Katarzyna Cichopek w pierwszym wywiadzie po rozstaniu
Adam Jankowski/REPORTER/East News
Newsy

Katarzyna Cichopek w pierwszym wywiadzie po rozstaniu: "Czuję się bardzo dobrze". 

Katarzyna Cichopek kilka tygodni temu ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem. Jej nowy wywiad będzie ciosem dla byłego męża?

Katarzyna Cichopek w rozmowie z mediami opowiedziała o swoich planach. Jak się czuję po rozstaniu z Marcinem Hakielem? Gwiazda serialu "M jak miłość" i prowadząca "Pytanie na śniadanie" pojawiła się ostatnio na gali rozdania Wiktorów i udzieliła pierwszego wywiadu od chwili ogłoszenia, że jej małżeństwo to już przeszłość. Sprawdźcie, co powiedziała!

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Katarzyna Cichopek zdradza, kto wspiera ją w trudnych chwilach

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez wiele lat tworzyli zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Para na początku roku wypoczywała na wspólnych wakacjach i chyba nikt nie spodziewał się wówczas, że kilka tygodni później gwiazda "M jak miłość" i tancerz ogłoszą rozstanie. 11 marca Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym przyznała, że nie jest już ze swoim mężem. Od tamtej chwili aktorka nie udzielała wywiadów, ale teraz zrobiła wyjątek i podczas gali rozdania Wiktorów zdradziła, kto ją wspiera i jak się dziś czuje. 

Bardzo dobrze się czuję, dziękuję. Dostaję bardzo dużo wsparcia od moich najbliższych, od moich przyjaciół, od moich followersów, od ludzi- Katarzyna Cichopek wyznała w rozmowie z reporterką portalu Jastrzabpost.pl.

Zobacz także: Ida Nowakowska o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Mamy komentarz!

Wiktory 2021: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
AKPA Piętka Mieszko

Katarzyna Cichopek zdradziła przy okazji, jakie plany ma na zbliżającą się Wielkanoc. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda TVP nie spędzi świąt w domu. Dlaczego?

Mam taką małą tradycję, że zawsze w święta Wielkanocne wyjeżdżam. Rozpoczęłam tę tradycję  na studiach i nadal mam zamiar ją pielęgnować, pokazywać tym samym moim dzieciom świat

Zobacz także: Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączy coś więcej?! Jest komentarz dziennikarza

Katarzyna Cichopek wychodzi z pracy

Zobacz także: Uśmiechnięta Katarzyna Cichopek wychodzi ze studia "Pytania na śniadanie". ZDJĘCIA PAPARAZZI

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli parą przez siedemnaście lat. Między gwiazdą "M jak miłość" a tancerzem zaiskrzyło na planie "Tańca z Gwiazdami", a trzy lata później powiedzieli sobie tak podczas romantycznej uroczystości w górach. Para doczekała się dwójki dzieci, niestety dziś wiemy już, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli decyzję o rozstaniu.

Katarzyna Cichopek nie chciała ślubu z Marcinem Hakielem?
Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Katarzyna Cichopek promienieje po rozstaniu
Instagram / katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek zaskoczyła fanów nowym zdjęciem. Internauci: "Rozstanie służy"!
Katarzyna Cichopek publikuje kolejne zdjęcia, a internauci piszą wprost, że wygląda na szczęśliwą! Niektórzy sugerują: "Nowa Miłość chyba"!

Katarzyna Chopek w mediach społecznościowych nie komentuje swojego rozstania z Marcinem Hakielem poza oficjalnym oświadczeniem w tej sprawie. Gwiazda "Pytania na śniadanie" błyskawicznie wróciła do swoich aktywności i publikuje na Instagramie kolejne zdjęcia stylizacji, zachwycając szczupłą sylwetką i promiennym uśmiechem. To właśnie na piękny uśmiech aktorki zwrócili uwagę jej fani, którzy piszą wprost, że "rostanie służy" aktorce. Pojawiły się też nawiązania do rzekomej relacji z Maciejem Kurzajewskim, o której od jakiegoś czasu rozpisują się media... Katarzyna Cichopek publikuje kolejne zdjęcia, a internauci piszą wprost, że wygląda na szczęśliwą Rozstanie  Katarzyny Cichopek  i  Marcina Hakiela  było szokiem nie tylko dla fanów aktorki, ale również dla znajomych pary, w końcu uchodzili za idealne małżeństwo. Tymczasem, jak informuje se.pl  Katarzyna Chopek i Marcin Hakiel doszli już do porozumienia w sprawie podziału majątku i opieki nad dziećmi, a rozwód ma zostać orzeczony na jednej rozprawie. Marcin Hakiel nie ukrywa, że ostatni czas nie jest dla niego łatwy , a z kolei Katarzyna Cichopek promienieje na kolejnych zdjęciach, a podczas gali rozdania Wiktorów 2021 doskonale bawiła się w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego , z którym wspólnie prowadzi "Pytanie na śniadanie" . Dziennikarz został zapytany nawet przez "Super Express" czy coś ich łączy, ale wymownym komentarzem zakończył temat. Internauci, patrząc na kolejne zdjęcia uśmiechniętej Katarzyny Cichopek piszą wprost, że rozstanie najwyraźniej jej służy, a inni dodają, że może chodzić o nową miłość...  - Widze Kasia ze rozstanie służy,pełnia szczęścia😟 - Szybciej nowa miłość.... Zobacz także:  Katarzyna Cichopek...

Marcin Hakiel odpowiada, czy został zraniony. Te słowa mogą zaboleć Katarzynę Cichopek
Mateusz Jagielski/East News
Newsy
Marcin Hakiel odpowiada, czy został zraniony. Te słowa mogą zaboleć Katarzynę Cichopek
Kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie. Choć oboje postanowili nie komentować powodów swojej decyzji, teraz tancerz zdecydował się na szczere wyznanie.

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela po 17 latach związku wstrząsnęło opinię publiczną. Choć para postanowiła nie komentować powodów rozpadu swojego małżeństwa, na światło dzienne wciąż wychodzą kolejne szczegóły ich relacji. Teraz były ukochany gwiazdy "M jak Miłość" odpowiadając na pytania fanów zdradził, czy został zraniony przez żonę. Takich słów nikt się nie spodziewał! Marcin Hakiel odpowiada, czy został zraniony przez Katarzynę Cichopek? Jest komentarz! Zaledwie kilka tygodni temu  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali fanów o swoim rozstaniu.  Para opublikowała na Instagramie krótkie oświadczenie, w którym przyznała, że po 17 latach postanowiła zakończyć swój związek. Gwiazda serialu "M jak miłość" i tancerz zapewniali, że ze względu na dobro swoje i swoich dzieci nie będzie komentować swojej decyzji, ale kilka dni później Marcin Hakiel zaczął publicznie odpowiadać na pytania zmartwionych fanów. Po rozstaniu z aktorką, mąż  Katarzyny Cichopek  coraz śmielej publikuje w sieci swoje kolejne metamorfozy, a także prowadzi instagramowe Q&A, odpowiadając na najbardziej nurtujące pytania swoich fanów. Po tym, jak Marcin Hakiel zdradził, że chodzi na terapię , odniósł się także do plotek na temat swojej orientacji seksualnej, a także zdradził, jak wraz z żoną dzielą teraz opiekę nad dziećmi. Niedawno fani zapytali tancerza, czy Marcin Hakiel wciąż mieszka z Katarzyną Cichopek . Podczas instagramowego Q&A fani poruszyli także kwestię tego, kto podczas rozstania został bardziej zraniony. - Czy został pan zraniony? - zapytał Marcina Hakiela jeden z fanów. - Jeśli, to pozwoliłem się zranić - odpowiedział Marcin Hakiel. Od czasu rozstania artystycznego...

Katarzyna Cichopek z dziećmi
Instagram @katarzynacichopek/ @marcinhakiel
Newsy
Katarzyna Cichopek może liczyć na wsparcie byłego męża? Szczery komentarz gwiazdy TVP! 
Katarzynba Cichopek i Marcin Hakiel oficjalnie nie są już małżeństwem. Po rozstaniu para podzieliła się opieką nad dziećmi. Teraz gwiazda TVP zdradza, czy były mąż jej pomaga!

Katarzyna Cichopek w rozmowie z mediami zabrała głos w sprawie podziału opieki nad dziećmi ze swoim byłym mężem. Czy gwiazda TVP może liczyć na wsparcie Marcina Hakiela w wychowywaniu Helenki i Adama? Jest szczery komentarz Katarzyny Cichopek. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" rozwiała wątpliwości w sprawie relacji z byłym mężem. Katarzyna Cichopek chwali Marcina Hakiela Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już po rozwodzie - para oficjalnie zakończyła swoje małżeństwo 25 sierpnia podczas pierwszej rozprawy przeprowadzonej online. Gwiazda TVP i tancerz już po rozstaniu, do którego doszło pół roku temu, ustalili, że będą zajmować się swoimi dziećmi naprzemiennie.  Teraz, tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, Katarzyna Cichopek w rozmowie z "Faktem" przyznała, że były mąż pomaga jej przygotować Helenkę i Adama do szkoły.  Jesteśmy opiekunami naszych dzieci, dzielimy się wszystkimi obowiązkami. Wyprawka jest, dzieciaki są przygotowane do szkoły, to ważny moment dla nich. Ja skupiam całą moją uwagę na moich dzieciach- gwiazda TVP wyznała w rozmowie z dziennikem. Zobacz także:  Katarzyna Cichopek będzie jak Doda?! Też zorganizuje imprezę rozwodową? Jest komentarz Kiedy dziennikarze "Faktu" zapytali Katarzynę Cichopek czy były mąż będzie ją wspierał w opiece nad dziećmi, gwiazda TVP odpowiedziała krótko. Oczywiście- powiedziała Katarzyna Cichopek. Zobacz także:  Katarzyna Cichopek komentuje rozwód z Marcinem Hakielem: "Wierzę, że uda nam się..." Wszystko wskazuje więc na to, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dla dobra swoich dzieci zamierzają utrzymywać dobre relacje i nie będą toczyć między sobą wojny po rozwodzie. Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie podzielili majątku? Media: Pojawił się problem...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik