Kariera Katarzyny Cichopek nabiera tempa. Gwiazda "M jak miłość" niedawno zadebiutowała jako prowadząca festiwal w Opolu, a tymczasem przed gwiazdą Telewizji Polskiej kolejne projekty. Katarzyna Cichopek ma na koncie kolejny sukces i poprowadzi nowy program wnętrzarski w TVP Kobieta "Operacja aranżacja". Dowiedźcie się, co Katarzyna Cichopek mówi o swojej roli w programie!

Reklama

Katarzyna Cichopek poprowadzi nowy program wnętrzarski

Katarzyna Cichopek w rozmowie z reporterką Party.pl opowiedziała o nowym programie, który poprowadzi na antenie TVP Kobieta i nie ukrywa, że to dla niej duże wyzwanie. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła, że za metamorfozy będzie odpowiadał architekt, ale ona sama nie mogła odmówić sobie wybierania dodatków do wnętrz:

- To jest też kolejne wyzwanie.(...) Ja uwielbiam rozmawiać z ludźmi. Moim zadaniem jako prowadzącej jest poznanie bohaterów, natomiast mamy oczywiście architekta, który wspaniale przeprowadza metamorfozy. Natomiast ja jako kobieta, "mała sroczka" muszę dorzucić pięć swoich groszy: wybieram dodatki, cieszę się tym, konsultuję projekty - mówi wprost Katarzyna Cichopek.

A jak Katarzyna Cichopek zareagowała na pytanie o Dorotę Szelągowską, która prowadzi w TVN programy wnętrzarskie? Aktorka będzie konkurencją dla popularnej projektantki czy Katarzyny Dowbor, która odmienia życia ludzi w programie "Nasz nowy dom"?

- Ja znam te programy, bo z przyjemnością je oglądałam swego czasu. Ja bardziej umiejscawiam siebie w roli prowadzącej niż eksperta - dodała Katarzyna Cichopek.

Koniecznie obejrzyjcie całe nagranie. Co jeszcze zdradziła Katarzyna Cichopek dla Party.pl?

Zobacz także: Dzieci Katarzyny Cichopek spędziły weekend z ojcem. Gwiazda TVP zdradziła, jaką wiadomość dostała od córki!

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama