Kasia Tusk ma wielu fanów. Aktywnie prowadzi media społecznościowe, chętnie pokazuje wnętrza swojego domu, za to w ogóle nie wypowiada się o życiu prywatnym, chroni też wizerunek swoich dzieci i męża. Ostatnio jednak zaskoczyła swoich obserwatorów! Opublikowała na profilu instagramowym nagranie, na którym w pewnym momencie... widać twarz starszej córki. Przy okazji zaprezentowała też wózek dziecięcy nowo narodzonego dziecka.

Reklama

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała swoją córeczkę! To najsłodsze zdjęcie, jakie dziś zobaczysz

Kasia Tusk pokazała twarz starszej córki

Kasia Tusk na popularnym blogu "Make life easier" pokazuje swoje stylizacje i wnętrza mieszkania. Pojawia się też wiele poradników i inspiracji. Natomiast nie ma co szukać tam prywatnych historii. Przykładem jej skrytości jest chociażby fakt, że przez wiele miesięcy udało jej się ukryć ciążę. Natomiast o jej porodzie poinformował tata, Donald Tusk na swoim Twitterze. 19 sierpnia napisał, że jego rodzina znowu się powiększyła.

Córka polityka zaskoczyła swoich obserwatorów. Opublikowała nagranie, na którym starsza córeczka biega wokół niej, a obok stoi wózek z noworodkiem. Na nagraniu można zobaczyć z oddali twarz dziewczynki (trzeba przewinąć strzałką na wideo):

Jak dotąd tylko raz widzieliśmy dziewczynkę z przodu, podczas audiencji z papieżem Franciszkiem w Watykanie. Donald Tusk wówczas nie zasłonił twarzy kilkumiesięcznej wnuczce, kiedy pochwalił się zdjęciami na Instagramie. Dziś dziewczynka ma już ponad 2 latka.

Zobacz także

Zobacz także: Donald Tusk z rodziną u papieża! Kasia Tusk pokazała córkę!

Internauci zwrócili też uwagę na wózek świeżo upieczonej córeczki. Kasia nie oznaczyła marki, co jest zadziwiające w porównaniu z innymi influencerami. Obserwatorki blogerki szybko przyszły z pomocą i podpowiedziały, skąd jest wózek.

Cześć Kasiu, piękna stołówka:) Chciałabym zapytać o wózek Twojego Maluszka. Co to za marka? Pozdrawiam

Babyzen Yoyo 2 - czytamy pod postem.

Wózek BabyZen Yoyo 2 kosztuje około 3 tysięcy złotych. Kasia Tusk w swoim stylu wybrała w kolorze jasnego beżu, ale w ofercie jest wiele kolorów: niebieskie, czarny, zielony i różowy. Marka specjalizuje się tym, że tworzy niezwykle lekkie i poręczne dziecięce pojazdy.

Zobacz także: Tak Donald Tusk opiekuje się swoją wnuczką! To najsłodsze, co dzisiaj zobaczycie!

Reklama

Można zauważyć, że wózek jest po starszej córce, którą wielokrotnie można było w nim zobaczyć. Jak widać, córka Donalda Tuska jest oszczędna i nie wydaje pieniędzy gdy nie musi. Na ten sam wózek zdecydował się dla swojej córeczki syn innego znanego polityka - Lecha Wałęsy, Jarosław.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama