Kasia Warnke w czerwonym golfie
East News

Katarzyna Warnke urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Kasia Warnke w czerwonym golfie
East News

Wielka radość w rodzinie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego! Jak informuje Pudelek, aktorska para po raz pierwszy została rodzicami! Na świecie pojawiła się ich upragniona pociecha, która przyszła na świat w jednym z warszawskich szpitali. Na razie nie wiadomo, czy jest to chłopiec czy dziewczynka. Katarzyna i Piotr nie chcieli bowiem ujawniać płci dziecka. Przypomnijmy, że para długo też zaprzeczała plotkom, jakoby mieli niebawem zostać rodzicami.

Zobaczcie, jak jeszcze niedawno prezentowała się Kasia! Pamiętacie, w jaki sposób ogłosiła swoją ciążę?

Katarzyna Warnke urodziła!

Plotki o jej ciąży krążyły w mediach już od dłuższego czasu. Jednak aktorka pytana o to, czy jest w ciąży, obracała wszystko w żart. W końcu jednak uznała, że nie chce dłużej ukrywać tej radosnej nowiny. Zrobiła to na swoich warunkach.

Podczas prezentacji nowej kolekcji duetu MMC Katarzyna Warnke pojawiła się na wybiegu w towarzystwie swojego męża. Aktorka miała na sobie jedynie bieliznę oraz szlafrok, spod którego widać było sporych rozmiarów brzuszek. W ten sposób cała Polska dowiedziała się o tym, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski niebawem zostaną rodzicami. 

Zobacz także: Katarzyna Warnke ujawniła ciążę na swoich warunkach, czemu wcześniej zaprzeczała?

Od tego momentu aktorka nie ukrywała już brzuszka. Wręcz przeciwnie, z chęcią go eksponowała. Katarzyna Warnke towarzyszyła mężowi między innymi podczas oficjalnej premiery filmu "Fighter", w którym Piotr zagrał jedną z głównych ról. Oprócz tego niedawno w mediach pojawiły się zdjęcia z ich romantycznej randki. Kasia nawet w zaawansowanej ciąży wyglądała świetnie.

Zobacz także: Katarzyna Warnke z mężem na spacerze. Aktorka ma już naprawdę duży brzuszek!

Historia miłości Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie filmu "W spirali", w którym zagrali kochanków. Namiętność przenieśli również poza kamery. Filmowy romans przerodził się bowiem w prawdziwe uczucie między aktorami. Od tamtej pory byli nierozłączni. W 2016 roku para wzięła ślub. Teraz stanęli przed nowym wyzwaniem. Kasia i Piotr będą musieli sprawdzić się w roli rodziców, która jest dla nich całkiem nowa.

Życzymy dużo szczęścia i miłości!

Kasia Warnke i Piotr Stramowski przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko!

Kasia Warnke w ciąży z mężem Piotr Stramowski
EastNews

Świeżo upieczonym rodzicom składamy szczere gratulacje!

Katarzyna Warnke w ciąży

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53