Katarzyna Skrzynecka od lat bryluje na salonach, a kolorowa prasa stale się o niej rozpisuje. Fani z kolei chętnie zgłębiają ciekawostki na jej temat, by poznać ją jak najlepiej. Wielu może jednak nie pamiętać już, że lata temu aktorka zastanawiała się na wzięciem udziału w wyborach Miss... ale nie takich zwykłych. Można się zaskoczyć.

Reklama

Katarzyna Skrzynecka była Miss?

Największą popularność Katarzynie Skrzyneckiej przyniosły role w takich produkcjach, jak: "Bulionerzy", "Na dobre i na złe", "Nocne graffiti" czy "Miaszmasz, czyli Kogel-Mogel 3" oraz "Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4" i "Baby Boom, czyli Kogel-Mogel 5". Poza tym regularnie pojawia się na deskach teatru oraz użycza swojego głosu do dubbingu.

Od 2009 roku aktorka jest szczęśliwą żoną Marcina Łopuckiego oraz spełnioną mamą córki. Kasia Skrzynecka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie stara się regularnie pokazywać kulisy swojej pracy czy zamieszczać kadry z licznych podróży. Odbiorcy bardzo cenią ją za otwartość i często obsypują ją komplementami.

Katarzyna Skrzynecka z rodziną
Katarzyna Skrzynecka z rodziną Instagram@marcinlopucki

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka o hejcie pod swoimi postami: „Chciałabym mieć parę kilo mniej”

Niekiedy sporym echem odbijają się wypowiedzi gwiazdy na temat wyglądu, w których podkreśla, że "osoby o większych wymiarach również mogą być atrakcyjne". Skrzynecka stara się propagować samoakceptację, co szczególnie cieszy jej fanów, którzy zawsze stają za nią murem. Dziś mało kto może pamiętać, że w przeszłości aktorka mogła liczyć również na poparcie sympatyków w momencie, gdy zastanawiała się nad wzięciem udziału w wyborach Miss.

Zobacz także

Nie chodziło jednak o dobrze znany nam wszystkim konkurs, w którym wybierana jest Miss Polski, Miss Universe czy nawet Miss danego regionu. Kilka lat temu Katarzyna Skrzynecka wrzuciła na swojego Facebooka post, w którym obwieściła, że zastanawia się nad wzięciem udziału w wyborach Miss... Pośladków!

W Mielnie są Wybory Miss Pośladków. No nie wiem... Wystartować? Bo nie określili granicy wieku

Co prawda aktorka potraktowała całą sytuację z humorem i nie ukrywała, że tak naprawdę raczej nie zamierza uczestniczyć w konkursie, ale i tak mogła liczyć na ogromne poparcie ze strony fanów.

Zawstydziłabyś wszystkie małolaty
Oczywiście startować. Wiek to kwestia umowna
Wystąpić koniecznie!
Co to za pytanie?! Hell yea!
Reklama

Kibicowalibyście Katarzynie Skrzyneckiej, gdyby jednak zdecydowała się wziąć udział w konkursie?

Kasia Skrzynecka chciała zostać Miss
Kasia Skrzynecka chciała zostać Miss Facebook@Kasia Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Instagram@marcinlopucki
Katarzyna Skrzynecka
Reklama
Reklama
Reklama