Na instagramowym koncie Katarzyny Cichopek właśnie pojawiło się wzruszające zdjęcie aktorki i jej córki. Co więcej, gwiazda TVP miała bardzo ważny powód do opublikowania fotografii - Helenka właśnie rozpoczęła wakacje i świętuje zakończenie roku szkolnego.

Reklama

Katarzyna Cichopek chwali się osiągnięciami córki

Katarzyna Cichopek pomimo wielu obowiązków związanych z pracą nad serialem "M jak miłość", czy prowadzeniem progamu "Pytanie na śniadanie", przede wszystkim jest mamą czynnie uczestniczącą w życiu swoich pociech. I choć aktorka i jej były partner, Marcin Hakiel, po rozstaniu dzielą opiekę nad dziećmi, to w chwilach wyjątkowo ważnych dla Helenki i Adama robią wszystko, by ich wspierać. Tak było np. podczas zakończenia letnich zajęć musicalowych Helenki, po którym Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pojawili się na jednej imprezie. Teraz znani rodzice mają kolejny powód do dumy. Katarzyna Cichopek za pośrednictwem Instagrama właśnie pochwaliła się radosnymi wieściami, publikując fotografię w towarzystwie córki, chwalącej się swoim szkolnym świadectwem.

- Niech rządzą wakacje!! Brawa i gratulacje dla wszystkich Uczniów i Nauczycieli ???????????????? a teraz odpoczywanie i bawcie się dobrze ???? - napisała na swoim profilu Katarzyna Cichopek.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek przerywa milczenie: "To jest dla mnie trudny rok"

Reakcja fanów była natychmiastowa. Podczas, gdy jedni ruszyli z gratulacjami, inni życzyli Helence i jej najbliższych udanych wakacji, dopytując gwiazdę TVP, czy już zaplanowała kolejny wspólny urlop w towarzystwie dzieci.

- Gratulacje ❤️❤️❤️❤️❤️

- Gratulacje dla Córki ????

- Gratulacje

macie już panie plany na wakacje?

Zobacz także

- czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek przeszła spektakularną metamorfozę. Tłumaczy, jak schudła!

Jak dotąd Katrzyna Cichopek nie zdradziła, gdzie tym razem wybierze się ze swoimi pociechami. Przypominamy, że ostatnio gwiazda TVP wybrała się z dziećmi na Malediwy, czy i tym razem postawi na równie odległą i rajską destynację?

Instagram / marcinhakiel / katarzynacichopek

Z kolei były partner Katarzyny Cichopek już przyzwyczaił swoich fanów do tego, że zamiast egzotycznych wakacji, wybiera urokliwe zakątki Polski. Ostatnio Marcin Hakiel spędził weekend z dziećmi w górach, do których, jak sam przyznaje, podchodzi dość sentymentalnie. Myślicie, że Helenka i Adam podczas wakacji również pojadą z tatą w góry?

Instagram/Katarzyna Cichopek
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama