Kasia Tusk
East News

Kasia Tusk pokazała swoją córeczkę! To najsłodsze zdjęcie, jakie dziś zobaczysz

Kasia Tusk
East News

Pod koniec stycznia tego roku Kasia Tusk została mamą po raz pierwszy. Wraz ze swoim mężem Staszkiem Cudnym powitała na świecie córeczkę. Kasia Tusk bardzo długo ukrywała, że jest w ciąży i dopiero, gdy tego faktu nie dało się już ukryć, zaczęła dzielić się z fankami swoim szczęściem, pokazywała ciążowy brzuszek i informowała o swoim samopoczuciu. Można było się domyślać, że gdy tylko pociecha Kasi Tusk przyjdzie na świat, nieprędko ją zobaczymy. Kasia Tusk wyjątkowo rzadko pokazuje córeczkę, a jeśli już to robi, to na jej profilu pojawią się jedynie zdjęcia stópek lub rączek. Tym razem blogerka zrobiła wyjątek! Zobaczcie poniżej, jak wygląda jej córeczka.

Kasia Tusk pokazała swoją córkę

O tym, że Kasia Tusk została mamą, dowiedzieliśmy się ze zdjęć, które z ukrycia zrobili jej paparazzi. Do tej pory także nie jest znane imię jej córeczki. Dlatego nowa fotografia, którą blogerka opublikowała na swoim Instastories bardzo zaskakuje! Kasia zdecydowała się bowiem pokazać swoją córeczkę w pełnym wydaniu, oczywiście tyłem, nie pokazując jej twarzy.

córeczka Kasi Tusk
Instagram

Widać jednak, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach i lada moment zacznie biegać po mieszkaniu Kasi i bawić się z jej psem. Ciekawe tylko, do kogo jest podobna, jak myślicie? Czy urodę odziedziczyła po swojej mamie, a może wdała się w tatę?

 

Kasia Tusk spełnia się w roli mamy

Kasia Tusk z córką w wózku
Instagram

Kasia Tusk rzadko pokazuje zdjęcia swojej córeczki

Kasia Tusk pokazała nowy wózek
Instagram

 

Więcej na temat Kasia Tusk
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40