Katarzyna Cichopek w objęciach córki
Instagram @katarzynacichopek
Newsy

Katarzyna Cichopek w objęciach ukochanej osoby: "Najlepiej"

Katarzyna Cichopek opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie w objęciach jednej z najważniejszych osób w swoim życiu. Fani są zachwyceni takimi kadrami

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodni temu zaskoczyli wszystkich swoim oświadczeniem o rozstaniu. Para zdecydowała się nie komentować swojego rozwodu, jednak w mediach wciąż pojawiają się kolejne informacje, głównie ze strony Marcina. Teraz zaś prowadząca "Pytanie na Śniadanie" opublikowała zdjęcie w objęciach ważnej osoby. 

Najdroższe torebki gwiazd. Niektóre są warte tyle, co luksusowy samochód

Katarzyna Cichopek spędziła uroczy wieczór z córką

Rozwód uznawanej za jedną z najzgodniejszych par w polskim show-biznesie jest coraz bliżej. Po 17 wspólnych latach Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili się rozwieść, a sąd wyznaczył termin pierwszej rozprawy. Fani wciąż dopytują o powody rozstania, jednak małżonkowie konsekwentnie milczą lub przekazują niepełne informacje, tak jak Marcin Hakiel. Tancerz w jednym z wywiadów zdradził, że gwiazda "M jak miłość" poprosiła go o wolność, która "miała imię". Po tym wyznaniu w mediach pojawiły się plotki o zażyłej relacji Kasi Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Oboje jakiś czas temu utrzymywali, że łączy ich tylko praca i przyjaźń.

Od tamtej pory internauci uważnie przyglądają się kolejnym relacjom pojawiającym się w mediach społecznościowych prowadzących "Pytanie na Śniadanie". Tym razem Katarzyna Cichopek opublikowała zdjęcie z uroczego wieczoru z... córką! Fani nie mają już wątpliwości, że gwiazda cały swój wolny czas spędza z dziećmi. 

- Najlepiej... - napisała Katarzyna Cichopek. 

Zobacz także: Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Dogadali się w sprawie alimentów 

Katarzyna Cichopek z córką
Instagram @katarzynacichopek

Dla Katarzyny Cichopek dzieci są najważniejsze. Z Marcinem Hakielem podzielili się równo opieką nad Adamem i Heleną, tak aby każde z rodziców mogło spędzić z nimi jak najwięcej czasu. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek wyjechała na Malediwy z dziećmi, a co robi Marcin Hakiel? "Chwila wytchnienia"

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel z dziećmi na wakacjach
katarzynacichopek/Instagram

Marcin Hakiel również zapewnia, że czas z dziećmi jest dla niego bardzo ważny. W jego relacjach pojawiają się kadry, w których pokazuje wspólne chwile - z Heleną gotuje oraz piecze, a z Adamem często ćwiczy na siłowni pod okiem trenera personalnego. W jednym z wywiadów Marcin Hakiel wyznał, że jest gotowy na kolejnego potomka! 

Marcin Hakiel z dziećmi na wyjeździe
marcinhakiel/Instagram

Obserwujesz social media ulubionych gwiazd i podziwiasz wnętrza ich domów? Urządź się tak, jak sobie tego zamarzysz. Wykorzystując do Dekoria kod rabatowy, dodatkowo możesz zaoszczędzić!
Katarzyna Cichopek przyłapana przez paparazzi na zakupach
Newsy
Katarzyna Cichopek zabrała dzieci na zakupy. Nowe zdjęcia paparazzi 
Katarzyna Cichopek zabrała Helenę i Adama do jednego z warszawskich centrów handlowych. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" uwielbia rozpieszczać swoje pociechy!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jakiś czas temu zdecydowali się na rozstanie. Małżonkowie postanowili nie podawać powodów swojej decyzji, ze względu na dobro dzieci, które są dla nich najważniejsze. Byli partnerzy starają się poświęcać Helenie i Adamowi, jak najwięcej czasu, aby pociechy nie odczuły rozwodu rodziców. Tym razem prowadząca "Pytanie na Śniadanie" wybrała się z nimi do jednej z warszawskich galerii. Sprawdźcie!  Katarzyna Cichopek spędziła czas z dziećmi - zdjęcia Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czekają już na rozwód, który odbędzie się w sierpniu.  Małżonkowie zdecydowali się nie komentować swojego rozstania ze względu na dobro dzieci, które są dla nich ważne. Z medialnych doniesień wynika, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel będą walczyć przed sądem o podział majątku , jednak opieka nad Heleną i Adamem już dawno została ustalona. Byli partnerzy zdecydowali się na opiekę naprzemienną i jak, na razie, świetnie idzie im dogadywanie się w tej kwestii.  Paparazzi przyłapali gwiazdę Telewizji Polskiej w jednej z warszawskich galerii, gdzie wraz z dziećmi wybrała się na zakupy i pyszny deser. Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel bawili się na jednej imprezie! Mieli ważny powód  Zarówno Katarzyna Cichopek , jak i Marcin Hakiel mają bardzo dobre relacje z dziećmi i starają się, aby niczego im nie brakowało. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" w czasie dni wolnych od szkoły zabiera Helenę i Adama na wycieczki po Polsce, a w święta Wielkanocne poleciała z nimi do Dubaju. Na chwilę przed zakończeniem roku szkolnego rodzina wybrała się na szybkie zakupy.  Zobacz także:   Małgorzata Tomaszewska ostro o zachowaniu Marcina Hakiela po rozstaniu z Cichopek. Wbiła mu szpilę! Na pierwszy rzut oka widać, że Helena i Adam...

Nowe szczegóły rozwodu Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek
Mat. prasowe/Adam Jankowski Reporter
Newsy
Nowe szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela: "Mają już podzielony majątek"
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już odliczają dni do rozwodu. Planują sądową batalię, a może już wszystko polubownie ustalili? Na jaw wyszły nowe fakty ich rozstania!

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wstrząsnęło fanami artystycznego małżeństwa, które po 17 latach postanowiło zakończyć swój związek. Jak byli zakochani zamierzają podzielić się opieką nad dziećmi? Co z ich wspólnym majątkiem? Czy sprawa zostanie załatwiona polubownie, a może w atmosferze skandalu? Na światło dzienne wyszły kolejne szczegóły rozwodu gwiazdy "M jak miłość" i tancerza "Tańca z Gwiazdami". Nowe szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela: "Nie chcą się szarpać" Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za jedną z najgorętszych i najlepiej zgranych par polskiego show-biznesu, nic więc dziwnego, że wiadomość o ich rozstaniu, którą małżeństwo przekazało 11 marca br., wstrząsnęła opinią publiczną. By tego było mało, sprawie nie pomogły plotki na temat domniemanego romansu Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim , a także głośny wywiad Marcina Hakiela z Aleksandrą Kwaśniewską, w krórym zdradził, że wolność, o którą prosiła jego żona "ma imię". Teraz małżonkowie starają się unikać poruszania delikatnych kwestii związanych z rozwodem, a także, jak sami przyznają, dla dobra dzieci dzielą się opieką nad Adamem I Heleną, którzy jeden tydzień spędzają z mamą, kolejny zaś z tatą. Czy podobnie będzie też po rozwodzie? Według informacji podanych przez "Fakt" Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdążyli już uregulować sprawy majątkowe i podzielić opiekę nad dziećmi. - Mają uzgodnione najważniejsze sprawy, podzielony majątek i zobowiązania, nie chcą się szarpać - zdradziła na łamach tabloidu osoba z otoczenia pary. Zobacz także:   "M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała rodzinne zdjęcie. Fani pytają o odmienioną córkę! Co ciekawe, jak...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już po rozwodzie
TRICOLORS/East News
Newsy
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już po rozwodzie! Znamy szczegóły rozprawy rozwodowej
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel właśnie formalnie zakończyli swoje małżeństwo. 25 sierpnia odbyła się rozprawa rozwodowa pary. Dogadali się w kwestii alimentów?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za parę idealną, nic więc dziwnego, że ich rozstanie po 17. wspólnych latach zszokowało fanów artystycznego małżeństwa. W czwartek, 25 sierpnia, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel otrzymali rozwód. Poznajcie szczegóły! Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oficjalnie po rozwodzie! Na początku marca br.  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie . Para  postanowiła zakończyć swoją relację po 17. wspólnie spędzonych latach i jak informowała gwiazda "M jak miłość", ze względu na dobro dzieci oboje nie zamierzali komentować powodów swojej decyzji. Z czasem do mediów przedostawały się jednak kolejne smaczki dotyczące ich zażyłości. Okazało się m.in. że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podzielili już majątek , a także ustalili opiekę naprzemienną nad swoimi dziećmi - Heleną  i Adamem. W czwartek, 25 sierpnia odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Jak informował wcześniej "Super Express", to Marcin Hakiel złożył pozew o rozwód .  Jak dowiedziało się Party.pl, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się na pierwszej rozprawie rozwodowej. Cały proces został przeprowadzony online, a dzięki wcześniejszemu podziałowi majątku i opieki  nad dziećmi para szybko formalnie zakończyła swoje małżeństwo. Rozprawa odbyła się bezproblemowo. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel o trudnym czasie po ogłoszeniu rozstania Odkąd Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie, ich nazwiska były na ustach wszystkich. I choć oboje deklarowali, że rozstali się w zgodzie, to głośny wywiad tancerza z Aleksandrą Kwaśniewską rzucił zupełnie nowe światło na rozpad artystycznego małżeństwa. Marcin Hakiel wprost zasugerował, że w jego związku pojawiła się osoba trzecia .  -...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik