królikowski zagrał w tych filmach i serialach. Przypominamy, jak zaczęła się jego kariera

Okazuje się, że Marcin Łopucki chciał razem ze wszystkimi pożegnać Pawła Królikowskiego - zrobił to w biegu i znalazł chwilę, mimo że było ciężko wyrwać się nawet na moment z pracy.

Marcin Łopucki i Radosław Majdan
EastNews

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Aktorka stanęła w obronie męża, kiedy wylał się na niego hejt internautów, którzy skrytykowali jego strój.

Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski
EastNews

 

Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski
EastNews
Newsy
Po pogrzebie Pawła Królikowskiego Katarzyna Skrzynecka zabrała głos: "Nie tak mieliśmy witać tę wiosnę, Króliku..."
Po pogrzebie Pawła Królikowskiego Katarzyna Skrzynecka zabrała głos: "Nie tak mieliśmy witać tę wiosnę, Króliku..."

Katarzyna Skrzynecka, wieloletnia przyjaciółka - prywatnie i zawodowo - Pawła Królikowskiego , zjawiła się na pogrzebie swojego przyjaciela. Skrzynecka i Królikowski znali się m.in. z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ( również Piotr Gąsowski się z nimi przyjaźnił ), gdzie byli jurorami. Katarzyna Skrzynecka po pogrzebie postanowiła zabrać głos, udostępniła na Instagramie zdjęcie Królikowskiego i napisała kilka wzruszających słów: To smutny dzień...  pomimo słońca. Dziś pożegnaliśmy Przyjaciela. Nie tak mieliśmy witać tę wiosnę, Króliku... - napisała Katarzyna Skrzynecka na Instagramie. To bardzo trudny moment dla Katarzyny Skrzyneckiej - przyjaźniła się z Pawłem Królikowskim. Na pogrzebie aktora zjawili się jego fani, przyjaciele, znajomi z pracy i oczywiście rodzina, w tym jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska i pięcioro dzieci  Antoni, Jan, Marcelina, Ksawery i Julia. Zobacz także:  Paweł Królikowski zagrał w tych filmach i serialach. Przypominamy, jak zaczęła się jego kariera Katarzyna Skrzynecka udostępniła dodatkowo zdjęcie Pawła Królikowskiego.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) Mar 5, 2020 o 7:54 PST Zobacz także:  Paweł Królikowski nie żyje. Był kochającym ojcem piątki dzieci i troskliwym mężem To był bardzo trudny dzień dla najbliższych Pawła Królikowskiego, w tym dla jego przyjaciół. Katarzyna Skrzynecka znała się z Pawłem Królikowskim m.in. z programu...

East News
Newsy
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej tłumaczy się ze swojego stroju na pogrzebie Pawła Królikowskiego!  
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zamieścił wpis, w którym wytłumaczył się ze swojego ubioru na pogrzebie Pawła Królikowskiego.

W czwartek 5. marca odbyło się ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego . Na pogrzeb aktora przybyła rodzina, przyjaciele oraz tłumy fanów. Nie zabrakło także wielu gwiazd z show biznesu, w tym serdecznej przyjaciółki artysty, Katarzyny Skrzyneckiej . Na ceremonii pojawił się także mąż aktorki, Marcin Łopucki, który... wywołał trochę negatywnych komentarzy z powodu swojego niezbyt dostosowanego do okazji ubrania. Teraz trener za pośrednictwem Instagrama wytłumaczył się fanom, dlaczego przybył na pogrzeb Pawła Królikowskiego w dresowych spodniach.  Zobacz także:  Katarzyna Skrzynecka stanęła w obronie męża na pogrzebie Pawła Królikowskiego: "Wiecie, co powiedziałby Królik?" Marcin Łopucki o stroju na pogrzebie Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat po walce z ciężką chorobą. Na pogrzebie nie mogło zabraknąć przyjaciółki aktora, Katarzyny Skrzyneckiej, z którą Paweł Królikowski przez wiele lat zasiadał w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jednak to nie ona sama, a mąż aktorki wzbudził największe zainteresowanie internautów. Według komentujących, strój Marcina Łopuckiego był niedostosowany do powagi uroczystości. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej był ubrany w dres i sportowe buty, co spotkało się z ogromną krytyką internautów. Trener postanowił wytłumaczyć wszystkim, dlaczego nie mógł pojawić się na pogrzebie w innym ubraniu. Dzisiaj byłem w biegu, zabiegany, intensywny dzień ... w pełni świadom, że nie mam szansy zwolnić się z pracy, by przyjść tam, gdzie sercem pragnąłbym BYĆ... Rzuciłem jednak wszystko, spontanicznie przeprosiłem podopiecznych na rehabilitacji... Z trudem udało mi się zdążyć na mszę. Przecież nikt nie ma czasu na nic w W-wie, nawet...

Paweł Królikowski
East News
Newsy
Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciele i fani żegnają "Kusego" z Rancza
Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciele i fani żegnają "Kusego" z Rancza

Dziś pożegnamy Pawła Królikowskiego. Pogrzeb uwielbianego "Kusego" z serialu Ranczo odbędzie się w czwartek, 5 marca, na warszawskich Powązkach. Jak przebiegać będą uroczystości, jaki będą miały charakter, kto i gdzie odprawi nabożeństwo żałobne, kto przybędzie pożegnać aktora, wreszcie gdzie spocznie Paweł Królikowski? Zobaczcie, co wiadomo na temat pogrzebu Pawła Królikowskiego. Zobacz także:   Katarzyna Skrzynecka ujawniała niepublikowane pozdrowienia dla Pawła Królikowskiego. Stacja nie zdążyła ich wyemitować! Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego Popularny i kochany przez widzów w Polsce aktor zmarł w ostatni czwartek, po długiej chorobie. Śmierć  Pawła Królikowskiego  wstrząsnęła Polską. Fani do samego końca mieli nadzieję, że pokona chorobę. Jednak los chciał inaczej... Msza święta za duszę aktora odbędzie się o godz. 11 w kościele seminaryjnym pod wezwaniem Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Ok. 13 Królikowski zostanie pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Pogrzeb Królikowskiego będzie miał charakter państwowy , o czym poinformowało ministerstwo kultury. Podczas ceremonii najprawdopodobniej zostanie odczytany list od prezydenta RP, udział w niej zapowiedział minister Piotr Gliński. W kościele i na Powązkach pożegna go rodzina, przyjaciele, ale również mieszkańcy Zduńskiej Woli, rodzinnego miasta Pawła Królikowskiego. Tam chodził do szkoły podstawowej i II Liceum Ogólnokształcącego. Dla wszystkich chętnych, którzy chcieli pożegnać Królikowskiego władze miasta zorganizowały darmowy transport.  W uroczystości prawdopodobnie weźmie udział serialowa partnerka Królikowskiego,  Ilona Ostrowska  kilka...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner