Kasia Tusk
Instagram
1/5
Kasia Tusk
Instagram

 

Kasia Tusk jest w ciąży i spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Blogerka przez długi czas ukrywała swój stan i dopiero w dniu swoich 32. urodzin przyznała, że razem ze swoim wieloletnim partnerem (od 5 lat mężem!) spodziewają się pierwszego dziecka. 

 

Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie - napisała wtedy Kasia Tusk na swoim Instagramie publikując przy okazji urocze zdjęcie z mężem.

 

Teraz Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała ogromny ciążowy brzuszek! Zobaczcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Kasia Tusk wystawiła na WOŚP swoją suknię ślubną i zdradziła, że... kreacja ma już 5 lat!

2/5
Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

 

Od tamtej pory blogerka ukrywała swoje ciążowe krągłości. Pokazywała stylizacje, na których miała luźne sukienki, niepodkreślające brzuszka. Teraz zrobiła wyjątek!

 

Zobacz: Kasia Tusk wie, jak wywołać burzę. Jednym zdjęciem dała do myślenia wszystkim wielbicielom

3/5
Kasia Tusk
Instagram

 

Kasia Tusk pokazała ogromny brzuszek! Nie mamy wątpliwości, że blogerka niedługo zostanie mamą. Kasia Tusk zaskoczyła jednak nie tylko zdjęciem, ale także wpisem na blogu. Otwarcie napisała w nim o rozstępach!

 

Zobacz: Kasia Tusk pokazała brzuszek i zdradziła, jakie ma ciążowe zachcianki! 

4/5
Kasia Tusk
Instagram

 

Kasia Tusk dawno nie była tak szczera. Zdradziła, czy ma rozstępy!

 

Rozstępy to najczęstsza nieestetyczna pamiątka po ciąży, z którą się borykamy – dotyczy ponad połowy kobiet białej rasy (im ciemniejszy kolor skóry tym rozstępy pojawiają się częściej) (...) Ja w ciągu ostatnich kilku miesięcy zużyłam naprawdę sporo słoików i butelek z ekologicznymi smarowidłami do ciała i na szczęście problem rozstępów mnie nie dotknął, ale nie dotknął również mojej mamy, a geny mają tu podobno kluczowe znaczenie - napisała Kasia Tusk.

 

Zobacz:  Kasia Tusk złożyła rodzicom wyjątkoweżyczenia z okazji 40. rocznicy ślubu! 

5/5
Kasia Tusk
Instagram

 

Jak myślicie, Kasia Tusk urodzi córeczkę czy synka?

 

Zobacz: Jaki test ciążowy wybrać?

Więcej na temat Kasia Tusk