Katarzyna Dowbor skomentowała narodziny wnuczki Katarzyna Dowbor skomentowała narodziny wnuczki Joanna Koroniewska post Maciej Dowbor post Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor skomentowała narodziny wnuczki
Instagram
1/5
Katarzyna Dowbor skomentowała narodziny wnuczki
Instagram

 

Katarzyna Dowbor skomentowała narodziny swojej wnuczki! Kilka dni temu Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po raz drugi zostali rodzicami. Aktorka i gwiazdor Polsatu przekazali wówczas radosne informacje za pośrednictwem portalu społecznościowego. Joanna Koroniewska zdradziła, że razem z córeczką wróciła już do domu, a maleństwo jest zdrowe i bezpieczne :)

Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki - napisała szczęśliwa mama.

Narodziny wnuczki postanowiła skomentować Katarzyna Dowbor! Co napisała? Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: Katarzyna Dowbor przez przypadek dowiedziała się, że jest poważnie chora! "Mam za sobą już sześć lat ciężkiej walki"

2/5
Katarzyna Dowbor skomentowała narodziny wnuczki
Instagram

 

Katarzyna Dowbor nie ukrywa swojego szczęścia. Co napisała po narodzinach drugiej wnuczki?

Po raz drugi zostałam babcią! ❤️❤️ #wnuczka #narodziny #dziecko @maciejdowbor_totalneporuszenie @joannakoroniewska #radość #babcia- napisała pod zdjęciem ubranka swojej wnuczki. 

Pod wpisem gwiazdy Polastu pojawiły się komentarze, w których internauci i inne gwiazdy gratulowali świeżo upieczonej babci. 

Gratulacje! 👍👍👍- napisała Magda Steczkowska.

 

Piękna sprawa ;-)- skomentowała Anna Jurksztowicz. 

3/5
Joanna Koroniewska post
Instagram

Przypominamy, że Katarzyna Dowbor jest już babcią 8-letniej Janicki, pierwszej córki Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej. 

4/5
Maciej Dowbor post
Instagram

Teraz na świeci pojawiła się druga córka aktorki i gwiazdora Polsatu! Gratulujemy rodzicom i szczęśliwej babci! 

5/5
Katarzyna Dowbor
ONS