Kasia Sokołowska została mamą w lipcu 2022 roku. Dziś jej synek Iwo kończy już 9. miesięcy i z tej okazji na Instagramie jurorki "Top Model" pojawiło się urocze zdjęcie jej pociechy. Fani są rozczuleni uroczym kadrem i piszą wprost, że Iwo rośnie jak na drożdżach. Ale spójrzcie też na jego uroczą fryzurkę.

Reklama

"Top Model": Kasia Sokołowska pokazała urocze zdjęcie synka

Kasia Sokołowska, która niedawno świętowała swoje 50. urodziny, teraz ma kolejne powody do radości. Jej synek Iwo Lew właśnie skończył już 9. miesięcy. Pociecha jurorki "Top Model" nie przestaje zachwycać jej fanów, a zdjęcie, na którym widzimy, jak Iwo Lew bawi się w kulkach, ponownie skradło serca internautów. Nie sposób również oderwać wzroku od uroczej czuprynki chłopca.

- Czysta, niezmącona niczym radość????☀️Ivo Lew 9 miesięcy???? - napisała szczęśliwa Kasia Sokołowska pod nowym zdjęciem swojego synka.

Zobacz także: Kasia Sokołowska spaceruje po mieście z synem i ukochanym ZDJĘCIA PAPARAZZI

W komentarzach pod nowym postem Kasi Sokołowskiej oczywiście szybko pojawiło się mnóstwo komplementów od obserwatorów gwiazdy. Niektórzy piszą również wprost, że aż trudno im uwierzyć, że synek jurorki "Top Model" to już taki duży chłopczyk.

Zobacz także

- Piękne chwile dziecięcej beztroski ????Ivo Lwie kiedy Ty tak urosłeś Skarbie????????????? gorące pozdrowienia ❤️

- Jak ten czas leci, tylko schrupać????

- Słodziak ????

- Słoneczko☀️ - piszą zachwyceni fani.

Instagram/kasiasokolowska_official

Zobacz także: Gwiazdy na imprezie "Twojego Stylu": Katarzyna Sokołowska, Margaret, Natalia Kukulska i inni

Reklama

My również dołączamy się do tych ciepłych słów. Myślicie, że Kasia Sokołowska będzie teraz częściej dzielić się zdjęciami swojego uroczego synka?

Instagram @kasiasokolowska_official
Reklama
Reklama
Reklama