Ciężarna Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu "Fighter"
ONS.pl

Piotr Stramowski zabrał żonę na premierę filmu "Fighter". Kasia nie ukrywa już ciążowego brzuszka!

Ciężarna Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu "Fighter"
ONS.pl

Plotki o ciąży Katarzyny Warnke krążyły w mediach od dobrych kilku tygodni. Jednak aktorka i jej mąż, Piotr Stramowski, konsekwentnie im zaprzeczali. W końcu aktorskie małżeństwo postanowiło ogłosić tę radosną nowinę. Trzeba przyznać, że zrobili to w wyjątkowo spektakularny sposób.

Teraz Katarzyna Warnke nie ma zamiaru ukrywać już swoich ciążowych krągłości. Na premierze nowego filmu "Fighter", gdzie jej mąż zagrał główną rolę,  z chęcią pozowała do zdjęć. Zobaczcie, jak wygląda! Ciąża jej służy?

Ciężarna Katarzyna Warnke na premierze filmu "Fighter"

Katarzyna Warnke nie ukrywa już swojej ciąży. Na wspomnianej premierze z chęcią pozowała do zdjęć nie tylko ze swoim mężem, ale również sama. Kasia Warnke wyglądała na bardzo szczęśliwą. Miała na sobie czarną, luźną sukienkę, w której brzuszek gwiazdy stał się jeszcze bardziej widoczny.

Na razie nie wiadomo, czy Kasia urodzi chłopca czy dziewczynkę. Warnke do tej pory bardzo mało mówiła o swoim błogosławionym stanie. Jednak sposób, w jaki ogłosiła ciążę, z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Przypomnijmy, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pojawili się podczas pokazu nowej kolekcji duetu MMC. Gwiazdorska para w kulminacyjnym momencie imprezy wyszła na wybieg, aby zaprezentować wszystkim sporych rozmiarów brzuszek aktorki. Dla podkreślenia efektu Kasia Warnke miała na sobie dwuczęściowy komplet, który odsłonił jej ciało. 

Zobacz także: Katarzyna Warnke zaprzeczała, że jest w ciąży, teraz pokazała brzuch! "Jak pani wierzyć"? Odpowiedziała!

Okazuje się, że nie wszystkim spodobał się ten sposób ogłaszania ciąży. Sceptycznie podeszła do tego Joanna Krupa, która również już niedługo przywita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Jak jest ktoś szczęśliwy i się cieszy, to dlaczego tego nie pokazać. Każdy ogłasza to inaczej - wyznała w rozmowie z portalem. - Byłam zaskoczona bo to mi trochę nie pasowało, bo wiesz tutaj nagrywamy "Top Model" i ja się koncentrowałam na naszych kandydatach. To mi do końca nie pasowało, że nagle tutaj oni byli. Byłam zaskoczona, ale super wyglądali - zapewnia Joanna Krupa. 

Co o tym wszystkim sądzicie? Czy pochwalacie zachowanie Kasi Warnke?

Wygląda na to, że aktorka nie chce już dłużej ukrywać ciąży

Ciężarna Katarzyna Warnke na premierze filmu "Fighter"
ONS.pl

Na premierze filmu "Fighter" aktorka z dumą prezentowała swoje ciążowe krągłości

Ciężarna Katarzyna Warnke na premierze filmu "Fighter"
ONS.pl

Wszyscy na długo zapamiętają moment, w którym Katarzyna Warnke ogłosiła, że jest w ciąży. Zrobiła to w naprawdę spektakularny sposób

Kasia Warnke w ciąży
Instagram

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08