Kasia Sokołowska nie ukrywa, że od dawna marzyła o roli mamy. W końcu jej marzenie się spełniło i dziś jest już razem z nią synek Iwo Lew. Pomimo iż od porodu jurorki "Top Model" minął niewiele ponad miesiąc, to jednak gwiazda już zdążyła pojawić się na dwóch dużych eventach stacji TVN. Na jeden z nich wybrała się po zaledwie dwóch tygodniach od narodzin synka!

Reklama

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Kasią Sokołowską. Co zdradziła gwiazda przed naszą kamerą na temat swojej nowej roli i samopoczuciu po porodzie?

Zobacz także: "Top Model": Kasia Sokołowska komentuje wpadkę Marcina Tyszki. Zdradził imię jej dziecka! "Odebrał mi tę przyjemność"

"Top Model": Katarzyna Sokołowska o ciąży i samopoczuciu po porodzie

Katarzyna Sokołowska szczerze przyznaje, że praca na planie 11. edycji "Top Model" była dla niej niezwykle wyjątkowa. Jak wiadomo, jurorka była wówczas w ciąży i jak wyznała przed naszą kamerą, przez cały sezon czuła się naprawdę fantastycznie. Kasia Sokołowska przyznała również, że cała ekipa pracująca przy show stanęła na wysokości zadania, dzięki czemu gwiazda cały czas czuła się naprawdę dobrze zaopiekowana.

Kasia Sokołowska zachwyca także swoją formą po porodzie - gwiazdę widzieliśmy już podczas konferencji promującej nowy sezon "Top Model" oraz na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. Gdy nasza reporterka powiedziała Kasi Sokołowskiej, że ta po porodzie wygląda kwitnąco, jurorka "Top Model" odpowiedziała, że "tak też się czuje" i dodała:

Zobacz także

- To jest wyjątkowe dla mnie, wyczekane, ukochane (dziecko - przy. red.) i nie mogę nic innego powiedzieć. Wychodzę na te krótkie chwilę, kiedy mogę się z państwem spotkać, ale muszę zaraz wracać do synka - wyznała Kasia Sokołowska.

Reklama

Co jeszcze wyznała przed naszą kamerą jurorka "Top Model"? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama
Reklama
Reklama