Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wciąż budzi ogromne zainteresowanie internautów, ponieważ byli małżonkowie zdecydowali, że nie będą zdradzać publicznie powodów swojej decyzji. Zrobili to dla dobra dzieci. Aktorka i tancerz podkreślają, że Adam i Helenka są dla nich najważniejsi. Internauci mogli właśnie się przekonać, że to nie były tylko wygodne słowa, które postawią ich w dobrym świetle. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel bawili się właśnie na wspólnej imprezie, a to wszystko z uwagi na ich córkę!

Reklama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na jednej imprezie po rozstaniu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czekają na rozwód. Nie komentują jednak jego szczegółów w sieci. Internauci zastanawiają się czy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel będą walczyć o pieniądze czy dogadają się w sprawie alimentów. Tę kwestię rozwiała managerka aktorki, która zapewniła, że pomiędzy byłymi małżonkami nie było i nie będzie żadnej walki o pieniądze. Katarzyna Cichopek w pierwszym wywiadzie po rozstaniu, pierwszy raz zabrała głos w sprawie rozwodu. Przy okazji podkreśliła, że najważniejszym aspektem, nad którym skupiają się po rozstaniu, jest to, by Adam i Helenka jak najmniej odczuli skutki decyzji rodziców. Katarzyna Cichopek zapewniła, że dzieci dobrze znoszą sytuację, w której się znalazły, a pomogły im w tym na pewno "lata zainwestowanego czasu, uwagi, bliskości i miłości, które teraz procentują". Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel udowodnili przy okazji, że potrafią swoje relacje odstawić na dalszy plan, skupiając się na dzieciach. Byli małżonkowie właśnie ze względu na córkę, bawili się wspólnie na jednej imprezie.

katarzynacichopek/Instagram

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska ostro o zachowaniu Marcina Hakiela po rozstaniu z Cichopek. Wbiła mu szpilę!

Właśnie odbyły się "Letnie Pokazy Taneczne" prezentowane przez uczniów Hakiel Akademii Tańca w Teatrze Roma. Wśród występujących na scenie dzieci nie zabrakło małej Helenki, która występowała na zakończenie zajęć musicalowych. Marcin Hakiel kibicował córce za kulisami, jednocześnie, trzymając piecze nad całym wydarzeniem, z kolei Katarzyna Cichopek kibicowała córce z publiczności. Rodzice musieli być obecni podczas tak ważnego dnia w życiu swojej córki. Mała Helenka napawa dumą swoich rodziców. Jest naprawdę uzdolniona!

Brawo Helenko ???????????? - napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie.

Instagram @marcinhakiel @katarzynacichopek

Zobacz także: Katarzyna Cichopek pierwszy raz o rozwodzie: "To jest moje życie, moje decyzje"!

Zobacz także

Marcin Hakiel z kolei pokazał zdjęcia zza kulis "Letnich Pokazów Tanecznych":

Letnie Pokazy Taneczne zakończone! ????????Dzięki, że byliście z nami i do zobaczenia na salach ???????????? - napisał i opublikował zdjęcia ze swoim teamem.

Reklama

Nie wiadomo, czy Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek wpadli na siebie po wydarzeniu, jednak jedno jest pewne. Mimo własnych kryzysów i decyzji o rozstaniu, dobro dzieci jest dla nich niepodważalnie najważniejsze i nie zamierzają opuszczać żadnych ważnych dla nich chwil. To się chwali!

Reklama
Reklama
Reklama