Katarzyna Łaniewska
East News
Newsy

Katarzyna Łaniewska nie żyje. Ilona Łepkowska i producenci filmu "Kogel-Mogel" żegnają wspaniałą aktorkę

Katarzyna Łaniewska nie żyje. Ilona Łepkowska i producenci filmu "Kogel-Mogel" żegnają wspaniałą aktorkę

W poniedziałek 7. grudnia media obiegła bardzo smutna informacja - w wieku 87 lat zmarła Katarzyna Łaniewska, uwielbiana przez Polaków aktorka, którą widzowie pokochali w szczególności za rolę pani Solskiej w filmie "Kogel - Mogel". O śmierci gwiazdy kultowej komedii poinformowała rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości, Anita Czerwińska, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz produkcja "Kogla - Mogla" we wzruszającym wpisie na Instagramie, pożegnała Katarzynę Łaniewską. Swoje słowa pożegnania zamieściła również scenarzystka filmu, Ilona Łepkowska.

Zobacz także: Niezwykły wywiad z Katarzyną Łaniewską. Tak wspominała pracę na planie "Kogla Mogla"

Katarzyna Łaniewska krytykowała trzecią część "Kogel Mogel", ale gra w czwartej. Co na to Ilona Łepkowska?

Katarzyna Łaniewska nie żyje. Gwiazdy żegnają wspaniałą aktorkę 

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie filmu "Kogel - Mogel" bez Katarzyny Łaniewskiej. Aktorka wspaniale wcieliła się w rolę pani Solskiej, której teksty wciąż bawią widzów do łez. "Kogel - mogel" okazał się być nieśmiertelnym hitem, a niedawno powstały dwie kolejne części kultowej komedii. Premiera czwartej części - "Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4", zaplanowana jest na początek 2021 roku.

Niestety, dzisiaj dowiedzieliśmy się o śmierci Katarzyny Łaniewskiej. Produkcja filmu "Kogel - Mogel" pożegnała aktorkę we wzruszającym wpisie na Instagramie. 

Z wielkim żalem przyjęliśmy do wiadomości informację o odejściu wybitnej aktorki Pani Katarzyny Łaniewskiej. Bez niej nie byłoby Kogla-Mogla jakiego znacie, tysiąca żartów oraz wzruszeń. Jesteśmy wdzięczni, że mieliśmy szansę na tę współpracę. Całej rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje - czytamy we wpisie na oficjalnym profilu filmu "Kogel - Moglel".

Wzruszające słowa pożegnania zamieściła również na swoim Facebooku scenarzystka filmu, Ilona Łepkowska.

Katarzyna Łaniewska nie żyje... A jeszcze latem kręciliśmy film "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 "... Babcia Solska... Ostatnia rola Pani Katarzyny... Bardzo, bardzo smutno... - napisała Ilona Łepkowska. 

Katarzyna Łaniewska zmarła 7. grudnia w wieku 87 lat. 

Katarzyna Łaniewska
East News

Produkcja filmu "Kogel - Mogel" pożegnała wspaniałą aktorkę. 

Słowa pożegnania zamieściła również Ilona Łepkowska. 

 

Katarzyna Łaniewska nie żyje .. . A jeszcze latem kręciliśmy film & quot; Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 & quot; ... Babcia Solska ... Ostatnia rola Pani Katarzyny ... Bardzo, bardzo smutno ...

Ilonę Łepkowską  Poniedziałek, 7 Grudnia 2020

 

 

Zobacz także

Gwiazda „Kogel Mogel”, Katarzyna Łaniewska, zdradziła, jaką ma emeryturę. Atakuje młodych aktorów!

Katarzyna Skrzynecka

Koronawirus pokrzyżował plany ekipie "Kogel Mogel 4"? Katarzyna Skrzynecka zdradziła całą prawdę!

 

Katarzyna Łaniewska w Kogel Mogel 4
Karina Szymczuk/MTL Maxfilm
Newsy
Ilona Łepkowska żegna Katarzynę Łaniewską. Czy zmarła aktorka pojawi się w 4. części "Kogla Mogla"?
Ilona Łepkowska w poruszającym wpisie pożegnała Katarzynę Łaniewską i zdradziła, czy aktorka pojawi się w najnowszej, czwartej części "Kogla Mogla".

Ilona Łepkowska w poruszającym wpisie pożegnała Katarzynę Łaniewską i zdradziła, czy aktorka pojawi się w najnowszej, czwartej części "Kogla Mogla". W miniony poniedziałek, 7 grudnia, media przekazały bardzo smutną informację o śmierci Katarzyny Łaniewskiej. 87-letnia aktorka zmarła w swoim rodzinnym domu, ale - jak informował portal tvp.info- kilka dni wcześniej przebywała w szpitalu. Teraz z pewnością wszyscy fani "Kogla Mogla" zastanawiają się, czy w najnowszej części kultowej produkcji zobaczymy Katarzynę Łaniewską. Ilona Łepkowska rozwiała wątpliwości w tej sprawie! Katarzyna Łaniewska w "Kogel Mogel 4" Katarzyna Łaniewska zdobyła ogromną popularność dzięki roli w kultowej już produkcji "Kogiel Mogel". Aktorka we wszystkich częściach hitu wcielała się w panią Solską, mamę głównej bohaterki. Dziś chyba wszyscy znają kultowe teksty filmowej Solskiej bez której nie wyobrażamy sobie "Kogla Mogla". Ale czy aktorka pojawi się w czwartej części produkcji? Zobaczcie, co napisała Ilona Łepkowska! Katarzyna Łaniewska nie żyje... A jeszcze latem kręciliśmy film "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 "... Babcia Solska... Ostatnia rola Pani Katarzyny... Bardzo, bardzo smutno...- napisała na Facebooku. Jak udało się nam dowiedzieć prace nad czwartą częścią kutowej produkcji zakończyły się już jakiś czas temu. Niestety, przez pandemię koronawirusa wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się premiera filmu. Zobacz także:   Pożegnała męża, ostatnie lata życia spędziła samotnie. Życie Katarzyny Łaniewskiej było pełne dramatów Ilona Łepkowska pożegnała Katarzynę Łaniewską.   Katarzyna Łaniewska nie żyje... A jeszcze latem kręciliśmy film "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 "... Babcia Solska......

Mat. prasowe
Newsy
Nikodem Rozbicki we wzruszających słowach żegna Katarzynę Łaniewską. Pokazał wspólne zdjęcie z filmową babcią
Nikodem Rozbicki we wzruszających słowach żegna Katarzynę Łaniewską. Pokazał wspólne zdjęcie z filmową babcią

Katarzyna Łaniewska, wspaniała aktorka znana między innymi z kultowej roli pani Solskiej w filmie "Kogel - Mogel" zmarła w wieku 87 lat. Wiadomość o śmierci artystki przekazała rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości za pośrednictwem mediów społecznościowych. Artystkę pożegnała już między innymi produkcja filmu "Kogel - Mogel" oraz scenarzystka Ilona Łepkowska. Teraz wzruszający post na swoim InstaStory zamieścił Nikodem Rozbicki, filmowy wnuczek Katarzyny Łaniewskiej.  Zobacz także:  Pożegnała męża, ostatnie lata życia spędziła samotnie. Życie Katarzyny Łaniewskiej było pełne dramatów Nikodem Rozbicki żegna Katarzynę Łaniewską  Katarzyna Łaniewska skradła serca widzów za swoje kultowe role w serialu "Plebania" czy filmie "Kogel - Mogel". Aktorka jeszcze niedawno pracowała na planie czwartej części kultowej komedii. Jak się okazało, był to jej ostatni występ na planie filmowym. To właśnie w trzeciej i czwartej części filmu, Katarzyna Łaniewska pracowała z Nikodemem Rozbickim.  Aktor młodego pokolenia wcielił się w postać Marcina, wnuczka pani Solskiej, matki Kasi. Nikodem Rozbicki zamieścił na swoim InstaStory wspólne zdjęcie z Katarzyną Łaniewską i zamieścił wzruszający wpis. Tak aktor pożegnał swoją filmową babcię.  Pani Katarzyna Łaniewska - moja filmowa babcia. Cudowna kobieta o wielkim sercu. Nasz film "Kogel-mogel 4" okazał się jej ostatnim filmem... Cieszę się, że miałem okazję z nią pracować. Niech spoczywa w pokoju - napisał Nikodem Rozbicki.  Premiera filmu "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" zaplanowana jest na styczeń 2021 roku. W czwartej części produkcji po raz ostatni będziemy mogli zobaczyć kultową postać pani Solskiej... Katarzyna Łaniewska zmarła w poniedziałek, 7. grudnia. Miała 87...

Katarzyna Łaniewska
East News
Newsy
"Kogel-Mogel 4" to ostatni film Katarzyny Łaniewskiej. Aktorka miała na planie problemy zdrowotne
"Kogel-Mogel 4" to ostatni film Katarzyny Łaniewskiej. Aktorka miała na planie problemy zdrowotne

Kilka dni temu dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci Katarzyny Łaniewskiej , uwielbianej przez miliony Polaków aktorki, którą wszyscy pokochaliśmy za jej rolę w filmie "Kogel-Mogel" . To właśnie praca na planie czwartej części kultowej komedii okazała się być ostatnią produkcją, w której wystąpiła Katarzyna Łaniewska. Ilona Łepkowska w wywiadzie dla "Super Expressu" wyjawiła, jak wyglądała praca z aktorką podczas zdjęć do "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Okazało się, że gwiazda tej produkcji miała już problemy zdrowotne, a scenariusz został dostosowany do jej potrzeb.  Zobacz także:  Nikodem Rozbicki we wzruszających słowach żegna Katarzynę Łaniewską. Pokazał wspólne zdjęcie z filmową babcią Ilona Łepkowska wspomina pracę z Katarzyną Łaniewską na planie "Kogla-mogla" Chyba nie ma osoby, która przynajmniej raz nie widziała "Kogla-Mogla". Chociaż od premiery dwóch pierwszych części minęło ponad 30 lat, film w dalszym ciągu cieszy się rekordowymi wynikami oglądalności, gdy tylko pojawi się w telewizji. Z tego też względu po trzech dekadach zdecydowano się nagrać kolejną część hitowej produkcji - "Misz Masz, czyli kogel-mogel 3", która pojawiła się w kinach w 2019 roku. Z kolei na początek stycznia zapowiadana jest premiera czwartej części "Kogla - Mogla", na którą fani czekają z ogromną niecierpliwością. "Kogel - Mogel" to przede wszystkim cała plejada fantastycznych postaci, bez których z pewnością nie byłoby tak wielkiego sukcesu. Jedną z osób, bez której chyba nikt nie wyobraża sobie tej produkcji była Katarzyna Łaniewska, która wcieliła się w rolę mamy głównej bohaterki. Aktorka jeszcze w wakacje pracowała na planie czwartej...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner