Powody rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela
Adam STASKIEWICZ/East News TRICOLORS/East News
Newsy

Katarzyna Cichopek rozwodzi się z Marcinem Hakielem. Jakie są powody rozstania?

Katarzyna Cichopek zszokowała fanów oświadczeniem o rozstaniu, chociaż już wcześniej wspominała, że w związku nie jest cukierkowo.

Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przez długi czas uchodziło za jedno z najbardziej zgodnych w polskim show-biznesie. Aktorka poznała męża w 2005 roku. Trzy lata później gwiazda wzięła ślub. Para doczekała się też dwójki dzieci - Helenki i Adasia. Oboje właśnie poinformowali, że podjęli trudną decyzję o rozstaniu. Ze względu na dobro swoich pociech małżonkowie poprosili, by uszanować ich prywatność. Choć Katarzyna Cichopek i Marcin Hekiel uchodzili za parę idealną, od pewnego czasu coraz częściej mówiło się o kryzysie w ich związku. Co mogło doprowadzić do ostatecznego rozstania?

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przechodzili poważne kryzysy

Znajomość Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela rozpoczęła się od ogromnego sukcesu - zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Para, która w 2005 roku poznała się w "Tańcu z gwiazdami", wygrała show i zdobyła kryształową kulę. Szybko okazało się, że połączyła ich nie tylko miłość do tańca. W 2008 roku aktorka i tancerz wzięli ślub. Już po roku zostali rodzicami. Gwiazdy wspólnie prowadziły szkołę "Hakiel- Akademia Tańca". Choć na pierwszy rzut oka mogło się wydawać, że trudno znaleźć lepiej dobraną parę, z czasem coraz częściej zaczęły się pojawiać doniesienia o kryzysie.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jeszcze niedawno publikowali wspólne zdjęcia. Już wtedy przechodzili kryzys? 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się
TRICOLORS/East News

W 2019 roku Katarzyna Cichopek udzieliła wywiadu magazynowi "VIVA!", w którym przyznała, że w jej związku nie jest cukierkowo. Prezenterka telewizyjna ujawniła, że między nią a mężem dochodzi do konfliktów. Wcześniej jedynie żartobliwie wypowiadała się na temat mediów, które rozpisywały się o wiszącym nad nią widmie rozwodu. Gwiazda zdradziła, że w jej domu jest wiele emocji i nie wszystkie są łatwe. Ujawniła, że w trudnych chwilach prosi Marcina Hakiela o wyjście z dziećmi na spacer, by mogła zostać sama.

Z czasem pojawiły się także plotki o problemach finansowych, które zagrażały szkole tańca. Katarzyna Cichopek zaznaczyła jednak zaprzeczyła doniesieniom i zapewniła, że wraz z mężem dużo inwestuje w dzieci. Aktorka przyznała, że tempo w jej małżeństwie jest wyższe niż u większości przeciętnych par, a jej związek przechodzi przemiany. Artystka stwierdziła, że czasem jej relacja przeradza się bardziej w przyjaźń z Marcinem Hakielem i dodała, że oboje cały czas darzą się sympatią.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zakończyli małżeństwo
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Mówiąc o życiu prywatnym, Katarzyna Cichopek wielokrotnie zaznaczała, że rodzina daje jej ogromną siłę. Gwiazda nie ukrywała, że praca nad szkołą tańca, odbieranie dzieci ze szkoły oraz inne obowiązki domowe zajmują jej mnóstwo czasu. W tym pośpiechu niewiele miała chwil tylko dla siebie i ukochanego. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" mówiła, że sprawiedliwie dzieli się zadaniami z mężem. Katarzyna Cichopek w rozmowie z dziennikarzami wspominała czas sprzed pandemii, gdy wraz z ukochanym chodziła do kina i na romantyczne kolacje. Czyżby przez zamknięcie w domu między gwiazdami przestało iskrzyć? 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zerwali ze sobą
Piotr Molecki/East News

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska miała dość zachowań Joanny Opozdy? "Uważała ją za wyniosłą"

Opublikowane niedawno oświadczenie pokazuje jednak, że coś w małżeństwie aktorki i tancerza przestało działać. Wiemy już oficjalnie, że Katarzyna Cichopek  i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach. Jak na razie para nie podała konkretnego powodu.

Marcin Hakiel opublikował nagranie sprzed lat
Instagram @marcinhakiel
Newsy
Marcin Hakiel pokazał nagranie sprzed blisko 20 lat! Musicie TO zobaczyć!
Mąż Katarzyny Cichopek uczcił wyjątkowy dla niego dzień. Spójrzcie tylko na nagranie z udziałem Marcina Hakiela! Piękne wspomnienia.

Marcin Hakiel od kilku tygodni przeżywa naprawdę trudne chwile. Niestety, na początku marca okazało się, że tancerz rozstał się ze swoją żoną, Katarzyną Cichopek. Marcin Hakiel nie ukrywa, że decyzja o zakończeniu małżeństwa była dla niego bardzo ciężka i bolesna. Pomimo cierpienia Marcin Hakiel próbuje żyć dalej i cieszyć się każdym dniem. Teraz były partner gwiazdy TVP postanowił uczcić Międzynarodowy Dzień Tańca i opublikował wyjątkowe nagranie! Marcin Hakiel na nagraniu sprzed lat O tym,  że Marcin Hakiel jest zawodowym tancerzem wiedzą chyba wszyscy. To właśnie dzięki tańcu Marcin Hakiel poznał swoją żonę, Katarzynę Cichopek, która w 2005 roku wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Marcin Hakiel uczył tańca młodą gwiazdę "M jak miłość", a w trakcie programu narodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka lat później wzięli ślub, a później na świecie pojawiły się ich dzieci. Niestety, dziś wiemy już, że związek pary nie przetrwał próby czasu, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel szykują się do rozwodu.  Marcin Hakiel w pogramie "Miasto Kobiet" przyznał, że cierpi po rozstaniu z żoną. W trudnych chwilach pomagają mu przyjaciele i terapeuta, ale wszystko wskazuje na to, że również taniec pomaga mu zapomnieć o bólu i tęsknocie. Teraz tancerz w Międzynarodowy Dzień Tańca opublikował swoje nagranie sprzed 18 lat! Zobacz także:   Aleksandra Domańska uderza w Marcina Hakiela: "Dorośnij koleś"           Wyświetl ten post na Instagramie                       Post...

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się
Michal WARGIN/East New
Newsy
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach! Aktorka wydała oświadczenie
To już koniec związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. "17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil" napisała aktorka.

Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie smutną informację. Okazuje się, że po 17 latach związku aktorka rozstała się ze swoim mężem, Marcinem Hakielem. Gwiazda "M jak miłość" wydała oświadczenie, w którym informuje fanów o trudnej decyzji. Sprawdźcie, co o rozstaniu z mężem napisała Katarzyna Cichopek.  Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel tworzyli szczęśliwy związek już od 17 lat. Para poznała się na planie "Tańca z Gwiazdami", w którym przystojny tancerz uczył tańczyć młodą gwiazdę "M jak miłość". Między uczestnikami tanecznego show narodziło się prawdziwe uczucie, które przetrwało po programie. Zakochani wzięli ślub w 2018 roku, a dziś są rodzicami 13-letniego syna i 9-letniej córki.  Niestety, teraz okazuje się, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli decyzję o rozstaniu. Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. May cudowne dzieci i ze względu na Nie, prosimy o uszanowanie naszej i Ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować- czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez Katarzynę Cichopek.  Zobacz także:  Joanna Opozda wnosi o rozwód! Antoni Królikowski będzie musiał sporo zapłacić?           Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) Decyzja Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zasmuciła fanów pary. Aktorka zablokowała...

Marcin Hakiel rozpoczyna nowy rozdział po rozstaniu
East News, TRICOLORS, Instagram @marcinhakiel
Newsy
Marcin Hakiel zapowiada nowy rozdział! "Wszystko się kiedyś kończy"
Marcin Hakiel zaskoczył kolejnym wyznaniem dotyczącym rozstania z Katarzyną Cichopek. Co za zmiana nastawienia!

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek otworzył się i w mediach społecznościowych zaskakiwał kolejnymi wyznaniami dotyczącymi swojego życia prywatnego i małżeństwa. Instruktor tańca przyznał m.in., że nie zdradził swojej żony i nie ukrywał, że rozstanie było dla niego trudnym i bolesnym czasem. Teraz Marcin Hakiel znów zaskoczył! Tancerz opublikował wymowne słowa. Czyżby zaczął już nowy etap życia? Marcin Hakiel szczerze o rozwodzie. Zapowiada nowy rozdział!? Katarzyna Cichopek  i  Marcin Hakiel  po 17 wspólnych latach podjeli decyzję o rozstaniu, jednak ze względu na dobro dzieci zdecydowali się nie poruszać publicznie tego tematu. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku rozwodu pary. Jak informuje se.pl  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wszelkie szczegóły ustalili jeszcze przed rozprawą rozwodową , aby uniknąć publicznego prania brudów, które najbardziej uderzyłoby w Helenę i Adama. Do niedawna to Katarzyna Cichopek publikowała w sieci zdjęcia z promiennym uśmiechem i wyglądało na to, że ruszyła już do przodu, a teraz to Marcin Hakiel zaskoczył wyznaniem w podobnym stylu. Czyżby były gwiazdor "Tańca z gwiazdam" też rozpoczął już nowy etap? Jeszcze podlewam. Chociaż wiem, że wszystko się kiedyś kończy, aby zacząć się mogło nowe - napisał Marcin Hakiel. Zobacz także:  Marcin Hakiel opublikował zdjęcie z córką, a fani krytykują... Katarzynę Cichopek! W kolejnych relacjach, które Marcin Hakiel tak chętnie publikuje na Instagramie widać, że tancerz poświęca mnóstwo czasu swoim dzieciom, ale skupia się też na rozwoju swojej akademii tańca i znajduje czas na relaks dla siebie.  Zobacz także:  Małgorzata Tomaszewska komentuje rozwód Katarzyny Cichopek: "Ona nie miała wyjścia" Fani...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik