Wiktory 2021: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
AKPA Piętka Mieszko
Newsy

Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączy coś więcej?! Jest komentarz dziennikarza

Katarzyna Cichopek pojawiła się na gali Wiktorów, a fotoreporterzy uwiecznili na zdjęciach, jak świetnie czuła się w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego. Co ich łączy?

W miniony czwartek 31 marca w gmachu Ufficio Primo w Warszawie obyła się gala Wiktory 2021, na której pojawiła się między innymi Katarzyna Cichopek. Pięknej aktorce dopisywał dobry humor - gwiazda chętnie pozowała dla fotoreporterów na ściance i obdarowywała ich uśmiechami. Kiedy zaś Katarzyna Cichopek znalazła się już na sali, w której odbywało się wydarzenie, gwiazda "M jak miłość" mogła liczyć na towarzystwo... Macieja Kurzajewskiego. Obydwoje świetnie się razem bawili! Co tak naprawdę ich łączy?

Zobacz także: Uśmiechnięta Katarzyna Cichopek wychodzi ze studia "Pytania na śniadanie". ZDJĘCIA PAPARAZZI

Michał Wiśniewski szczerze o aferze podsłuchowej Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek: "Mega słabe!"

Co łączy Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Odkąd dowiedzieliśmy się o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, fani oraz media jeszcze uważniej śledzą życie byłych już partnerów. Aktorka i tancerz nie zdradzili powodów zakończenia swojego związku, więc nic dziwnego, że plotek wokół tego tematu nie brakuje. Niedawno pojawiły się nawet doniesienia, że w tych trudnych chwilach Katarzyna Cichopek może liczyć na ogromne wsparcie od kolegi z pracy, Macieja Kurzajewskiego. Co ciekawe, według informatora "Na żywo" tę dwójkę ma ponoć "łączyć coś więcej niż praca". Kiedy więc Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali przyłapani podczas gali Wiktory 2021, znów pojawiły się pytania o ich relację. Gdy w rozmowie z "Super Expressem" padło pytanie o to, co tak naprawdę ich łączy, Maciej Kurzajewski odpowiedział:

- Nie komentuję tego - odparł dziennikarz, po czym dodał - Poza tym, że pracujemy w jednym programie. Prowadzimy „Pytanie na śniadanie”.

Wiktory 2021: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają romans?
AKPA Piętka Mieszko

Zobacz także: Marcin Hakiel tęskni za Kasią Cichopek? Słowa tej piosenki nie pozostawiają wątpliwości

To jednak nie wszystko, bo "Super Express" postanowił skontaktować się również z Marcinem Hakielem! Dziennikarz tabloidu poprosił tancerza o komentarz w sprawie plotek dotyczących bliższej relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Marcin Hakiel miał westchnąć i smutnym głosem odpowiedzieć jedynie: 

- Bez komentarza

Wiktory 2021: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
AKPA Piętka Mieszko

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od dawna planowali rozstanie? Jak podzielą majątek?

Katarzyna Cichopek na gali Wiktory 2021 wyglądała przepięknie. Gwiazda "M jak miłość" zachwycała swoją kreacją od Violi Piekut, w której podkreśliła swoją idealną, szczupłą figurę. Po zakończeniu wydarzenia gwiazda jednak szybko uciekła, unikając w ten sposób wywiadów i niewygodnych pytań od dziennikarzy. Myślicie, że w takim razie w tych plotkach może być jakieś ziarnko prawdy?

Wiktory 2021: Katarzyna Cichopek
East News/Pawel Wodzynski

 

Katarzyna Cichopek bez Macieja Kurzajewskiego pod TVP
TV-Show
Katarzyna Cichopek przyłapana pod TVP. Oto co zrobiła, by uniknąć plotek [ZDJĘCIA]
Powrót Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego do "Pytania na śniadanie" wywołał sensację. Oto, co zrobiła aktorka tuż po programie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dziś po raz pierwszy poprowadzili "Pytanie na śniadanie" po tym, jak ujawnili, że są w związku. Ich relacja budzi wiele kontrowersji w sieci. Tego dnia na zakochanych pod gmachem TVP czekali również paparazzi. Jednak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili przechytrzyć fotoreporterów i wcale nie wyszli z budynku wspólnie.  Katarzyna Cichopek opuszcza TVP bez Macieja Kurzajewskiego Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wrócili do "Pytania na śniadanie"  po krótkiej przerwie, którą spędzili w Izrealu. To właśnie tam świętowali 40. urodziny Katarzyny Cichopek, kiedy to po aferze wywołanej przez Paulinę Smaszcz, oficjalnie potwierdzili, że są parą. Aktualnie związek aktorki i dziennikarza jest rozkładany na czynniki pierwsze, a internauci mocno wyczekiwali ich debiutu w śniadaniówce już jako oficjalnie zakochanych.  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udzielili pierwszego wywiadu dla "Pytania na śniadanie" już dzień po ogłoszeniu związku, jednak dopiero dziś poprowadzili pierwsze wydanie po swoim "coming oucie". Prezenterzy doskonale wiedzieli, jaką sensację wywoła ich dzisiejsza obecność, jednak postanowili zachować profesjonalizm. By uniknąć dodatkowych plotek po skończonym dyżurze Katarzyna Cichopek opuściła gmach "Pytania na śniadanie" bez Macieja Kurzajewskiego.  Zobacz także:  Tak Katarzyna Cichopek dba o formę. Łączy przyjemne z pożytecznym! [ZDJĘCIA PAPARAZZI] Chociaż zdania internautów na temat duetu Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek były podzielone, TVP nie miało wątpliwości, że związek prezenterów nie wpłynie na ich pracę. Po dzisiejszym wydaniu "Pytania na śniadanie" prowadzący postanowili nie wzbudzać dodatkowej sensacji, więc z gmachu TVP wyszli osobno.  Zobacz...

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na planie programu TVP
Gałązka/AKPA
Newsy
Tak Maciej Kurzajewski rok temu komentował rocznicę ślubu Katarzny Cichopek. Niezręcznie? 
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel we wrześniu 2021 roku obchodzili 13. rocznicę ślubu. Maciej Kurzajewski zostawił tam swój komentarz.

Wokół Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jest ostatnio naprawdę bardzo głośno. Wszystko za sprawą informacji, że gwiazdy "Pytania na śniadanie" są parą. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka dni temu potwierdzili swój związek i pokazali w sieci pierwsze wspólne zdjęcie. Co ciekawe, była żona dziennikarza sugerowała później, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli się ku sobie już od kilku lat.. Teraz z kolei media przypominają, co Maciej Kurzajewski napisał nieco ponad roku temu, pod wspólnym zdjęciem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, którzy wówczas świętowali 13. rocznicę ślubu. Komentarz Macieja Kurzajewskiego pod ślubnymi kadrami Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela Kiedy Katarzyna Cichopek ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem w mediach i w sieci dość szybko pojawiły się plotki, że gwiazda TVP zbliżyła się do Macieja Kurzajewskeigo. Atmesferę podgrzał wtedy głośny wywiad Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet", gdzie przed kamerami przyznał, że żona prosiła go o więcej wolności i przestrzeni. (...)  pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię- Marcin Hakiel zdradził w telewizyjnym wywiadzie. Dziś Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już po rozwodzie i rozpoczęli nowy etap w swoim życiu. Tancerz odnalazł swoje szczęście u boku tajemniczej blondynki, a Katarzyna Cichopek wyznała ostatnio, że spotyka się z Maciejem Kurzajewskim. Co ciekawe, we wrześniu 2021 roku, kiedy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętowali 13. rocznicę ślubu, dziennikarz publicznie złożył im życzenia. Najlepszego! 👏👏👏💙❤- napisał wówczas Maciej Kurzajewski. Zobacz także:   Ksiądz gorzko o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: "I on rozbił małżeństwo, i ona..." Warto przypomnieć, że po tym, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski...

Katarzyna Cichopek promienieje po rozstaniu
Instagram / katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek zaskoczyła fanów nowym zdjęciem. Internauci: "Rozstanie służy"!
Katarzyna Cichopek publikuje kolejne zdjęcia, a internauci piszą wprost, że wygląda na szczęśliwą! Niektórzy sugerują: "Nowa Miłość chyba"!

Katarzyna Chopek w mediach społecznościowych nie komentuje swojego rozstania z Marcinem Hakielem poza oficjalnym oświadczeniem w tej sprawie. Gwiazda "Pytania na śniadanie" błyskawicznie wróciła do swoich aktywności i publikuje na Instagramie kolejne zdjęcia stylizacji, zachwycając szczupłą sylwetką i promiennym uśmiechem. To właśnie na piękny uśmiech aktorki zwrócili uwagę jej fani, którzy piszą wprost, że "rostanie służy" aktorce. Pojawiły się też nawiązania do rzekomej relacji z Maciejem Kurzajewskim, o której od jakiegoś czasu rozpisują się media... Katarzyna Cichopek publikuje kolejne zdjęcia, a internauci piszą wprost, że wygląda na szczęśliwą Rozstanie  Katarzyny Cichopek  i  Marcina Hakiela  było szokiem nie tylko dla fanów aktorki, ale również dla znajomych pary, w końcu uchodzili za idealne małżeństwo. Tymczasem, jak informuje se.pl  Katarzyna Chopek i Marcin Hakiel doszli już do porozumienia w sprawie podziału majątku i opieki nad dziećmi, a rozwód ma zostać orzeczony na jednej rozprawie. Marcin Hakiel nie ukrywa, że ostatni czas nie jest dla niego łatwy , a z kolei Katarzyna Cichopek promienieje na kolejnych zdjęciach, a podczas gali rozdania Wiktorów 2021 doskonale bawiła się w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego , z którym wspólnie prowadzi "Pytanie na śniadanie" . Dziennikarz został zapytany nawet przez "Super Express" czy coś ich łączy, ale wymownym komentarzem zakończył temat. Internauci, patrząc na kolejne zdjęcia uśmiechniętej Katarzyny Cichopek piszą wprost, że rozstanie najwyraźniej jej służy, a inni dodają, że może chodzić o nową miłość...  - Widze Kasia ze rozstanie służy,pełnia szczęścia😟 - Szybciej nowa miłość.... Zobacz także:  Katarzyna Cichopek...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik