Kasia Tusk
East News
Kiedy blogerka urodziła?
1/4
Kasia Tusk
East News

 

Kasia Tusk i jej mąż Staszek Cudny są już rodzicami? Wszystko na to wskazuje! Dopiero co informowaliśmy, że fanki zwróciły uwagę na brak ciążowego brzuszka na najnowszych zdjęciach blogerki, co może świadczyć tylko o jednym - jej córeczka jest już na świecie. Teraz dodatkowo pojawiły się nowe informacje, dotyczące porodu Kasi Tusk. Już wiadomo, gdzie i kiedy jej dziecko przyszło na świat! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Kasia Tusk podzieliła się zdjęciem wyprawki dla dziecka i... zdradziła jego płeć?!

2/4
Kasia Tusk
East News

 

Kasia Tusk bardzo długo ukrywała wiadomość o ciąży i dopiero gdy brzuszka nie dało się już ukryć, przestała zakrywać go obszernymi swetrami i sukienkami, a także coraz śmielej wspominała o ciąży oraz przygotowaniach do porodu we wpisach na Instagramie i blogu. 

Zobacz: Kasia Tusk pokazała brzuszek i zdradziła, jakie ma ciążowe zachcianki! 

 

Mogło się wydawać,  że skoro czytelniczki Kasi Tusk już wiedzą o jej stanie, to blogerka podzieli się z nimi wiadomością o porodzie. Wiele wskazuje jednak na to, że odkłada ten moment na później. Jak bowiem informuje "Fakt", Kasia Tusk już urodziła!

Zobacz: Kasia Tusk wie, jak wywołać burzę. Jednym zdjęciem dała do myślenia wszystkim wielbicielom

3/4
Instagram

 

Według "Faktu", Kasia Tusk urodziła córkę w nocy z 19 na 20 stycznia w prywatnym szpitalu. Z kolei na Twitterze pojawiły się gratulacje dla Donalda Tuska, które potwierdzają, że blogerka urodziła dziewczynkę. 

 

 

Zobacz: Ciążowy brzuszek Kasi Tusk robi wrażenie. Blogerka pokazała go po raz pierwszy...

4/4
Kasia Tusk
East News

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować! Myślicie, że Kasia Tusk zdecyduje się pokazać swoją córkę?

 

Zobacz: Donald Tusk po raz kolejny zostanie dziadkiem! To dla niego najważniejsza rola!

Więcej na temat Kasia Tusk