Justyna Steczkowska wspomina Kasię Markiewicz
ONS/Youtube
Newsy

Steczkowska zrozpaczona po utracie podopiecznej. Wzruszająca notka diwy

Justyna o śmierci Kasi Markiewicz

Wiadomość o śmierci Kasi Markiewicz, jednej z uczestniczek czwartej edycji "The Voice of Poland" wstrząsnęła fanów muzycznego show. Solistka wystąpiła w drugim odcinku programu, zachwycając jurorów wykonaniem piosenki "Dreamer" Ozzego Obsourne, jednak tylko Justyna Steczkowska postanowiła dać szansę wokalistce.

Zobacz: Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska: Królowa jest tylko jedna!


Smutna informacja od razu dotarła do artystki, która zareagowała natychmiastowo. Na swoim Facebooku zamieściła wzruszający wpis w którym wspomina swoją podopieczną. W przyszłym tygodniu miała odwiedzić Kasię w hospicjum. Niestety, nie zdążyła.

Nie wiem co mam napisać… Miałam w czwartek odwiedzić Kasię w hospicjum… Była pełna odwagi. Podziwiałam ją za to, że pomimo bólu, przyszła do programu, żeby pokazać nam, że warto walczyć o swoje marzenia, nie zapominać o sobie na co dzień... Cieszę się, że udało nam się spełnić jedno z jej marzeń… Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi Kasi - napisała Justyna Steczkowska


Zobacz: Sadowska miała wypadek na planie The Voice. Wygląda groźnie

My również łączymy się w trudnych chwilach z rodziną Kasi.

 

Gwiazdy "The Voice" na koncercie charytatywnym:

Justyna Steczkowska rezygnuje z Sylwestra
ONS
Newsy
Sylwester bez Justyny Steczkowskiej? Znamy plany gwiazdy
Rok temu wystąpiła we Wrocławiu, a teraz?

Koncerty Sylwestrowe są dla gwiazd nie tylko okazją do zarobienia dodatkowych pieniędzy, ale też dobrym momentem na rozpoczęcie nowego sezonu koncertowego. W zeszłym roku we Wrocławiu jedną z gwiazd, która zafundowała widzom taneczno-wokalny spektakl na europejskim poziomie była Justyna Steczkowska . Przypomnijmy: Steczkowska w cekinowych brwiach dała show we Wrocławiu Fani artystki byli pewni, że i w tym roku ich idolka pojawi się na scenie Sylwestra 2014/2015 z Dwójką we Wrocławiu. Niestety, jak udało nam się ustalić, gwiazda ma na ten dzień zupełnie inne plany. Mijający rok był dla Justyny bardzo pracowity. Artystka wzięła udział w piątej edycji "The Voice of Poland", wydała również album "Anima", który promowała wielką trasą koncertową po całej Polsce. W ostatni dzień roku postanowiła więc odpocząć wraz z całą rodziną w domowym zaciszu: Ubiegły rok dla Justyny to była praca praktycznie non-stop. The Voice, nowa płyta, teledyski, koncerty - nie miała zbyt wiele czasu, by móc całkowicie poświęcić się rodzinie . Postanowiła więc zrezygnować z wszelkich koncertów i występów do przyszłego roku. Fani jednak nie powinni się martwić . W 2015 roku Justynka wraca z koncertami i nowym  muzycznym projektem, który będzie zaskoczeniem dla wszystkich. Warto czekać - mówi nam osoba z jej otoczenia Żałujecie, że Justyna nie przywita z Wami 2015 roku? Zobacz: Jutro wielki finał The Voice. Steczkowska zaśpiewa ze zdobywcą Grammy! ''+''ipt>''); //--> Tak wyglądał ubiegłoroczny występ Justyny Steczkowskiej we Wrocławiu:

Kasia Markiewicz nie żyje
youtube
Newsy
Kasia Markiewicz nie zdążyła nagrać swojej bitwy. Produkcja show znalazła na to sposób
Wokalistka przegrała walkę z rakiem

Na początku marca w programie "Voice of Poland" pojawiła się Katarzyna Markiewicz , 38 - letnia wokalistka urzekła swoim wykonaniem Justynę Steczkowską, która zaprosiła ją do swojej drużyny. Marek Piekarczyk zauważył jednak, że młoda wokalistka jest bardzo smutna, co dało się odczuć w jej śpiewie. Wtedy Kasia opowiedziała swoją dramatyczną historię o chorobie z którą się zmaga oraz o tym, że wyczerpała już wszystkie możliwe metody leczenia, dodała też, że udział w programie jest spełnieniem jej marzeń. Zobacz: Nie żyje Kasia Markiewicz. Uczestniczka show przegrała walkę z rakiem TVP chcąc pomóc takim osobom jak Kasia zdecydowała się zorganizować specjalny koncert charytatywny z udziałem wszystkich trenerów i innych uczestników show. Podczas koncertu postaramy się stworzyć nastrój refleksji i zadumy nad problemem, który dotyczy większości z nas bezpośrednio, bądź dotyka kręgu najbliższej rodziny lub przyjaciół. Sam koncert rozpocznie trenerka Kasi Markiewicz, Justyna Steczkowska. Piosenki zostaną przeplecione wypowiedziami wokalistów, trenerów oraz przyjaciół i rodziny Kasi Markiewicz - czytamy w komunikacie TVP   Kasia nie mogła wziąć udziału w nagraniach ze względu na stan zdrowia. Przebywała bowiem w hospicjum gdzie zmagała się z ostatnim stadium choroby. Ciężki stan zdrowia sprawił również, że wokalistka nie pojawiła się na nagraniu swojej bitwy, czyli kolejnym etapie "Voice of Poland". W jej imieniu podczas koncertu przemówią syn i przyjaciółka. Katarzyna Markiewicz zmarła wczoraj w godzinach popołudniowych. Zobacz: Syn Kasi Markiewicz pierwszy raz o śmierci swojej mamy Gwiazdy "The Voice" na koncercie charytatywnym:

Justyna Steczkowska w czerwonym płaszczu
TV-Show
Justyna Steczkowska chce wrócić do "The Voice of Poland"?! Diwa zdecydowanie zaprzecza [aktualizacja]
Jeśli nie Steczkowska, to kto? Wiemy!

Justyna Steczkowska chce wrócić do "The Voice of Poland"? Taka informacja pojawiła się w "Fakcie". Gwiazda wyraziła ponoć chęć powrotu po rezygnacji innej diwy, Edyty Górniak, która odeszła ze względu na chęć rozwijania innych projektów.  Sama Justyna Steczkowska zdecydowanie zaprzecza temu w oświadczeniu na Facebooku.   Co napisał "Fakt"? Tabloid donosi, że  Justyna Steczkowska ma być tak zdeterminowana, że zaproponowała nawet znacznie niższą stawkę niż jej poprzedniczka. Edyta Górniak za jeden odcinek miała inkasować 30 tysięcy złotych, Steczkowska ma się zadowolić jedynie 10 tysiącami.   Justyna Steczkowska zamiast Edyty Górniak w "The Voice of Poland"? Diva zaprzecza tym informacjom: Już dwa miesiące temu zostałam poproszona o wzięcie udziału w The Voice of Poland i, pomimo wielkiej sympatii do programu, odmówiłam wzięcia w nim udziału. Po pierwsze dlatego, że program kolidował z moimi wakacjami rodzinnymi, a po drugie - całą jesień jestem aż w 3 trasach koncertowych - pisze na swoim  profilu facebookowym. Sami producenci show w najnowszej edycji chętnie zobaczyliby ponoć  Natalię Kukulską.   Przypomijmy, że Justyna Steczkowska była trenerką w "The Voice of Poland" przez trzy edycje programu, po czym zrezygnowała z udziału w show.  Do tej pory w roli trenerek zasiadały już takie gwiazdy, jak: Kayah, Maria Sadowska, Patrycja Markowska czy Ania Dąbrowska.  Czy teraz przyszła pora na Natalię Kukulską? A Wy k ogo chętniej oglądalibyście w tej roli? Dajcie znać, głosując w naszej sondzie.   Zobacz też: Edyta Górniak skomentowała zwycięstwo Jamali na Eurowizji. Co napisała?   Justyna Steczkowska znów zostanie trenerką w "The Voice of Poland"?   A może miejsce po Edycie Górniak zajmie Natalia Kukulska?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner