W ostatnim czasie w życiu prywatnym Katarzyny Glinki wiele się dzieje. Poprzedni rok z pewnością nie był spokojny dla gwiazdy. Aktorka rozstała się z Jarosławem Bienieckim. Artystka nie ukrywa, że było to trudne doświadczenie, jednak zapewniła fanów, że z nadzieją patrzy w przyszłość. Teraz Katarzyna Glinka podzieliła się niepokojącą informacją. Zdradziła, że w jej piersi wykryto dużą zmianę. Postanowiła zaapelować do internautów.

Reklama

Katarzyna Glinka wykryła guzek w piersi: "Do czasu diagnozy umierałam z przerażenia…"

Na początku tego roku Katarzyna Glinka skomentowała swój wygląd i zażartowała, że "ominął ją kult slim". Gwiazda podzieliła się wówczas zdjęciami z wakacji. Choć tym razem aktorka też pokazała wakacyjną fotografię, wpis okazał się bardzo poważny, a nawet niepokojący. Ujawniła, że z jej zdrowiem nie jest najlepiej.

WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zobacz także: "Nasz nowy dom": Najpierw porzuciła go matka, potem ojciec. Historia 5-letniego Franka łamie serce

W szczerym wpisie Katarzyna Glinka przyznała, że wykryto u niej guzek. Wyraźnie zaniepokojona gwiazda skonsultowała się ze specjalistami i zrobiła badania. Okazało się, że guzek jest duży. Całe szczęście lekarze potwierdzili, że zmiana w ciele aktorki nie jest groźna. Przy okazji artystka ujawniła, że trochę zaniedbała profilaktykę.

Kilka dni temu wykryłam u siebie guzka w piersi. Do czasu diagnozy umierałam z przerażenia… Guzek jest duży, ma prawie centymetr. Na szczęście nie jest groźny… Jednak wyrzuty sumienia, że ostatnie badanie kontrolne robiłam ponad rok temu, dosłownie mnie przygniatały... Bo moje szanse na wyleczenie, gdyby guz okazał się złośliwy, byłyby niewielkie — wyjaśniła.

Instagram @katarzynaglinka

Zobacz także: Ewa Kasprzyk dotkliwie poparzona przez meduzę! "Czy będę mogła jeszcze grać tą twarzą?"

Zobacz także

W dalszej części wpisu Katarzyna Glinka zaapelowała do swoich fanek, by nie zapominały o regularnym badaniu. Wczesna diagnoza w wielu przypadkach może pomóc uratować czyjeś życie.

Dziewczyny, badajcie się. Niech ten mój przykład da wam impuls do tego, żeby nie czekać — dodała.

Reklama

Życzymy Katarzynie Glince dużo zdrowia i trzymamy kciuki za aktorkę.

Reklama
Reklama
Reklama