Fani dopytują o Marcina Hakiela pod zdjeciami Katarzyny Cichopek
Instagram @katarzynacichopek @marcinhakiel
Newsy

Katarzyna Cichopek pokazała kolejny kadr z egzotycznych wakacji. Fani wciąż dopytują o Marcina Hakiela! 

Katarzyna Cichopek wraz z dziećmi odpoczywa na rajskich plażach. Fani w komentarzach dopytują o Marcina Hakiela, który w tym roku nie mógł spędzić z dziećmi świąt.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po raz pierwszy od lat spędzają święta oddzielnie. Każde z nich wybrało swój sposób na odpoczynek - prowadząca "Pytanie na Śniadanie" udała się na malowniczy urlop na Malediwy, a tancerz zdecydował się na ucieczkę z Warszawy i kontemplację w górach. W mediach społecznościowych byłych partnerów pojawiają się relacje, w których pokazują, jak spędzają czas. Katarzyna Cichopek opublikowała kolejną uśmiechniętą fotkę, a fani pytają w komentarzach o Marcina Hakiela. 

- Dlaczego zabrałaś dzieci? Marcin został teraz sam... Tak się nie robi! - grzmią w komentarzach. 

Na gwiazdę "M jak Miłość" spadła kolejna fala krytyki! 

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Fani uważają, że Katarzyna Cichopek powinna zostać na święta w Polsce! 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po 17 wspólnie spędzonych latach postanowili ogłosić rozstanie. W mediach społecznościowych małżonków pojawiły się identyczne oświadczenia, w których poinformowali, że dla dobra swoich dzieci powody decyzji pozostawią dla siebie. Rozwód prowadzącej "Pytanie na Śniadanie" i tancerze wydaje się nieunikniony, a para jest już na etapie finalizacji ostatnich kwestii rozwodowych. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doszli do porozumienia w kwestii podziału majątku oraz opieki nad dziećmi. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek na rajskich wakacjach zachwyca figurą w bikini! Z kim pojechała?

Byli partnerzy po rozstaniu starają się na nowo poukładać swoje życia. Katarzyna Cichopek na chwilę zniknęła z mediów społecznościowych, jednak po kilku dniach wróciła i od tamtej pory na jej instagramowym koncie pojawiają się kolejne zdjęcia, na których uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Marcin Hakiel nie ukrywa, że to dla niego trudny czas, dlatego zdecydował się na terapię oraz ćwiczenia fizyczne, które pozwalają mu oderwać myśli. Dla tancerza okres świąteczny jest po rozstaniu wyjątkowo bolesny, ponieważ Katarzyna Cichopek zabrała dzieci na Malediwy. Samotny tancerz zdecydował się na wyjazd w góry, aby w spokoju pomyśleć. Skończyło się jednak na bolesnych wspomnieniach i publikowaniu zdjęć z żoną. Fani bardzo współczują tancerzowi, a pod kolejnymi zdjęciami gwiazdy Telewizji Polskiej pojawiają się przykre komentarze: 

- Nie wstydzisz się? Pokazujesz uśmiech, a twój mąż cierpi! 

- Szkoda że się poddałaś w życiu. Piękne miejsce ale to tylko miejsce. To wszystko szybko okaże się pustką. Bo szczęście nie bierze się z liczby doświadczeń. Nie da się zbudować głębokiej więzi w tydzień, rok czy dziesięć lub więcej lat. Do tego jest potrzebne całe życie i świadomość, że to relacja na całe życie. 

- Nie pomyślałaś o dzieciach? O ich ojcu? Wiesz co oni teraz przeżywają??!! 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek upominana przez fanów: "Paru osobom świat się zawalił"

W czasie, gdy Marcin Hakiel publikuje kolejne smutne relacje, na których wspomina chwile z Katarzyną Cichopek, ta chwali się kolejnymi fotkami z egzotycznych wakacji. Na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia, na których pokazała, jak Helena oraz Adam spędzają czas. Córka gwiazdorskiej pary wybrała spacery z mamą, a syn naukę nurkowania pod czujnym okiem instruktora. 

Katarzyna Cichopek na wakacjach z dziećmi
Instagram / marcinhakiel / katarzynacichopek

Gwiazda "Pytania na śniadanie" nie przejmuje się nieprzyjemnymi komentarzami, a jej media społecznościowe zapełniają się kolejnymi fotkami. Wielu fanów zachwyciło się urokliwym miejscem i zauważyło, że jest to idealny moment, aby odpocząć i zdystansować się od problemów. Obserwatorom nie umknęła również wypracowana na siłowni figura Katarzyny Cichopek. 

- Zachwycasz! ❤️

- Dobrze, że dzieci wyrwały się z Tobą na te wakacje! Odpoczniecie, zdystansujecie się...oby tak dalej! 

- Pięknie ❤️❤️❤️

Marcin Hakiel wspomina ślub z Katarzyną Cichopek w Wielkanoc
Instagram @katarzynacichopek

Rajskie wakacje Kasi Cichopek
Instagram @katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek na rajskich wakacjach zachwyca figurą w bikini! Z kim pojechała?
Tradycją świąteczną Katarzyny Cichopek są zagraniczne wyjazdy. W tym roku wybrała ciepły piasek i przejrzystą wodę, a w jej mediach społecznościowych pojawiła się relacja z wyjazdu.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodni temu zdecydowali się na rozstanie po 17 wspólnie spędzonych lat. Choć rozwód wydaje się nieunikniony, to byli partnerzy starają się podzielić opieką nad dziećmi, tak aby każde z nich mogło uczestniczyć w ich wychowaniu. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" od kilku lat tradycyjnie w święta wielkanocne wyjeżdża, by odpocząć. Tym razem zabrała dzieci do Dubaju. W mediach społecznościowych pojawiły się jej pierwsze relacje z rajskich wakacji, a Katarzyna Cichopek pochwaliła się również fantastyczną figurą. Zobaczcie sami!  Katarzyna Cichopek z dziećmi na rajskich wakacjach  Do tej pory Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel  spędzali wspólnie każde święta, ten rok jest dla nich jednak zupełnie inny. A wszystko odmieniło ich rozstanie! Aktorka "M jak Miłość" nie zrezygnowała ze swojej corocznej tradycji i wraz z pociechami wyjechała na rajskie wakacje. Niedawno paparazzi zrobili Katarzynie Cichopek i jej dzieciom zdjęcia na Lotnisku Chopina w Warszawie , gdy szykowali się do wylotu. A teraz prowadząca "Pytanie na Śniadanie" pochwaliła się pierwszymi kadrami ze słonecznej plaży.  🏝 No comment needed 😁 (komentarz jest zbędny - przyp. red) #zdalekaodwszystkiego #rodzinnie - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje w kolorowym bikini.  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek upominana przez fanów: "Paru osobom świat się zawalił"         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)...

Katarzyna Cichopek i Marcin hakiel święta wielkanocne
Instagram / marcinhakiel / katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek wyjechała na Malediwy z dziećmi, a co robi Marcin Hakiel? "Chwila wytchnienia"
Katarzyna Cichopek korzysta z rajskiego wypoczynku, a jak Marcin Hakiel zdecydował się spędzić pierwsze święta po rozstaniu? Wymowne zdjęcia!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po raz pierwszy od lat spędzą święta oddzielnie. Okazuje się, że każde z nich ma swój sposób na ten dzień. Gwiazda "Pytania na śniadanie" zdecydowała się kontynuować swoją tradycję wiosennych wyjazdów i razem z dziećmi poleciała na Malediwy, a jakie plany ma Marcin Hakiel? Tancerz postanowił znaleźć chwilę dla siebie... Katarzyna Cichopek wyjechała na Malediwy z dziećmi, a co robi Marcin Hakiel? Katarzyna Cichopek  i  Marcin Hakiel  po 17 wspólnych latach w połowie marca ogłosili rozstanie. Według doniesień se.pl para jest już na etapie finalizacji rozwodu, a  Cichopek i Hakiel doszli do porozumienia w kwestii podziału majątku i opieki nad dziećmi. Tancerz nie ukrywa, że dobro dzieci jest dla niego najważniejsze i chcą oszczędzić Helenie i Adamowi medialnej batalii sądowej. Do tej pory to Katarzyna Cichopek błyskawicznie wróciła do publikacji w sieci uśmiechniętych zdjęć i kolejnych stylizacji, a Marcin Hakiel nie ukrywał, że to dla niego trudny czas i zdecydował się nawet na terapię. Od kilku dni jednak również tancerz publikuje zdjęcia, na których widać uśmiech, a teraz nieobecność dzieci wykorzystał na chwilę wytchnienia dla siebie i wygląda na to, że znów wyjechał w góry. To popularny kierunek, aby odzyskać spokój. W górach po śmierci męża przez wiele tygodni mieszkała też Agnieszka Woźniak-Starak .  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek na rajskich wakacjach zachwyca figurą w bikini! Z kim pojechała? Tymczasem Katarzyna Cichopek w mediach społecznościowych publikuje obszerną relację z egzotycznego urlopu, który spędza z dziećmi, a niektórzy internauci ostro oceniają wyjazd aktorki i fakt, że Helena i Adam nie spędzą świąt z tatą.  Gwiazda "Pytania na śniadanie" zachwyca świetną formą i wygląda na to, że urlop w...

Marcin Hakiel znowu jest przygnębiony
Instagram @marcinhakiel
Newsy
Marcin Hakiel opublikował kolejne smutne zdjęcie. Pojawił się również niepokojący podpis
Marcin Hakiel pochwalił się w swoich mediach społecznościowych kolejną fotografią. Tancerz wygląda na przygnębionego, a fani znowu zaczynają się o niego martwić. Dlaczego?

Marcin Hakiel stał się dużo bardziej aktywny w swoich mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu tancerza wciąż pojawiają się nowe relacje oraz fotki, na których pokazuje, jak radzi sobie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. W piątek na InstaStories opublikował kolejne zdjęcie, które wywołało zaniepokojenie wśród fanów. Co dzieje się z Marcinem Hakielem?  Z twarzy Marcina Hakiela znowu znikł uśmiech Katarzyna Cichopek i  Marcin Hakiel  jakiś czas temu zaskoczyli wszystkich swoimi oświadczeniami, które opublikowali w mediach społecznościowych. Gwiazdorska para zdecydowała się rozstać po 17 latach wspólnego życia. Małżonkowie starają uporać się ze swoimi problemami i ułożyć życie na nowo. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" rzuciła się w wir pracy, w wolnych chwilach ćwiczy i pracuje nad swoją sylwetką, a w pierwsze wiosenne dni Katarzyna Cichopek wybrała się na spacer do Łazienek Królewskich .  Marcin Hakiel natomiast postawił na zmiany wyglądu , najpierw radykalnie rozjaśnił włosy, a także zmienił styl ubierania na bardziej młodzieżowy. Później zdecydował się również popracować nad swoją formą zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Tancerz coraz częściej jest gościem siłowni, na której wylewa siódme poty. Niedawno Marcin Hakiel przyznał również, że zdecydował się na terapię , aby poukładać sobie wszystkie sprawy. Wygląda na to, że tancerz znowu przeżywa kryzys...  Zobacz także:  Marcin Hakiel nadal nosi obrączkę po rozstaniu z Katarzyną Cichopek! Zaskakujące wyznanie Marcin Hakiel opublikował zdjęcie, pod którym pojawił się wymowny cytat: I can feel it coming (Czuję, że się zbliża - przyp. red)  Ta sama fotografia pojawił się w późniejszym poście tancerza. Fani...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik