Trenerzy "The Voice of Poland 4" w drugim odcinku
Youtube
Newsy

Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska: Królowa jest tylko jedna!

Wiele wzruszeń, śmiechu i kłótni w muzycznym show

"The Voice of Poland" rozkręca się na dobre. Drugi odcinek muzycznego show przyniósł wiele emocji nie tylko widzom, ale przede wszystkim uczestnikom, którzy dawali z siebie wszystko na scenie, by trafić do odcinków na żywo. Każdy z trenerów zdobył kolejnych podopiecznych, jednak to grupa Justyny Steczkowskiej wydaje się być najsilniejsza. Wokalistka wróciła do show po roku nieobecności.

Zobacz: Pierwszy odcinek "The Voice" za nami. Steczkowska do uczestniczki: Śpiewasz jak dziecko
Przesłuchania w ciemno to pierwszy etap jaki muszę przejść zawodnicy w drodze do finału. Trenerzy show, czyli Justyna Steczkowska, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk oraz Maria Sadowska robią więc wszystko, żeby przyciągnąć do siebie tych najlepszych. W drugim odcinku muzycznego show wyróżnili się m.in. Sandra Mika, która porwała blond jurorkę do tańca. Odwrócili się wszyscy jurorzy, którzy postanowili zaśpiewać wraz z młodą wokalistką! 

Dałaś czasu, jesteś fantastyczna! - tylko tyle zdołała wykrztusić z siebie Justyna

Ja wszystko wyraziłam mową ciała. Będę przeszczęśliwa jeśli będziesz u mnie. Nareszcie pośpiewamy sobie jakieś improwizację. O tym marzę - przekonywała Maria Sadowska.

Argument Sadowskiej jednak zwyciężył i dziewczyna trafiła pod jej opiekę.

Dużo emocji wywołał występ Joanny Pszczoły, odwrócili się również wszyscy trenerzy, ale Justyna Steczkowska miała trochę uwag:

Odwróciłam się, bo słyszałam osobowość w twoim głosie. Ale niestety fałszowałaś i to bardzo. Niektóre dźwięki raniły moje uszy. Ale wiesz, że jestem wredną Pani Profesor, dlatego Ci to mówię, niemniej jednak, jednak chcesz przestać fałszować, to chodź do mnie - przekonywała

Solistka wybrała jednak Tomsona i Barona. Dużym zaskoczeniem był duet Dawida Litwińskiego i Sylwestra Ruszkowskiego, którzy wykonali piosenkę "More than words" zespołu Extreme.

Doceniam, że ludzie śpiewają razem, bo muszą się wtedy dogadać, nie tylko muzycznie, ale i emocjonalnie. Było nieczysto. Ale to jest drobny błąd, bo zżarły Was nerwy. Zapraszam do mojej drużyny. Będziemy się bawić i pięknie śpiewać - przekonywała Justyna


Nie mogło być inaczej, chłopcy wybrali wokalistkę, która zyskała również uczestnika, który wzbudził wielkie poruszenie. Artur Kryvych, który z pochodzenia jest Ukraińcem, przyznał się do tego, że jest poruszony sytuacją w jego kraju, zaś w Polsce nie odnalazł żadnych przyjaciół. Jednak to nie smutna historia, a piękne wykonanie utworu przyciągnęło wszystkich oceniających. 

Czuć w tobie potencjał. Nie odśpiewałeś tej piosenki. Masz na siebie pomysł. Brzmiało to super - mówił Baron

Nie słyszałam nieczystości, bo mi się ucho zatkało. Zapraszam Cię do siebie, królu Arturze, pozwól mi być swoją królową. Wiem, królowa jest tylko jedna, sorry (śmiech) - przekonywała Justyna.

Taki poważny argument, jak widać, zadziałał.

Do grupy wokalistki trafiła również Kasia Markiewicz, której historia wzruszyła wszystkich trenerów, bowiem solistka jest chora na raka. Do grupy Marka Piekarczyka trafili: Igor Marinow oraz Jerzy Sykut. Maria Sadowska, poza Sandrą, zyskała Dorotę Kuzielę. Chłopaki z Afromental mają zaś grupę większą także o Kamila Bijosia.

Macie już swoich faworytów?


 

 

Justyna Steczkowska na gali "Viva! Najpiękniejsi":

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk pokłócili się przed kamerami?!

Trenerzy "The Voice of Poland 4" w trzecim odcinku
Youtube
Newsy
W "The Voice" wesoło. Sadowska: Jestem dziewczyną z jajami! A Steczkowska na to...
Który z uczestników zachwycił najbardziej?

Trzeci odcinek " The Voice of Poland " przyniósł wiele emocji. W muzycznym show, w którym profesjonalne jury szuka najlepszego głosu w Polsce, pojawiają się wielkie talenty, nic więc dziwnego, że trenerzy zażarcie walczą o najlepszych uczestników. Kolejny raz nie obyło się bez złośliwości czy kłótni utrzymanych w żartobliwym tonie. Zobacz:  Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska: Królowa jest tylko jedna! Produkcja przyciąga wielu bardzo różnorodnych uczestników. Jury, czyli: Justyna Steczkowska , Tomson i Baron , Maria Sadowska i Marek Piekarczyk nie przebierają w słowach by do swojej grupy przyciągnąć tych najbardziej utalentowanych. Na pierwszy ogień poszła 17-latka, Małgorzata Priebe , która wykonała "The Time is Now" zespołu Moloko. Dziewczyna zachwyciła wszystkich poza Justyną. Wybrałaś moją ulubione piosenkę. Wszystko było pięknie, będę najszczęśliwsza na świecie, jeśli przyjdziesz do mnie - przekonywała Sadowska. Solistka postanowiła spełnić marzenie wokalistki i wybrała właśnie Marię. Kolejnym zawodnikiem była Monika Kręt , nauczycielka rytmiki w przedszkolu, zachwycając wykonaniem Imagine Dragons "Radioactive". Odwrócili się wszyscy trenerzy, jednak postawiła na chłopaków z Afromental. W międzyczasie nauczyła wszystkich trenerów specjalnej piosenki dla dzieci, co wprawiło wszystkich w bardzo dobru humor. Kolejny zawodnik, Damian Bartosiewicz , wykonał "Wish You Where Here", zespołu Pink Floyd. Młody chłopak spodobał się tylko Markowi Piekarczykowi.   To nie mój klimat. Marek zrobi z Ciebie mężczyznę - powiedziała Maria Sadowska O niee, dałaś do gara teraz - zripostowała Justyna To nie jest mężczyzna, a jeszcze chłopak  - tłumaczyła się wokalistka Kolejna uczestniczka Monika Pilarczyk , wykonująca rockową...

Michalina Manios w czwartym odcinku The Voice of Poland
TVP 2
Newsy
The Voice: Michalina zadziwiła jurorów. Byli pewni, że jest chłopakiem
Poziom uczestników jest coraz wyższy

" The Voice of Poland " to z pewnością najlepsze muzyczne show. W programie nie brakuje utalentowanych osób, które potrafią zachwycić jurorów. Poza uczestnikami, dużo emocji wzbudza relacja Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej . Diwy nie raz prowokują zabawne sprzeczki i kłótnie. Przypomnijmy:  Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska do Górniak: Diwa, nie wkurzaj się Czwarty odcinek rozpoczął się od występu Dominika Dudzika . Chłopak zachwycił wszystkich jurorów poza Edytą Górniak. Trafił do drużyny Justyny. Następną uczestniczką była Hania Hołek , która wykonała utwór Bajmu "Do lata". Dziewczyna wybrała grupę Tomsona i Barona .  Kolejną solistką była niezwykła Sylwia Łyko . Odwrócili się Justyna i Marek , artystka trafiła jednak do diwy. Piekarczyk zyskał zaś w swojej drużynie  Katarzynę Kalinowską , o którą biła się również Edyta . Publiczność w studiu zauroczył Mariusz Dyba , który wykonał hit Miley Cyrus - "Wrecking ball". Trenerzy, poza Justyną, odwrócili się w ostatniej chwili. Muzyk wybrał Marka Piekarczyka. Wszystkich jurorów zachwyciła Angelika Kłaczyńska : Tomson: Nie idź do Justyny ani Edyty, bo tam nie będziesz diwą. A właśnie, która z was jest większą diwą? Justyna:  No jak która jest większą diwą? Edyta nosi rozmiar 38, a ja 36 . Więc chyba wiadomo. Argument Tomsona przekonał artystkę. Kolejnym zawodnikiem był  Daniel Lipiec . Odwrócił się tylko lider TSA, a więc automatycznie trafił do jego grupy. Następną uczestniczka,  Anita Korzeniecka ,  wybrała klasę Górniak.  Wielkie emocje wzbudził występ Michaliny Manios , znanej wszystkim widzom z programu "Top Model". Trenerzy byli przekonani, że na scenie stoi chłopak: Edyta: Jezus Maria, byłam przekonana, że to śpiewa chłopak . Justyna: Ja też.  Marek: Michalina, cały czas...

Piąty odcinek The Voice of Poland
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
The Voice: Steczkowska do Górniak: Zrobiłam Ci na złość, bo wszyscy wiedzą, że cię...
Kto wzbudził takie emocje?

Za nami piąty odcinek piątej edycji " The Voice of Poland ". Skończył się etap tzw. przesłuchań w ciemno. Na castingach do tej pory pojawiło się kilka wybitnych solistów, o których zaciekle walczyli wszyscy jurorzy. Dużo emocji wywołali również ci, którzy nie dostali się do kolejnych etapów. Przypomnijmy: The Voice: Michalina zadziwiła jurorów. Byli pewni, że jest chłopakiem Na scenie jako pierwsza pojawiła się dziś Iga Kozacka , która zachwyciła wszystkich trenerów poza Justyną Steczkowską . Choć solistka bardzo się stresowała, trenerzy dobrze ocenili jej występ. Trafiła do grupy Edyty Górniak . Kolejną zawodniczką była Justyna Zuba . Dziewczyna wykonała trudny utwór Adele. Znalazła się w grupie do  Tomsona i Barona . Następnie na scenie pojawiła się Marta Fedyniszyn , o którą walczyli Edyta i Marek Piekarczyk . Wspólny występ z jurorką przekonał ją do wyboru diwy.    Kolejną solistką była Marta Wronka , która powaliła na kolana wszystkich trenerów poza Edytą. Choć panowie bardzo przekonywali Martę, żeby trafiła do ich drużyn, solistka postawiła na Justynę. Byłam przekonana, że ona jest zakochana w Marku, dlatego nic nie mówiłam - mówiła Steczkowska Do grupy Marka trafiła za to Monika Lewczuk , była modelka. Następną solistką była Agnieszka Twardowska . Po raz pierwszy odwrócili się wszyscy trenerzy. Dziewczyna oczarowała publiczność, a walka o nią była bardzo zacięta: Edyta: Agnieszka, nie masz wyjścia, musisz przyjść do mojej klasy. Justynka, czemuś ty się odwróciła, cholera jasna! Justyna: Zrobiłam ci na złość, ponieważ wszyscy wiedzą, że... kocham Cię. Edi, musisz mi przybić piątkę. Czy media to widzą i się nie wstydzą, że piszą takie rzeczy? Śpiewałaś tak pięknie, wzruszyłaś mnie.  Wybór nie mógł być inny - Agnieszka trafiła do Justyny....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik