Katarzyna Cichopek musi przejść rehabilitację po operacji
Instagram @katarzynacichopek
Newsy

Katarzyna Cichopek nie mogła opanować emocji, wraz z Maciejem Kurzajewskim przekazała smutne wieści

Katarzyna Cichopek ze łzami w oczach i łamiącym się głosem przekazała w programie "Pytanie na Śniadanie" smutne informacje. Co się stało?

Ostatnie tygodnie nie były dla Katarzyny Cichopek łatwe. Najpierw wraz z mężem ogłosili rozstanie po 17 wspólnie spędzonych latach, później okazało się, że aktorka przeszła operację, a teraz na wizji poinformowała o stracie, która jest dla niej bolesna. Katarzyna Cichopek i Marcin Kurzajewski nie mogli powstrzymać łez, które napływały im do oczu. 

Jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski znoszą aferę z Pauliną Smaszcz? "Są tym zmęczeni"

Katarzyna Cichopek przekazała smutne informacje 

Informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, była zaskoczeniem zarówno dla mediów, jak i licznych fanów pary. Nikt nie spodziewał się, że jedno z najzgodniejszych małżeństw w polskim show-biznesie zdecyduje się na rozstanie po 17 latach wspólnego życia. Kilka tygodni wcześniej w mediach społecznościowych małżonków pojawiały się wspólne zdjęcia oraz plany na przyszłość. Od tamtej pory małżonkowie konsekwentnie milczą, choć Marcin Hakiel zdecydował się odpowiedzieć na pytanie, czy powodem była zdrada. W tym trudnym czasie Katarzyna Cichopek musiała zmagać się z kolejnymi plotkami o romansie z Maciejem Kurzajewskim, który jest jej dobrym przyjacielem oraz współprowadzącym "Pytanie na Śniadanie". 

Prowadzący program śniadaniowy pod koniec emisji postanowili przekazać smutną informację. Katarzyna Cichopek nie mogła powstrzymać łez, a Marcin Kurzajewski pomimo początkowo posągowej miny, również uległ emocjom. 

- Mareczku zawsze będziesz naszym światłem, zawsze będziemy mieli ciebie głęboko w naszych sercach - powiedziała, wzruszona Katarzyna Cichopek. 

- Wczoraj to światło Marka zgasło. Zawsze będziemy cię pamiętać, Marku. 

Zobacz także: Marcin Hakiel podsumował małżeństwo z Kasią Cichopek! Pisze o "bolesnych i trudnych dniach"

Katarzyna Cichopek przekazała smutne wieści
Instagram @malgorzata__tomaszewska

Katarzyna Cichopek nie mogła dokończyć zdania, ponieważ zaczął łamać jej się głos. Z pomocą chciał przyjść Maciej Kurzajewski, jednak on również nie mógł opanować emocji. W mediach społecznościowych Małgorzaty Tomaszewskiej również pojawiło się pożegnanie z kolegą, Markiem. 

- Wierzę, że Marek patrzy na nas z góry i wszystko widzi. A więc Mareczku... mam wrażenie, że bardziej kochałeś drugiego człowieka niż siebie. Kochałeś nas bez wyjątku. My też Cię kochamy. Dziękujemy Ci, że byłeś z nami. Nadal będziesz duszą "Pytania na Śniadanie", bo drugiego takiego już nigdy nie będzie. 

Zobacz także: Operacja Katarzyny Cichopek to dopiero początek. Czeka ją długie leczenie

Małgorzata Tomaszewska żegna kolegę
Instagram @malgorzata__tomaszewska

Katarzyna Cichopek ma romans z Maćkiem Kurzajewskim?
Newsy
Katarzyna Cichopek ma romans?! "Łączy ich coś więcej niż praca"
Nie milkną echa po rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Z medialnych doniesień wynika, że prowadząca "Pytanie na Śniadanie" może liczyć na wsparcie jednego z kolegów z pracy.

Informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Fani nie mogli uwierzyć, że jedna z najzgodniejszych par w polskim show-biznesie zdecydowała się na rozstanie po 17 latach wspólnego życia. W sieci pojawiły się plotki, że Katarzyna Cichopek znalazła pocieszenie w ramionach kolegi z "Pytania na Śniadanie". Poznajcie szczegóły! Katarzyna Cichopek ma romans z kolegą z pracy? Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodni temu za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformowali, że po 17 wspólnych latach zdecydowali się na rozstanie. Fani pary byli zaskoczeni, a niektórzy nie dowierzali, że ich ulubieńcy, którzy zaledwie kilka tygodni temu publikowali wspólne zdjęcia i snuli plany na przyszłość, mogą przechodzić kryzys w związku. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie zdecydowali się odnieść do powodów rozstania .  Małżonkowie starają się poukładać swoje życie na nowo. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" rzuciła się w wir pracy, a wolne chwile poświęca dzieciom oraz kolejnym projektom na Instagramie. Tancerz natomiast przeszedł totalną metamorfozę. Marcin Hakiel przyznał również, że chodzi na terapię . Teraz w mediach pojawiła się informacja, że Katarzyna Cichopek znalazła ogromne wsparcie u Macieja Kurzajewskiego.  - Maciek wie, co przeżywa Kasia i jak ważne jest wsparcie w trudnych chwilach. - donosi informator tygodnik "Na Żywo".  Zobacz także:  Nie będzie rozwodu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela? Zaskakujące informacje Z doniesień tabloidu wynika, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zbliżyli się do siebie, choć od lat świetnie się dogadują zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Współprowadzący "Pytanie na...

Katarzyna Cichopek spędza majówkę z dziećmi a co z Marcinem Hakielem
mat. prasowe/TVN
Newsy
Katarzyna Cichopek wyjechała z dziećmi na majówkę. Co w tym czasie robi Marcin Hakiel? 
Katarzyna Cichopek postanowiła na kilka dni wyrwać się z Warszawy i spędzić czas ze swoimi pociechami. W sieci pojawiły się zdjęcia z przygotowań do wyjazdu.

Podróżowanie jest dla Katarzyny Cichopek ogromną pasją. Gwiazda chciałaby, aby jej dzieci również poznały różne kraje oraz kultury i tak, jak ona pokochały wycieczki. Niedawno prowadząca "Pytanie na Śniadanie" zabrała swoje pociechy na Malediwy, a teraz zdecydowała się na podróż po Polsce. Marcin Hakiel również wybrał się na kilkudniowy urlop za miastem. Zobaczcie sami!  Katarzyna Cichopek wybrała majówkę w Polsce!  Katarzyna Cichopek  i  Marcin Hakiel  po 17 wspólnych latach zdecydowali się na rozstanie i choć wydawało się, że małżonkowie doszli do porozumienia, wszystko wskazuje na to, że czeka ich nie lada batalia. Byli partnerzy podzielili się opieką nad dziećmi, jednak starają się nie spotykać nawet, gdy jedno przejmuje obowiązki rodzicielskie nad Heleną oraz Adamem. W czasie świąt wielkanocnych Katarzyna Cichopek zabrała pociechy na Malediwy . W tym czasie jej były mąż rozpamiętywał wspólne chwile, a w swoich mediach społecznościowych publikował zdjęcia z przeszłości.  Okazuje się, że długi weekend majowy Marcin Hakiel spędzi samotnie, bowiem Katarzyna Cichopek zdecydowała się zabrać pociechy na wycieczkę po Polsce. Paparazzi przyłapali rodzinę w czasie przygotowań do wyjazdu.  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostaną zwolnieni z "Pytania na Śniadanie"? Zarząd TVP odpowiada!  Wiele gwiazd na majówkę wybrało luksusowe destynacje, takie jak Seszele czy Dubaj . Katarzyna Cichopek nie mogła sobie pozwolić na zagraniczny wyjazd ze względu na służbowe obowiązki oraz powrót dzieci do szkoły. Marcin Hakiel w tym czasie udał się na wyjazd w swoje ukochane góry. To jeden z ulubionych kierunków gwiazd, które pragną odzyskać spokój i zregenerować siły. W...

Maciej Kurzajewski zareagował na wyciek nagrań rozmów z Katarzyną Cichopek
TRICOLORS/East News
Newsy
Maciej Kurzajewski skomentował aferę z nagraniem prywatnej rozmowy z Katarzyną Cichopek!
Maciej Kurzajewski przerwał milczenie i zareagował na aferę podsłuchową. Po tym, jak nagranie jego prywatnej rozmowy z Katarzyną Cichopek trafiło do mediów, podjął mocne kroki.

Miało być krótkie, wspólne oświadczenie i dyskretny rozwód, ale wygląda na to, że rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wywoła jednak jeszcze wiele emocji. Rozpadem małżeństwa, które było postrzegane jako jedno z najbardziej zgodnych w świecie show-biznesu, żyje już cała Polska. Chociaż początkowo fani mogli opierać się głównie na domysłach, ponieważ para prosiła o uszanowanie prywatności i nie chciała opowiadać o powodach, sytuacja nieco zmieniła się po głośnym wywiadzie Marcina Hakiela. Po programie "Miasto kobiet" nasiliły się plotki o romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego . Teraz niespodziewanie do mediów trafiły nagrania prywatnych rozmów prezenterów telewizyjnych. Gospodarz "Pytania na śniadanie" zabrał głos w sprawie afery. Maciej Kurzajewski komentuje wyciek jego rozmów telefonicznych z Katarzyną Cichopek!  Jeszcze niedawno Katarzyna Cichopek była wściekła po wywiadzie Marcina Hakiela . Prowadząca "Pytanie na śniadanie" chciała uniknąć medialnego rozwodu - już wcześniej spadła na nią niemała fala krytyki ze strony internautów. Marcin Hakiel postanowił jednak opowiedzieć o rozstaniu w programie "Miasto kobiet". Teraz jego była partnerka ma na głowie kolejny problem. Okazało się, że do mediów wyciekły jej prywatne rozmowy z Maciejem Kurzajewskim . Bliski kolega z pracy  Katarzyny Cichopek postanowił to zgłosić. Zobacz także:   Katarzyna Cichopek zapowiada na Instagramie: "...a dziś wieczorem wyściskam Cię..." Skierowałem sprawę do organów ścigania - powiedział Maciej Kurzajewski w rozmowie z "Faktem". Jak dotąd prowadzący "Pytanie na śniadanie" nie potwierdzili, że rzeczywiście ktoś rozsyła nagrania ich prywatnych rozmów...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik