Party.pl

fiszka orange Advertisement

Kasia Tusk w apaszce
Instagram

Kasia Tusk już udekorowała mieszkanie na święta! Pochwaliła się, a przy okazji... pokazała córeczkę!

Kasia Tusk w apaszce
Instagram

Kasia Tusk już zdecydowała się udekorować dom na święta. Blogerka jest znana z tego, że ma doskonałe wyczucie stylu i nie lubi przesady. Jej stylizacje wyróżniają się prostotą i elegancją - jak się okazuje, również te świąteczne! W jej mieszkaniu obowiązkowo pojawiła się żywa choinka i elementy w kolorach kojarzonych ze świętami Bożego Narodzenia!

Tylko spójrzcie na te dekoracje...

Świąteczne dekoracje Kasi Tusk

Blogerka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i choć grudzień dopiero się rozpoczął, już pokazała kilka zdjęć świątecznych dekoracji. W pokoju córeczki Kasi Tusk stoi mała choinka udekorowana błyszczącymi lampkami, a na drzwiach wisi kalendarz adwentowy.

Blogerka przyznała, że uwielbia dekorować dom na święta:

Powiem Wam prawdę... UWIELBIAM przygotowywać dla Was świąteczne artykuły 😍🤶🏻 Nie ma lepszego pretekstu, aby przyozdobić całe mieszkanie, puszczać piosenki o reniferach i czytać po nocach książki o adwentowych tradycjach - napisała na Instagramie Kasia Tusk.

Wśród dekoracji nie zabrakło też karuzeli z pozytywką, wieńców bożonarodzeniowych. Blogerka zdecydowała się też na jadalną ozdobę świąteczną w postaci domku z piernika ozdobionego lukrem.

Na wielu zdjęciach pojawia się córka Kasi Tusk. Co prawda blogerka nie pokazuje twarzy dziewczynki, ale widać, że towarzyszy ona mamie niemal w każdej czynności. 

Jak Wam się podobają świąteczne dekoracje Kasi Tusk?

Kasia Tusk postawiła na skromne, ale efektowne dekoracje świąteczne!

Blogerka bożonarodzeniowy klimat tworzy również swetrami z motywami świątecznymi!

Kasia Tusk w świątecznym swetrze
Instagram

 

 

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25